FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "7528" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "449421" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "9b51f1" |
| id | "449421" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=57abca; PHPSESSID=065ba18b618791c15d5666b72e6ee390" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 08:30:30 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d046e8" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "065ba18b618791c15d5666b72e6ee390" |
| main_deauth_profile_token | "57abca" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 10:30:26 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 10:30:30 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_144302 | "rYXOB2P0y7M9_l5BLuc8c6bBzYjzJFT7BfV6dwNvdig" |
| _csrf/https-photo_rate_150775 | "YHqhe97kwONvRqgfuas9KjerkyTl5xy8xzZ7HroWhW8" |
| _csrf/https-photo_rate_167986 | "Gnj20f2wucPC2Sg-xMh3mU8ObKXyplRb66BCNcnc6FI" |
| _csrf/https-photo_rate_176124 | "PNdIxzzYlNtDd3Uj1fRLRvgc9ETl6pYqD4qEu718YJw" |
| _csrf/https-photo_rate_206896 | "nPen6H86q0sMTYyxhb9FahvT5KPEO_h-E_Nu3eNstjc" |
| _csrf/https-photo_rate_24225 | "beqYpAr2dDNS278DdlEWRTwbYdhTgjTzt74yy7t6kI4" |
| _csrf/https-photo_rate_270725 | "yhcluFDEqoN-Q_oeb7Xo5znAkbYIMNnHgeL-Wimi4uQ" |
| _csrf/https-photo_rate_299335 | "cafKcnIyVzA5tW99QjJjJb3U8Y9UHtLKXrd6B-LFk9U" |
| _csrf/https-photo_rate_313863 | "O3lGcIu9WS3AyP0bJBf3TeuJjmq52crJwupF9WwSnGo" |
| _csrf/https-photo_rate_328210 | "9Tq4LsISc72ZBH2lgU6SCdcGiO3Fmq04wfCvMAod2RM" |
| _csrf/https-photo_rate_337017 | "4iCOu9ac46FrbnOvMPhTD295IcEAU2aXLiOS86jAlq8" |
| _csrf/https-photo_rate_344036 | "inOdhwwRGEPdkdAJ08HO1CZkDGcNONfswyVYxsy1THU" |
| _csrf/https-photo_rate_359469 | "GNuEn5kA3QuBWjxyOCShcJA5_0znay93tvjJudbHLv8" |
| _csrf/https-photo_rate_370107 | "ojeL3vUPTxem0v7dTNgksxsLt1Wm2oOLAo2vB0Vmg1Y" |
| _csrf/https-photo_rate_39551 | "CaKvVPgaFhG_n3QpOwCp2EKE0c0mrxDGHcz4dhSNXI8" |
| _csrf/https-photo_rate_397984 | "f-mn7KJb7sH7FxM5BGELg7-okVgbRIAD--hTDue04A0" |
| _csrf/https-photo_rate_45679 | "CTZpNbfWLRtXB-d1eo7zh73WdGPtRgWfnhxkV7UC9NA" |
| _csrf/https-photo_rate_45984 | "3VEEC5ijbxVbfZQPbQsEGY5D6mXpI0g9wU8lX_oia-c" |
| _csrf/https-photo_rate_46450 | "0KhPoAxbueLqQ6STtfbHIDdt5fKqM-AvFIsoyHbuOTE" |
| _csrf/https-photo_rate_58412 | "RoWS-b_S3oTQxS7YcwxqjSB61NLQ-0Tepl5JU5uHKJk" |
| _csrf/https-photo_rate_64017 | "edXUOn8zFABFf_ZNz3O-BZq2hpYRIh-9mMbvlw1_A_w" |
| _csrf/https-photo_rate_68151 | "77qCqsSyQdjh-E0QA29Fe2E87FeC8bE9LmkJC_Ja19s" |
| _csrf/https-photo_rate_71810 | "9JocIaVIzomv3c1rrnNY_IST29i4Ojb7021cXo4CIJw" |
| _csrf/https-photo_rate_74797 | "Kt706pu4XS0xJVmxFiPzuPTWsM9S3gcspE6VkEtY6O0" |
| _csrf/https-photo_rate_79437 | "LpfvZjLlkuWSzsglbUHoKC4bbA3daQVN_PClMMtsQoI" |
| _csrf/https-photo_rate_8443 | "XC2_70BLJj5CR45c7gnyPWXIsT5u2br2ODDqVg5XAEs" |
| _csrf/https-photo_rate_89223 | "9aO_hW_cahMBclTLuzUFm-5giTxOS_ztKbSVRbQ2-kE" |
| _csrf/https-photo_rate_97863 | "kYBsnA44ecyGHMKMZcM0CvYjkipNjikCITRQUU613Xs" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=57abca; PHPSESSID=065ba18b618791c15d5666b72e6ee390" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=7528" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "39857" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779093030 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779093030.8186 |
| REQUEST_URI | "/foto/449421/fullsize?aut=7528" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |