ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2751" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7fccab" |
| id | "2751" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=2507bd170a2b4a44379386524244547c; main_deauth_profile_token=baedb8" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:16:30 GMT" |
| location | "/autor/2751/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d2eda5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2507bd170a2b4a44379386524244547c" |
| main_deauth_profile_token | "baedb8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:15:49 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:16:30 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108496 | "Cu0ej9dlJzlne6H8jPTEXjX006ScEonZvPgp4z_jlFc" |
| _csrf/https-photo_rate_121717 | "GbYlezCSQeyuSMnxyr9RKSJFx6rIf_VjRBIFOhuGVL0" |
| _csrf/https-photo_rate_139572 | "TzZ14TJbPaNmWxvQXaxtVn0oTPxABy8efTsMtQDLxIM" |
| _csrf/https-photo_rate_143861 | "xreONO1iaPvCw3dtMt_sUzPJ3GKx1_f7ULNw0BGUn3o" |
| _csrf/https-photo_rate_145721 | "J0THElCKauf3nCu_0ivpM5PtEXeibty8Hp2-e2P2dDc" |
| _csrf/https-photo_rate_149900 | "-qEHnNHEX8PSSyFny-IOHXfaHAqWdsOxb7QR6RtvveQ" |
| _csrf/https-photo_rate_151020 | "B7z_7vCyANbmxU5SCaC8LC-p7UdvYcRoWlPqkFDMtvY" |
| _csrf/https-photo_rate_151477 | "9oDxmPfiv7taGCt7tse8rQYf1ENpOyUXXPDorVAIudA" |
| _csrf/https-photo_rate_152448 | "csXLhxsEvswHKbXHQq_x9axauKsh3B-ckHl9bohGEC8" |
| _csrf/https-photo_rate_152505 | "2BExv7pmiOmwdp4uEHM4o_D-U2ji3BQhEv2mMg_Ogb4" |
| _csrf/https-photo_rate_152612 | "g55iDNA_rkap7fmQrgCRR6c9AcblKXvLyWJuQ0qjFwI" |
| _csrf/https-photo_rate_153119 | "bTIFlHeZTVh6nTg0K6nasEfOrgExREfUoPHXQvap9lk" |
| _csrf/https-photo_rate_153581 | "XqCs7rVPGY1MqzZKSPSp6g5QNvdhWiKLoJfjVXVrwX4" |
| _csrf/https-photo_rate_154904 | "iDd7VMrcJ0HR40iy3BnKq_MsLMvyIwv99D10Im4rnVk" |
| _csrf/https-photo_rate_155631 | "7fC72zim3vxK6DBb2b43B6lFt-fncHGrnjGsiUPw39U" |
| _csrf/https-photo_rate_155718 | "-UByxKX1c9XvSV_na26x1EzXOrlSWAHSQRwD_6KiGRI" |
| _csrf/https-photo_rate_156626 | "v1CzPZuRbXUhKci3Rhl-e_UzSphhb1Br6qv4diiZc3c" |
| _csrf/https-photo_rate_157815 | "a4jq0H4PhOn7xehlT31nYd-1MzEAnDk-DvaF-4ScGOA" |
| _csrf/https-photo_rate_177087 | "15elC7gvXJbFfifPiB2V0U7Q0Vgfa4i_uL4KXXjwm5s" |
| _csrf/https-photo_rate_182573 | "8NVP0NPU8LXC-F6WdwnDSdiJu6Wpu4XpnaT2tRISQZo" |
| _csrf/https-photo_rate_182673 | "5Jqt0CnsaznX54PWqR2tXrtXbH9sFuuqtVND3_hta1o" |
| _csrf/https-photo_rate_193700 | "W6Cv1ECivNiile1NcBgTV0ya_JteYx3uvNOYlPZijbs" |
| _csrf/https-photo_rate_194600 | "JC3fpv46GZLZG8yy6r_QWc1_qAFzlkdtu9O-bEQV1to" |
| _csrf/https-photo_rate_20270 | "37Fu-RJbpm9uq7Uuc1zEVkXW-fn-lAOF9xE8DCMN64M" |
| _csrf/https-photo_rate_209800 | "J2Rb4dD6B4P-S2iM2runTO2tVO4kcWqB082Fi8gmOeY" |
| _csrf/https-photo_rate_221773 | "_0rNxXnOHNf7AQ0VX1MW-gTRDpxXe9oa7DXa5OCWg2s" |
| _csrf/https-photo_rate_226405 | "RhK0QBTudUNKbqELhWPU9VCFwkoc5upysroe5Tfhth0" |
| _csrf/https-photo_rate_233700 | "hXuEoeuugfzOL9IF4mvlHY2zfc7VqxofvNxVQxskREo" |
| _csrf/https-photo_rate_243279 | "ghlD6mKv5n5irmkqbWAiop5qkUbEgIg3h-_QKzbK7Wk" |
| _csrf/https-photo_rate_250824 | "SJptJOle5zbX6hKj5Y6scxsR9cGGnImSAqRpRj1vZG0" |
| _csrf/https-photo_rate_261654 | "jTlM_LBiKOCdIM6g3FwZvYX85jA2Pqx6xsJAQqpSGLY" |
| _csrf/https-photo_rate_267921 | "QxMltzNmP9o-QldX9dUCYnQbZXOZoWyz8sWFGQ1s5Yg" |
| _csrf/https-photo_rate_267973 | "vWi9KcUWkcBi_wVd0R2WeFLOyRI9LeM1WcBhqWPXNZw" |
| _csrf/https-photo_rate_270800 | "uQRic5dTXlgWV4GAbJBvYzQ7ymtwXvboa-w5EtjYayo" |
| _csrf/https-photo_rate_285700 | "qmbex-k56tSswCe5Le3lbRT0lgg2FUz2XJyRLt1a4gU" |
| _csrf/https-photo_rate_286968 | "F6yAgwjM2nMIXgJc2DAdTfuJe4-P1PCFnUys3_hayoc" |
| _csrf/https-photo_rate_297283 | "jTBrwcHVoihkAynHdDOkXe1I6CaZDjXxnnarpMhdqmU" |
| _csrf/https-photo_rate_318163 | "i3cudXxysriAhT7Ttpj9BwJk5lfPrnsZEs3gzXUmlks" |
| _csrf/https-photo_rate_364578 | "Akh1--bq31jBZiw_6cBGhq-sS7AIU1cC0D-LD0OMzFE" |
| _csrf/https-photo_rate_371974 | "eGATvTlzjkBlwRbgBLWTXKX5FdMzeVr1aYh5aCJNutY" |
| _csrf/https-photo_rate_373809 | "TXVzUXE8vnH8Hln6HrTV7KNktXKsx3IfGmRvprLhOcA" |
| _csrf/https-photo_rate_381138 | "yJXglzg6LkR4WoTTLTre8rnrHm_0Qq0Jlg3EGSqvK8U" |
| _csrf/https-photo_rate_385549 | "V6Zn0XanGIpnz1MitVwI5WlQdSCcmEjN-3wm_WAij_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_388881 | "0h9EwrjP76AH7R_ZGUgdEHumx4gfrhN0qbGLVKyBISI" |
| _csrf/https-photo_rate_396279 | "l4DnXCOBNu_adL8ltgsD8g5jh4AHvXM14dW8q33ufG4" |
| _csrf/https-photo_rate_399942 | "OSrT0kIyJQLgUcZmCsDOqJLb_I1IqxROUSfEd9V6UQE" |
| _csrf/https-photo_rate_414215 | "TutOgkkQQlfIc-Uumnt4WnTfo0TqQU1X8mOGBHnMJpw" |
| _csrf/https-photo_rate_427521 | "LFW1hIMYn1i-Wl69AVngJoPZgaNckEyAD0RDkuPE3YQ" |
| _csrf/https-photo_rate_432900 | "WaqeM1--mFxIW49KJIjjsA-3AUO8wikzwCYoIkft2i8" |
| _csrf/https-photo_rate_434230 | "1G3jUthERDizQ4vNgs_4bGNpdgLlJ7IZc_tjqa85Bbo" |
| _csrf/https-photo_rate_50439 | "RHG8KFLy1Fd0_ULaU1-YG3_ea5DVn5y-K7TN2mR_tKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_53279 | "a4U7Ows06Cf0qOM3ZJOjLoZoWi4wGxbIJ20a6HEHwPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_58399 | "kZoFL679EkmsEMVlsSZlSXiSmtmFO6pnRUVExhx-lcw" |
| _csrf/https-photo_rate_80626 | "Z4u9x7T5dFFHYhfG_2whNl3qby7We_xiNQMBeBxwcjk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=2507bd170a2b4a44379386524244547c; main_deauth_profile_token=baedb8" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "25023" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778548590 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778548590.9155 |
| REQUEST_URI | "/autor/2751" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |