ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8702" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "fc465a" |
| id | "8702" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=6e60b7; PHPSESSID=4be84ac2059c737c1ba6f54ac03daca7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 06:21:27 GMT" |
| location | "/autor/8702/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d20cdf" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4be84ac2059c737c1ba6f54ac03daca7" |
| main_deauth_profile_token | "6e60b7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 08:20:41 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 08:21:26 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101354 | "srIa9WZRbF2t9qS3rlaU9mAm3lEcXidMXhjrBYr7UuA" |
| _csrf/https-photo_rate_102569 | "kKBj3jy4AIIA2PQFTqIa09rILXo8hDMPUFKbYkmxyz8" |
| _csrf/https-photo_rate_104426 | "iqf34JWn-Pzxrh82AurxhVswvnmZ0UmRY8NHYoL36VI" |
| _csrf/https-photo_rate_124399 | "1AIvefM8NJZg_sxgFUpp2VDcIyUh52HBWD4qcJIZas4" |
| _csrf/https-photo_rate_135844 | "gAq7efsbSzKBjLtGzvE1-6SDHYJs-Ap33k6foVnFkHU" |
| _csrf/https-photo_rate_138023 | "db5O3PbrB2aiQD5Gg_IoN6p0zmCgziNMQO_IYzQItaU" |
| _csrf/https-photo_rate_138610 | "ZR6BaoiMTdAIDe4ZvZpxUlzaNwpy41aUpYPGAaMmSfI" |
| _csrf/https-photo_rate_139707 | "bp415VFXBVCo8-e0VWWZR4MX3b0vKfpa6Z1qmX2f1S4" |
| _csrf/https-photo_rate_140725 | "Nhmi6Zv6UKP4hs0KjPyA5_tddEBlxgY1PeImvQstAbY" |
| _csrf/https-photo_rate_146107 | "kfsJo2F4oJOEvMxDBGNWB1TosobbGYXimTO4JSDc_QQ" |
| _csrf/https-photo_rate_160805 | "fEnnxSvoeqCQLr7wGZJi4DI212yH0oZ9YpVglcHMhq4" |
| _csrf/https-photo_rate_161092 | "yKKzVmX8PCkua3TVBRj5AkDJOsdxuBAJuD-zBDjaKoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_161499 | "3eyxZcg_buv_EbwPnOJWQ7ZNzhin9lSzrcKTKikhSMY" |
| _csrf/https-photo_rate_166008 | "JLwUFosjp6s4UCDtIupsLDztJbw8ezelMzLyfRIKBv4" |
| _csrf/https-photo_rate_166461 | "YQT3RfWKRfehkKMdY3iTYpVZJg32ucIyNTqnGpHC8gU" |
| _csrf/https-photo_rate_168416 | "1Qx3W4a8U0QEYrjlcU5xmDWdD_tWHRGaqVcrt2B4uUM" |
| _csrf/https-photo_rate_170569 | "LxmqwY7-hL-_IO0yFwTU1fyydwYvIMGfRcdYpqWxyhU" |
| _csrf/https-photo_rate_173310 | "Dm1Hxg831JumCTs2fI9YentLrZVX3kGzJIFWemTbmEk" |
| _csrf/https-photo_rate_182646 | "e6duJRp7jVjGI-dbrhr4ECFGtdesILEA5vVfbBcWKKY" |
| _csrf/https-photo_rate_183744 | "ZEo8QeYikMvUUXVFivZfv8O73cgsZW4LUjbKHsF7Udk" |
| _csrf/https-photo_rate_184494 | "jX6ULkLW3QSQS5E8QroLgt8wlsBz4URIWn90RzeX7YY" |
| _csrf/https-photo_rate_186177 | "uvtu5_dVnVY36PwYOOeGvDZthxv63IpE1Z_tsiouPYA" |
| _csrf/https-photo_rate_186896 | "awoC5NwDSIgzMhSbBrqKOT1fx34GNia6NoD4ovjjjjk" |
| _csrf/https-photo_rate_188164 | "U59N7WZ-cN6g9CrUiaFb3Y-tsoWyW51Fktx8amQcCa8" |
| _csrf/https-photo_rate_190942 | "16SdmKRKD7K5FUKv0OeIEXRZTwWsQgcmkXa24G6sBWQ" |
| _csrf/https-photo_rate_206736 | "RHXWeyARL23M77eWqzMop3ZVhRTjd4kCEaAEVQpBlSM" |
| _csrf/https-photo_rate_212230 | "RuM4yeJfLgvgpfCzkmHGnycnNaZ70GismTN7_n5YC0I" |
| _csrf/https-photo_rate_213357 | "qxZWvFJCm_YUSPmVVr8THlCx9K96Yj4ZCRKW8O01JWw" |
| _csrf/https-photo_rate_215507 | "m_1ShUXfeK0hrHEXxEjhafZER00j0xgBQq9ZQjkAA3I" |
| _csrf/https-photo_rate_221184 | "ukaYeRpwAAkSjWExIYmX8ticfccxhtcJRtYcjucxdWE" |
| _csrf/https-photo_rate_225434 | "RcTRgOvIYk8Qku2dw3bKntGlhN8mI_uVFkc_uF5OXug" |
| _csrf/https-photo_rate_237880 | "JaR7HNUThZdkpE1m46TzvZnKHFc1DG4gm_1WIGxvWbg" |
| _csrf/https-photo_rate_238805 | "oEKPNFg-IujQfrHyW0fRge40GyhWVopgC37VKHMbwCk" |
| _csrf/https-photo_rate_243359 | "xlXWlihK0roZRIljZ_iD2YKw_vDxwhQDlY7_oAhcato" |
| _csrf/https-photo_rate_245365 | "CeSJZluL7pYq6XkFdosgmGOxmK4OGueZbdbv56Qkm1o" |
| _csrf/https-photo_rate_249630 | "_REsu7iKX1gpFb_3sJMgJNIkqNUvkhvNldg3c6QmK7k" |
| _csrf/https-photo_rate_268105 | "c_sjnShrFSb7ytLsDIek97PA8bYXYzDzAowQTkfMCGk" |
| _csrf/https-photo_rate_270569 | "c9z9jTWLTM2Er9v2G-WSaJxCE90rcywNsvRmeCtuX0E" |
| _csrf/https-photo_rate_282705 | "a2VIYa2aDk_WayAKhTS1sXLkdkfvV_pJ8IkYjm1QIy4" |
| _csrf/https-photo_rate_303193 | "MxxThKpneL7QOOysPsvPdyVlG5F_luuzfIYP1KuwbT8" |
| _csrf/https-photo_rate_303991 | "LU5ZvgSQcQLJak0gqtm9BtbG0vyL9az-6_oXaPC_p4o" |
| _csrf/https-photo_rate_307023 | "qY5ZrTvSK_iGPZxVKC3YnjOLPgc-ANWzf-6uh48MTUY" |
| _csrf/https-photo_rate_308057 | "iZMHdGpCya7BIS6Cl_IpyAmQ0sQQDWjWt9TMKYMih2A" |
| _csrf/https-photo_rate_324859 | "OEw3yRdUSo0OJ73sWutgfH8LkGrRldT643DVyDcV3_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_329566 | "rFkHwf3SC1MhBzAOmUZZYxOOMNgjxSXXQWb4-9nfuEY" |
| _csrf/https-photo_rate_332699 | "o-SmlhdClFOudT0CR-uHAS7fPkFrzQKMPsce47tVXkE" |
| _csrf/https-photo_rate_334997 | "BlGl0vdOrnKUQWybyT1wAGq5b5cwrG6DWlxONGB9YJo" |
| _csrf/https-photo_rate_337824 | "g4mhv8iYFiBLqAo1KX12whwwO_JyxgbD_DIPVFCRxe8" |
| _csrf/https-photo_rate_342262 | "R2IzXMHVtCKPXWfPWP_IxF9muiDgt09bDP5GuJeLAO0" |
| _csrf/https-photo_rate_347084 | "xPRTcKxTCoqFhoNTrr9EaBOXEyFNd0Xc63EvFwVecBc" |
| _csrf/https-photo_rate_352206 | "bKxa5rYOXSjYvQOLsdaBdqI7r7fFiSF9DdPqHGzXe7w" |
| _csrf/https-photo_rate_355796 | "WgryYug8TXlrs2jaSE9T0Vfzzl9ljcg6rutYntLGjCA" |
| _csrf/https-photo_rate_394242 | "TY-v0VBByBLbyOm6fIIRjgJ1sBpDY2E4f6cTpI1QBPs" |
| _csrf/https-photo_rate_396488 | "rLFSNd2V-u6s3KTuNrVJz0O1C0RAPAt3qhvZcJ1J4d8" |
| _csrf/https-photo_rate_414505 | "0ajKXSDp4NWJc7zC_OdjhfWo2KKJyv2l9lRyPH0E2-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_431311 | "TGwUtnoP5ObxG-SpSTbP5CnX9_N1nOzytqiorsGf8YU" |
| _csrf/https-photo_rate_434611 | "Dh3T4G283q83-RxPPHiLl8DYKpOsU0tkJNXSIGiKbEo" |
| _csrf/https-photo_rate_461456 | "rT6sVJLQo-nh4onPs1RgpDYUn3mWhdTB12WtwGhUZ2E" |
| _csrf/https-photo_rate_475420 | "kIXNmA3EkboJ1QG-7I9QjbXzpF9jQ5ze7oF3zLNPU9g" |
| _csrf/https-photo_rate_62456 | "8VEVOI-VC-xBlupeUD4Ax_i_VQ9OvX17IZU005BLocc" |
| _csrf/https-photo_rate_73918 | "4CjxvtWLsjRe7-SMFb5weKxiKgRv7UWU7fEoCqABBPw" |
| _csrf/https-photo_rate_85412 | "-B9ZGxgWUoQuoZ49ZIGfRxYIRkBiecJv129ZwMJ2zrc" |
| _csrf/https-photo_rate_91919 | "QS6QZ8Ilb-sf9v2ZMnwmafPZaEBBYhsSNetz89lGIiM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=6e60b7; PHPSESSID=4be84ac2059c737c1ba6f54ac03daca7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "4385" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778480487 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778480487.0667 |
| REQUEST_URI | "/autor/8702" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |