ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12397" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5b71dc" |
| id | "12397" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=6e9291; PHPSESSID=018270a74fc59a64eb9eae9c47d19323" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:41:03 GMT" |
| location | "/autor/12397/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d3edbb" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "018270a74fc59a64eb9eae9c47d19323" |
| main_deauth_profile_token | "6e9291" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:40:11 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:41:03 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106169 | "mVxdW6nGqCg2SEuZEvnrXcaTn3nSAsfK2AycB0Slus8" |
| _csrf/https-photo_rate_107109 | "9iJpCDuj219zD6gPwn5f2Fo82AHJcac3JjGlNv6SvnM" |
| _csrf/https-photo_rate_107834 | "rKbAQK7j8UhhTpk9dtqSWuGmbI0K9d46d3YHLvgjrmE" |
| _csrf/https-photo_rate_111740 | "qOAPsn38HpPAiC3gtgtRvPqEBX-q_cpJqxzc4HuPDbw" |
| _csrf/https-photo_rate_121574 | "59qAoEcBnmXpMTqv5GKc-oeeVv0DwSOW2eCZPlt0Rfc" |
| _csrf/https-photo_rate_122866 | "gxqC_ohUn6GehIW3WwoICwxhCpnKwEpqAPerWKvLp-8" |
| _csrf/https-photo_rate_131730 | "dFUZR9vmKkNiYADL4tsxV0zpVfLn_tyV2K_q_CJahVk" |
| _csrf/https-photo_rate_138611 | "AIUY1_UKRxlJdHyT8QziiqnmeJ8bxrLgm8x7iELueYA" |
| _csrf/https-photo_rate_153371 | "dizv9Unvm-rl8PEDfvBF_GMe2lavm_8jivqnB9wn38Q" |
| _csrf/https-photo_rate_162537 | "VUjpkt3AUZeKsMjxuRLyOHQ4xb07FZYbG4SSGhfvl0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_168386 | "kjU92x6qCJdfFRXtu7fDKmzjl25XOqmxb1qyDS1r3U4" |
| _csrf/https-photo_rate_170360 | "LrKpLWgh9wwtGsfGOzn2gNrCO5zgK56M1ZYtjmU7aFc" |
| _csrf/https-photo_rate_173234 | "m6BQQ81biiZAMSETe3GG0tqbcu8Ukqx33oVn2_3s3Hw" |
| _csrf/https-photo_rate_178250 | "0CQTf2JzozYG7jJ1g0uH-Y0rujDQ-sjszyEwkm3Im98" |
| _csrf/https-photo_rate_193542 | "uFFs2rbfJSqZezguZReAzIdE_l3ViFRXaQ4eu2STIUs" |
| _csrf/https-photo_rate_198140 | "Mbm0HDWtsA0UprXEfSsSU-wh_6FWZIT9eoUKvBWJ_CM" |
| _csrf/https-photo_rate_198763 | "Uu5F0YfzRw3zBK-xOHNB42fVtJ4uAczZsMjxN62sdGY" |
| _csrf/https-photo_rate_203731 | "PWSvhflIB-u8sssJORvIXfFDuspESgVg8OlzJykppJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_204910 | "ERgkmulInukFd5A_1zH54EbnFrgGzElkwGjs8w3iH7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_209020 | "xhQzAapD8cvpNrHxUqm0UjbTW3oVO05mDuAKStZiBpY" |
| _csrf/https-photo_rate_211868 | "o6ZaB1U1d2pryIJV8Uk0zOA8_ImDQWV9zR1nZmzQvbI" |
| _csrf/https-photo_rate_231522 | "iiiO1WkznAzVhYUJOj6bB71x7M8W4jAN0ji2b-OquW8" |
| _csrf/https-photo_rate_238832 | "frplID4kM7HcoIhJbgL2QQUoNXABeg1z4Xj5eCOtuGc" |
| _csrf/https-photo_rate_239436 | "YHXklQV71rBGlwkUCJ55sDTAdFKX3Pi9MIKWv-eBChI" |
| _csrf/https-photo_rate_243836 | "l3Se179bfQ7SgNu4VsPikDVQqqGrkyYS-PCSXq6Cyys" |
| _csrf/https-photo_rate_244817 | "dJEaLMxKSMgqu7kv1cSgQs0QO9RyuxqzyXhiPp15Kwo" |
| _csrf/https-photo_rate_245042 | "JJzVQHjYCTYTBJKLgDKtSQmFakTEXgDosAfnE1dmaHY" |
| _csrf/https-photo_rate_251008 | "DzL996xbO-pywLdfSbyaXnYefgyAj7YBo_LD7pFFvDw" |
| _csrf/https-photo_rate_257840 | "ndddc_UtsbQ9Bvw8ACtFuhPFu1PEeudei9zDWivttpM" |
| _csrf/https-photo_rate_264437 | "ifPL3PouiNJyZIb7vDpCFsm5DhK__lU3ECsENTq__f0" |
| _csrf/https-photo_rate_267112 | "DnrWPl7nbqGZlRl0tLyTW4xYgTwHHqjXh3LcV_z8s1w" |
| _csrf/https-photo_rate_268655 | "tnlVuEBbkSuzJFwukG1vs4ukxJutGoBvWCMY_8GHhKA" |
| _csrf/https-photo_rate_270568 | "IdUZNvYwww_M53Lc9oP53PgPceSzeqbuDz9La1C77t4" |
| _csrf/https-photo_rate_284862 | "6psouGBEFyjMdNvSUrJZwplI1RTEyBpdBl7BxjzjDcE" |
| _csrf/https-photo_rate_290009 | "2Qm-4s9hJ7tNOet2iO0l1jgLfG17BBIizfsMbd7WUv4" |
| _csrf/https-photo_rate_295861 | "zDuc92zCrmeecHWqqOIDBKw1DF6KPFCZHy-Xm-4jzZM" |
| _csrf/https-photo_rate_302024 | "Qy_qXlHZf66bcHWdeUBgGPIoEVmgZzll0yBkXbJk7DQ" |
| _csrf/https-photo_rate_302743 | "x_6v0ycT41DhG_0sW_7rF5pQ2Qyzo8vg4kAjXMYf-uI" |
| _csrf/https-photo_rate_310827 | "kcvdu_36Dh9Nr_-2tnwLSX0CNHR_pNvhjBO8xW4Sp-I" |
| _csrf/https-photo_rate_320026 | "joEoacoraso5Tg-IKLTJw2TFRbW_V1va6OLJEIU2e3g" |
| _csrf/https-photo_rate_321481 | "Zb8APccQvuoIGTZVujWqll6w3alEl8vokKQHe7aqYOQ" |
| _csrf/https-photo_rate_330354 | "f_eAjbl97YkT5S--4ffoked7dD24POtEMrs_psaNipg" |
| _csrf/https-photo_rate_345297 | "jTgj3dJUiWDxJ8__A8tAI2h7dHb3_LvxHELDqxK3NHs" |
| _csrf/https-photo_rate_356678 | "v0HzQoPO4FlyNNdT5bphjvNuNq2jPv28fdjvhaLk3fY" |
| _csrf/https-photo_rate_366025 | "zCWNEDByf547mvkKvPmyxJ-wnUpObyoikietv4M8oqc" |
| _csrf/https-photo_rate_374733 | "MG8YlYziwkTkiCJFRa5y9_kxmCaoRIVcKaAg1H5Sln0" |
| _csrf/https-photo_rate_380706 | "G4iFlkSv_oV-6mp92wJE61595LD02gpnlDqQjYFPG5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_402309 | "-lsmsmCNOVIiOJ770mLtzZ6JmIkN2Gc-bMo5sJWYMQc" |
| _csrf/https-photo_rate_408938 | "e4Y3KwOFTSSNAJ2beUjChlWPO7Ca3M4exnM9DYQevQU" |
| _csrf/https-photo_rate_436060 | "ZhOkPjp7djBJJ8ICax4IujS2oKGA8a3P3MJcM-GqFtM" |
| _csrf/https-photo_rate_444854 | "jZA7wkWPSBm4qjwF-Es6nw6gJcB8FtyhzZ6hrRzNkF4" |
| _csrf/https-photo_rate_450454 | "VLzeyve7tHO0yeCL8xINbKQOShsO3adGtlcSYm68C8w" |
| _csrf/https-photo_rate_451761 | "tGPgK7vAv4vRYv5vAw41hqwp8HfqCepRZfwaUbMlfkg" |
| _csrf/https-photo_rate_470965 | "mpqZ_t76Y_n5PD8uJxjDibL7pmw_JcyAZ7aAiW0qLGg" |
| _csrf/https-photo_rate_476878 | "FioGOiIw262MDKnb4boCcyojOsGJuB99x9xfhcfPjcw" |
| _csrf/https-photo_rate_80531 | "Zq3yb0GetLrBeybnDv6fFGsZ-e6Rz37Guj4iG6N9d7g" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=6e9291; PHPSESSID=018270a74fc59a64eb9eae9c47d19323" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "57176" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778467263 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778467263.9018 |
| REQUEST_URI | "/autor/12397" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |