ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1787" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2f07bb" |
| id | "1787" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3a93c1; PHPSESSID=e5d9d58d5bab9c42123c722ecc8195d3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:49:00 GMT" |
| location | "/autor/1787/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cf9e1f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e5d9d58d5bab9c42123c722ecc8195d3" |
| main_deauth_profile_token | "3a93c1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:48:50 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:48:59 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101851 | "2I7hdbFJS5qRHdcX_5me5DUdr20eGDwT_A4_My3S4Jw" |
| _csrf/https-photo_rate_111567 | "KvMMHo-zSJGtlHEqLLJmFOnMmOnopsZK7dl4yzCbLsg" |
| _csrf/https-photo_rate_112843 | "0syAmzYgG_ka9ZUTwwep6RRjcL_Lj3mBPMuWu9yv5j8" |
| _csrf/https-photo_rate_117195 | "pu2X7HN2gY1eBS2y9ihQwZtvUdRPqISXsZAQXD2eYeM" |
| _csrf/https-photo_rate_120524 | "1VETFaKjnYk55EVR59zCQe3dLzyMUv7sQzuqf_QiLgc" |
| _csrf/https-photo_rate_121184 | "UsqKSJRJKfNUuylOBnIPNngkPbHl7cDCkZjLb0OgL-w" |
| _csrf/https-photo_rate_121366 | "TeAqKfG4nNQjKQtZJYxyI2tXEGAAhfOgqpBxyMKlpZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_124027 | "z93R7R09O5X4M1h6lsdtQLjlCpN2mWBF89siFYl7svI" |
| _csrf/https-photo_rate_124031 | "uJnkfXyvwYKUNHAuAoO-83O7RQWoB3ckinrI8-p56io" |
| _csrf/https-photo_rate_126623 | "mfeCZcec8ICc4FHdeNrh0vgZGy0JcdIFXjDhMWmKbg0" |
| _csrf/https-photo_rate_131094 | "r4j5eTUO_LFU81DjpxL--SZvyubuiFeAeSUHgm56SeI" |
| _csrf/https-photo_rate_134780 | "PVG6dH-LIr9UX-CZRxaxIHy3FEE_sKqZw10X8twAFsM" |
| _csrf/https-photo_rate_142359 | "gt3VoJq2S2RgG32M5a2n0Wn0qUOkGiwcEcj5mt-1zmE" |
| _csrf/https-photo_rate_143066 | "6XtQWgPIPEsKHdq7GpMnV-c0Chh_3lg7hx9NQxyXN4A" |
| _csrf/https-photo_rate_158969 | "0ZXrjTsryb9QG2G1uosfMVqiqJJRbxh9Yisoj0EdP9M" |
| _csrf/https-photo_rate_161113 | "q4DtBUbrrsQ83_3ZpW4-_OH6EF7VHVmaVTwsf5t24DU" |
| _csrf/https-photo_rate_168500 | "hHx4feVTI0hLXuH1Aj0CZTc8CK1-kP14MHkYNbramlo" |
| _csrf/https-photo_rate_171275 | "EprkMccDQssxjfkVz1tSUhRo9GKN661oQspDzM8ldVk" |
| _csrf/https-photo_rate_172326 | "OqwLF2xraJcQBczIuNxlIV15JF1BFLDRGR-sSNnVgHg" |
| _csrf/https-photo_rate_176043 | "rxN0f0R41OZyJqh6st_P_1M-z-h2RsvOh4MsC_51sCI" |
| _csrf/https-photo_rate_181458 | "3hTQOLSxPkYliY3C_Hv2Sc_b1rI4vZokB7mgtDMgiUU" |
| _csrf/https-photo_rate_181957 | "GUic-ttlVRAfN1d0CD8w9rLqAk-ewl_B2iaefUmdyqM" |
| _csrf/https-photo_rate_185710 | "oju1CeEKtZcr9pzDUaDGJVa7sFr7PA25NiRvzkPRPcs" |
| _csrf/https-photo_rate_198695 | "Ry1E3ameMB-wY_l1HdXXXnxQVud_uD4cLXyFpHVRMec" |
| _csrf/https-photo_rate_202331 | "pJ3GOdzEDflx9x4rmlq9_VHMtzI7FjfuRjR-4xnqq6M" |
| _csrf/https-photo_rate_210566 | "y3sOxouCg8gjhLXIZrRXx5WnS7C1hqn_BFjUX06F3lc" |
| _csrf/https-photo_rate_219179 | "8GYXIYN83WzaTjS_y2lyBzuwyV595DL9AgoA0NAFYXM" |
| _csrf/https-photo_rate_220008 | "f-AtwD5anOyfNy8-q160LQPN41ZFllQhgZbG8xL3LWI" |
| _csrf/https-photo_rate_220319 | "2LUoSxSEQ6biW9f1jR3d8JGP07YjcaP8W_NKvFkvpyI" |
| _csrf/https-photo_rate_225929 | "eyUNk6ZCin4RTBwskoezrsenNimHLxZ-psexyFfE7e8" |
| _csrf/https-photo_rate_231993 | "DRUHqEa_3ma1Zd8SkkvochDqvuP6Bl8-G1SfklU21Lo" |
| _csrf/https-photo_rate_234314 | "uz8XvUz_TorKkgk0Dk-hd8P1o-1kfepAdBnLkiAoDRI" |
| _csrf/https-photo_rate_239412 | "zfvJJ5v-NbQzvh3Onzbn_vFEqccYwCd2gkrGAhg0ruc" |
| _csrf/https-photo_rate_245163 | "QbVfxNEpkF9KHJ40OY9F-4_GzFUtNXuCaSOXzlNFWXw" |
| _csrf/https-photo_rate_247812 | "3zeQjQ2VBUKBpwiL2aCHjel693w3k_Sk1LZPb4wVg-c" |
| _csrf/https-photo_rate_250418 | "q8bzq1GrWO-T_mnjyXP4BFJ4aUEhwyxWi6NAX9c3lPo" |
| _csrf/https-photo_rate_250586 | "VieF1iFhzCYt4uklAYxDY14AFyhkSbxlD_4Hpk7j44k" |
| _csrf/https-photo_rate_252405 | "54eWBhVdgx6RDXFzf-Chv-x7ecOYcZEIg-lV56pMs-c" |
| _csrf/https-photo_rate_261277 | "rBa83Zwu1c7p3Jr41I2yRYs3wMfsTWL3Q4yM_rDFzO8" |
| _csrf/https-photo_rate_262204 | "guV6BvseFf4VRXt2-ALvfXw4VVGiVFYoqEqYAGuxmMI" |
| _csrf/https-photo_rate_265699 | "Kb8pnUGt4KfZUU7BnSCfri3xouHbOGw1yctlBG8WIQs" |
| _csrf/https-photo_rate_267555 | "Z5KVwaU_nzMalVLNehjfJz-w8I-2MTf_BIlto9D-gjs" |
| _csrf/https-photo_rate_267865 | "T4UUANdPNogetyvD-VIyO0N3BtuvUUT-wFIBmm17kI4" |
| _csrf/https-photo_rate_275511 | "-EQ2jtXlxX6BDF-COF-4V4D0i_Tum9GWKOpiv_1GwAM" |
| _csrf/https-photo_rate_277179 | "ctTFtWgn5Nzm0AJtAv1aUsJOn8z84mVnQT9LqNupg0A" |
| _csrf/https-photo_rate_287949 | "RC4BEFaRexR-CVekcGyRGM8H7-s4-X2LlxdF2-AA5EE" |
| _csrf/https-photo_rate_297842 | "h8xHw3rV2PSHUzo_VpoOqg2uzjZhbxhlYYQfmOJfSN0" |
| _csrf/https-photo_rate_303478 | "hnL3r7wzYmLnZ7qd_6089W-gA4H4Y9i6-ENX0KmXpU4" |
| _csrf/https-photo_rate_306661 | "j0kAHP9jZPRlqDjyoOp6q_ihYjqzsytyd8Aisp3dnjU" |
| _csrf/https-photo_rate_311922 | "tEr4UMsMEPnpQgOELNV_YuZ0LdjnRqL2IWu4ON5_BEI" |
| _csrf/https-photo_rate_331911 | "A6iLknXsvnh4yQhx0B26x3edYXDVBENkIXKOUvo-wTc" |
| _csrf/https-photo_rate_333691 | "qKy_VczMoqwb1CuJ5XuFU-I0O5qBfsPkTHetI70hlpc" |
| _csrf/https-photo_rate_342526 | "hgMgV2ZIsZYRl44D0vOwGIhdfzn9lzcmuwzdEfPyhww" |
| _csrf/https-photo_rate_344703 | "UYYvNz1Lotf9MgGr1AeTLZ1iSeg73m_KTjIjuP1Qct4" |
| _csrf/https-photo_rate_347867 | "zzyPI9JbKjCAdsUsS4BtulsjRy9zIbmUk9Fwk-y-_2o" |
| _csrf/https-photo_rate_350469 | "Z5TCiempYlQTBxmsXhUSoGFcrCve1oRJ2Mhd8fn4tPY" |
| _csrf/https-photo_rate_356851 | "8tyG3VUqp7p8jKJlEbNBxNr2oMkdy-08rhK-sSrBZjc" |
| _csrf/https-photo_rate_374514 | "XxCKn_e1viRbD2Lo4izWRN31UkyjUDFVkbG0hS2Eb84" |
| _csrf/https-photo_rate_385631 | "wL3DIHUlrjci3zVfSbEDknXNcIgKGXTBTQl4fzq8k8U" |
| _csrf/https-photo_rate_389842 | "H_MXPJgbKteJWNcltnO8Cl3LGjEiHCyWguZAkNjHl6o" |
| _csrf/https-photo_rate_393275 | "FhHSN-GyDpus3t3-LgdNcch7EpDy57ndnv2XND3e2eA" |
| _csrf/https-photo_rate_399909 | "7pFF001A1ppvJQ87p9Eb_6Gb-DDtzCs7OutnCbVHsOU" |
| _csrf/https-photo_rate_405854 | "bKAodXRw6R99AdxOENUNGXxS7u0GwJ04HwSuQU9YmGM" |
| _csrf/https-photo_rate_406854 | "0ibwj7N60-leDz5LJTri5NdOh9K5pGf2cvuGhVmFDVM" |
| _csrf/https-photo_rate_411742 | "bjY3Z8rlor9zdZHr_t1P2WFpRHk_9c8dHVqeZcmprJo" |
| _csrf/https-photo_rate_411861 | "QOqHyWxqA_gyjP8hmKu2nKQUZs_ccJGKtwg1gxKzIN0" |
| _csrf/https-photo_rate_416329 | "Kc1PtTdS4jB_RPAc_XvQ8ZufIXq8Kry65ffLBy-Ios0" |
| _csrf/https-photo_rate_421975 | "lF-hKPLZFGdIaXGY0h76o8TYSooGkk4Tukr8o7nDnQw" |
| _csrf/https-photo_rate_425042 | "80FWcg7zlzWjeljwq_DsQyttOdWlmlH9TxuLgtu3mM4" |
| _csrf/https-photo_rate_476042 | "DHZx1LhIIx_ymD36yfAhGTmIysp7Tqp3wxKHgxapKGs" |
| _csrf/https-photo_rate_477042 | "MShtbAE8TgxfQ40v8FQH2uFhJo-3DpcgqztJRi-Nlcs" |
| _csrf/https-photo_rate_47938 | "f6TF6bqluv80anfJYPN3yhqexrvb8OGr2IK80Nyg7d0" |
| _csrf/https-photo_rate_61161 | "kc-aJcbC2zZlOy0DwQI12AbhG0PLXsGnSuMYCsWFKLA" |
| _csrf/https-photo_rate_66798 | "a3aB7s42szb12j8IuJvvVVoYlJutGAcKKXk0CP8FqWE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3a93c1; PHPSESSID=e5d9d58d5bab9c42123c722ecc8195d3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "51069" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778543340 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778543340.0069 |
| REQUEST_URI | "/autor/1787" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |