ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6963" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "78a93f" |
| id | "6963" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=75d204; PHPSESSID=f76e76b12d84a56419bd131962179ae0" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:40:48 GMT" |
| location | "/autor/6963/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d26add" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "f76e76b12d84a56419bd131962179ae0" |
| main_deauth_profile_token | "75d204" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 11:40:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:40:47 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_145589 | "g63pekhl9_urvJiBaxNlCwJzzL3X7Q8Xy7M6c-FCN2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_148323 | "-K3zRCV6hiSIIDd38llfK1JDVNBrmjLXZ76-FMsPrT0" |
| _csrf/https-photo_rate_148535 | "QQ33GUygFKWmfavBuHoldTOwAQwOaJi4Ou0fobppbwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_166432 | "HqABTUmA5lAF9y9zKqxa3mgPLy-x8MJKkauCEDVNrvE" |
| _csrf/https-photo_rate_168428 | "iOoF3V7P9MzqYkHnjp1cKf6ijAw1v240fzwX_f1gvAE" |
| _csrf/https-photo_rate_169035 | "Q4w0zbnPp73f50bSsxNEJzYzmhh0A6HjYYwv2volPj0" |
| _csrf/https-photo_rate_173089 | "BGcxq1BhN-R8VBSyCC_RhO7c-qRB7TlT52uc5yqThvY" |
| _csrf/https-photo_rate_174550 | "aASfo0ulJ-vdZBoBVT6UIeBdZ-jXsbKLQKPdYpFCABw" |
| _csrf/https-photo_rate_195801 | "MaMzJPqwSQxbb9rOAWUBfk3KWIzlzOardOs82sveRHM" |
| _csrf/https-photo_rate_204622 | "vDcaUHNnYxaWX1XxxxfDZMf795K84-UmLHnCsoP3uNc" |
| _csrf/https-photo_rate_228381 | "ncSAJ4Sh94XvwmMebB1zGKGkTfEo58XQap7m9hfVVt4" |
| _csrf/https-photo_rate_234196 | "gGkDOuB8dGAhsi4cOTrLPAfQ_vgGzYDBPNZ3DVsnm2o" |
| _csrf/https-photo_rate_234510 | "ndursDI76K4Yg8aGH8iZ0e6uvXKVXh6pY1lAaek-FhA" |
| _csrf/https-photo_rate_236792 | "ZkZdIfZr2SI2p_UPnZZkYA46LXe9FvWPv-aKibRXkLs" |
| _csrf/https-photo_rate_242159 | "ke0jyXl3H3IC87SXa2UMFmJaVECtDxKHtcfX5i_gfFs" |
| _csrf/https-photo_rate_243463 | "edc1XAPJY5RDrsZgEBmo8FpbdiVQGsOlRaWT9ZNQ2Lo" |
| _csrf/https-photo_rate_270402 | "RMpVDPn5eqreEH2jQ4BvYL6h7xIFXOzRd3ymr26NiA8" |
| _csrf/https-photo_rate_273089 | "bNUqVAoXTZW_QPI7BTOKstsLk8SXbyiz9KbzQaTTeIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_305203 | "cW0uXz-jX0F-Y1VuNeNwhyS1pSzxwnnOAvmKBFYvbTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_309925 | "J3BGJVfx11umxh4ROAf16eYS7Sz313VhK63AUUKF1NA" |
| _csrf/https-photo_rate_312111 | "qDDzR6n7Tm3yYaj2Hs5ds5XqspFW20Su8Q5i_w8wGTY" |
| _csrf/https-photo_rate_326226 | "FNHFlKpi8E6FC48BZzZ5-oHnfPMNnmgOBWPVRHGa6Cg" |
| _csrf/https-photo_rate_328767 | "ZaeyYGj0hQa9xz3zXRSjtKghvGMQsARVWU5x5gWLoWA" |
| _csrf/https-photo_rate_332278 | "N3GNZns6YrA6BQ7UGGFkxMjFC5jAayANRmKpcP7Ghac" |
| _csrf/https-photo_rate_358067 | "8704358O-ngz_6PmHcMJm1urzURl1hO1BuTKqel76J4" |
| _csrf/https-photo_rate_36425 | "Zw0ss5fj0-KX4b4KNdbTdATBwXKeX0ux4Y8Y0DQzxpI" |
| _csrf/https-photo_rate_365835 | "VLIKyGcBhEXQHZ10cHew589xlrq0F-Lcbudhw5oGTec" |
| _csrf/https-photo_rate_386027 | "6VEm3Jh_q1sBs1QJH2vl80Vt7rqyFYv4Rl6JX0tc3iQ" |
| _csrf/https-photo_rate_386479 | "jQ7cpPAdpThfuNAOjBjR6dZgBL-fUfZESN1PN1yB6ps" |
| _csrf/https-photo_rate_393051 | "e4Ol10JxODfc0G_bYRDqTLJZ-0SgJHiIZb1OvbAY8DA" |
| _csrf/https-photo_rate_403378 | "Cp3iNmvc7O6iVPfslKfSSBbESiKzutC7_rS6eOpLsv8" |
| _csrf/https-photo_rate_404379 | "5MTZvpzKzRuWMvomfvH88nAE4qxmKhmZdIwPVM8SfoM" |
| _csrf/https-photo_rate_405958 | "3gfoA0XkPmUcqFkpTPZo72Eut8jt20e3HbCrG5ysow4" |
| _csrf/https-photo_rate_409515 | "-oBs85iN9yHy4JbTs_D3YSoDp3AfY2pa1mM1eEzHCu8" |
| _csrf/https-photo_rate_422402 | "4G0IJwbspjwayoGbxnXxvQTHE3LJaq6iu7T_jTXnmOA" |
| _csrf/https-photo_rate_436500 | "B-b-jBGWwgre67LKVJxZhFnSVRcfvxt9oign5NQgWwk" |
| _csrf/https-photo_rate_450245 | "1aEyCwWSDef2JP7R5pMvRZMq0yMLCtZxjPry8gLl4cw" |
| _csrf/https-photo_rate_471822 | "i5NovZl64amvk1ORGP5fdpSbVg7Fyu0_eiFUarNW7LI" |
| _csrf/https-photo_rate_61519 | "eHVS7CMc7xPjmfwqbYNp6cQRPdClpXeh7gTchdXogPU" |
| _csrf/https-photo_rate_85878 | "r962KlWyt15DSkE1Kh7EQnu50-7HyzT8sWoaNOw_ar8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=75d204; PHPSESSID=f76e76b12d84a56419bd131962179ae0" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "27416" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778492448 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778492448.169 |
| REQUEST_URI | "/autor/6963" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |