FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "5904" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "81137" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1305a6" |
| id | "81137" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=77dc2aa4aaf417a0bb28224f56fa4a18; main_deauth_profile_token=1c9827" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 20:56:02 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d41371" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "77dc2aa4aaf417a0bb28224f56fa4a18" |
| main_deauth_profile_token | "1c9827" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 22:55:15 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 22:56:02 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107447 | "a0Zu5-r8XsJ4pklmPDU-Kn4WxvBF3PW1PfY7T-pznLU" |
| _csrf/https-photo_rate_129990 | "KeLzzECVFEpJ3b-4X279xD2_DgrphlpoNxIyfZ2VVDY" |
| _csrf/https-photo_rate_153325 | "-m4Pfa2dkcatKHRwW23U-xV5Trv8qHRbUIbm740U8lI" |
| _csrf/https-photo_rate_157839 | "qKugVBYELmd-BqMbh0DVpx89gNpiZuO_rlfqX4nkjew" |
| _csrf/https-photo_rate_184839 | "jryx3MQcZZgaj-lt9_wqGvk-EYAIrxdyzOAxUPfWTGA" |
| _csrf/https-photo_rate_198939 | "C51ghhWBlOy4lQVOyAMr4cheEoD-Pw8n788D6yU-8w4" |
| _csrf/https-photo_rate_205882 | "_zUSFTTTrjloYLm8siodSzOCHachQb--3yvvXU80JkU" |
| _csrf/https-photo_rate_241134 | "WmF7rrJmNtv_jGsVBCqUo6ypQxOORIBSDkRn0E0vpeg" |
| _csrf/https-photo_rate_241639 | "IpB-MbPGQc84EMPy3dd9GOeUof2XbqWuht385n7ASLE" |
| _csrf/https-photo_rate_267249 | "_QCWdHDrkO9u_sjvxJKhWQyiq2cyFil7ncUW0y9xk0M" |
| _csrf/https-photo_rate_286873 | "nNCllvmWpsYPSmnbrC5qoxWWcbCF_scUKsbA6rWP8E0" |
| _csrf/https-photo_rate_309405 | "ffLsTPoVaAbPDYXhlfGXpNXPWWEH48YNBkJGbVwHuKo" |
| _csrf/https-photo_rate_316279 | "KEaVcn40rw04VpgPjHwKHaYFg2PCxOP8pxdJWFQPc6A" |
| _csrf/https-photo_rate_319700 | "x6i_v1j4MwzDky5ixzaW3B-0dkEt8xQOf00-WPlt1zE" |
| _csrf/https-photo_rate_336638 | "rk8O6c2qNa-hmes17XcxGzgFSvgW8RNjHWLN4x9IZaI" |
| _csrf/https-photo_rate_342631 | "BS2C0JNXjd-DpLy2WwptXW-d-z0Bn6L_p0Zc4-n-9gE" |
| _csrf/https-photo_rate_370739 | "XkjCYzQGTN9RocW6sEIXt9aV0WmpYANtaMuSh0xaU8s" |
| _csrf/https-photo_rate_392839 | "-rtwi4Z3L4s7MX-Qp9aBs0_p4UgYWsGMNa8_ScDDNDo" |
| _csrf/https-photo_rate_394792 | "yhK0IIo9RdnkyG046bN1ZDqLQcypD6zjm6u3Quw78gs" |
| _csrf/https-photo_rate_451839 | "SKuH7NdLsH1FHCLIxD9P05MtAEg5SXdPxvkOFXRRdrE" |
| _csrf/https-photo_rate_471839 | "zZsPgpone7uxsOAwCN_9j4mObloLy2hi6pu1hewf_KA" |
| _csrf/https-photo_rate_54630 | "8AawLnQqDoUEPnhA-Pg0gxEYvXZ0Wr9O9tiM3K8fkG0" |
| _csrf/https-photo_rate_54973 | "t31k_TI-EZMBNziIfYjTsj2gxfI3UGLzcpAWCHzG5xc" |
| _csrf/https-photo_rate_61908 | "JjnxLB6ZQD4aYO6dun0iDAS4Fd4Z6yogmKHzMZ8DgAw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=77dc2aa4aaf417a0bb28224f56fa4a18; main_deauth_profile_token=1c9827" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=5904" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "9877" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779137762 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779137762.8652 |
| REQUEST_URI | "/foto/81137/fullsize?aut=5904" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |