ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b4f6aa" |
| id | "6" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=98a4131257805291c1737a13644231c9; main_deauth_profile_token=6f42e2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:48:13 GMT" |
| location | "/autor/6/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d449de" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "98a4131257805291c1737a13644231c9" |
| main_deauth_profile_token | "6f42e2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:47:34 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:48:12 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_145239 | "bQPshsRKknEfxCtiQefAalGpuQa0K0CmkCc3PqhDutI" |
| _csrf/https-photo_rate_147153 | "fIAH-vYKKG5XlAeC-FPDIdWPc9QnXNOuJBhfbdjFvMk" |
| _csrf/https-photo_rate_150772 | "HODidWIrHPFp6VFfWlrpSxc90DkgtMurrGh1N1bVlTw" |
| _csrf/https-photo_rate_154641 | "35sjsdfyDP4PcIzt24giFVBpanzWfwB9VwscFGINqhE" |
| _csrf/https-photo_rate_154704 | "tutog-_55fkQK4Ms2tENzIe5LOCy97ZAhBSnvd607G0" |
| _csrf/https-photo_rate_166272 | "W0zz1pew6JJv0nw1x8BFpjwSP0sgzeIRmqwuwhxErF0" |
| _csrf/https-photo_rate_17348 | "kQYj44fFn6Vf7l72vRKEIJEF-mT3r2qMzmszclDuOUk" |
| _csrf/https-photo_rate_181579 | "C--IVgsovvKiAZZ4DSV1cCiG8zQcycs5AmaFHV2tP4c" |
| _csrf/https-photo_rate_1853 | "s0-I7msvHJBHmlnjLQjTLCNs3mDmBc-PBzQEgpiSZXA" |
| _csrf/https-photo_rate_200014 | "Zj9vEqFj4XHIUDavbc8nQyH1UyJ3yYjzggKFGNN7cKw" |
| _csrf/https-photo_rate_207237 | "DCw5apVjhOk4zfpe75vh1T7yjxs-7dBZ7ttSPV3wOaA" |
| _csrf/https-photo_rate_210779 | "QPyMAqf5ANqxuGG8pbP2B-a27d-KFJ68wLHONfjc6o0" |
| _csrf/https-photo_rate_212937 | "Gj327eDxnUoIZS5q-NF4d2rdiF_szkVMQrBuuUAcaBM" |
| _csrf/https-photo_rate_233281 | "8eoFqd4-c-nTgbusEpcku_cMjMfJq-hpqeUQU4UPW3o" |
| _csrf/https-photo_rate_2495 | "uZEH-Q2eld8qBIllqlkz0xElit9u7-xPvm8rX70FH20" |
| _csrf/https-photo_rate_254232 | "40gcOMxg3keFw3fsKSQxZFs1KTzvq8i2M9QNz6X_OXw" |
| _csrf/https-photo_rate_2603 | "3W6XKfGia6MIg4GOLmB09OWaQXHX1qXcC30fr2kdwqc" |
| _csrf/https-photo_rate_273686 | "iaRYdN1mXBkpri8H9X7zueP4HWUe-7dPdyD7aCRAdUA" |
| _csrf/https-photo_rate_285372 | "wHRgeg3bsGzaOOKCM0-B9GNH2QrRlkDAAqBf76Q54nc" |
| _csrf/https-photo_rate_288342 | "KkTaAtdxA86qoXxV8O8qUxRN_vXVEYfunDGJV_5ZfTE" |
| _csrf/https-photo_rate_301643 | "GlhqULuAj0HQQNStflYMYhPauM-8tlxtekRnUPDm46I" |
| _csrf/https-photo_rate_333320 | "Psw2oh68QDLJRWmgxyxdJ_ZA0zDiuSnYJzhWkxdZIUA" |
| _csrf/https-photo_rate_337153 | "7-umET1m8of2rvvmDE5f0HyToKcZf9sdZa-3U0h_728" |
| _csrf/https-photo_rate_351973 | "k0wYs9OLxJStPMGYH_nThUJYP1F64Vhse4oWNQJI4ZI" |
| _csrf/https-photo_rate_360646 | "OOTnx7Pz_-3wugINuTSzSRVnIMYkrcqc7nrkywpAzoM" |
| _csrf/https-photo_rate_366455 | "qnTJmYCjr9V3G0UdrlwiVyjVspVVhcotmuSejsSnF4E" |
| _csrf/https-photo_rate_375982 | "_FXdTMjXrj4LlTYumykOUTnHGeYsGT4HH-r3jO0CPMk" |
| _csrf/https-photo_rate_38548 | "KGrLUjET4iYYudctAy7Ca0takaGlCNPU8qhSpUQ-ix0" |
| _csrf/https-photo_rate_390680 | "RtbelLHMpFPnqgFashFXtFRJ9depeO_hJ6DdgJZdLBM" |
| _csrf/https-photo_rate_392297 | "VL0ZZFJvcQlV4mF3wDyCAITFTriFn7JOzyVavq73B0A" |
| _csrf/https-photo_rate_393391 | "RY-lwr2xbSrf1pxPsuQ47EDiUcvZIJVH4E41RP15Pak" |
| _csrf/https-photo_rate_396339 | "PEGAGjLCBxqr02nCc53g0JkZ5ysbYEKozLidJpaxPb0" |
| _csrf/https-photo_rate_413894 | "s07ug-RHd8yKLM1anOZE5-CJekHhgQzXSbLuLCnehC4" |
| _csrf/https-photo_rate_419986 | "TBOfUDvX_l0d3A0GsWid45XV7MjHEAd46l6hJK9VYj4" |
| _csrf/https-photo_rate_435962 | "gHq2j6LhEQhRivs_DHXtXgBokIXmw1pZ4t1CkPsLhpM" |
| _csrf/https-photo_rate_440663 | "5EykkosSt__GW33gO9d35_DfwKsAJprAe_zZJpsBQeg" |
| _csrf/https-photo_rate_445260 | "AcExkxjZAyt7k0UIroaZJuPztibP0PYPGM3a7_YfEJI" |
| _csrf/https-photo_rate_46368 | "ioIe7uu3qR7wZZFF9MkJ7lUaZxi4hzpSEMtt6fgyLsM" |
| _csrf/https-photo_rate_47546 | "nbSIoogLYTLAiGCLwrAPFEcm7SHmNLVycfisnr9xo4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_475809 | "daV2r00envjMPXEz7RZmCEQeT43ktlJCacLPBVx2BoY" |
| _csrf/https-photo_rate_48154 | "dPuu4ZEinc5pFLP9ttjcFReA3rvfkRaG5aWAIUCQQ8c" |
| _csrf/https-photo_rate_52817 | "H_VoAcqxfofN3IcHITYSf6RgYWGqfxW6Fkr8zyRmJzA" |
| _csrf/https-photo_rate_57009 | "VOL0SWFNgAPB4I4UiEnUqN8gn8xOFT6Ji5dEAVb5b4s" |
| _csrf/https-photo_rate_70865 | "J3K11Ra_nvFj54EmqvxiSX38EL12CuLp6Ek8Pyt0y9o" |
| _csrf/https-photo_rate_76041 | "3kiI5av2S0qb-MuJKgs-Plep6es9iVqwTMH339E08_g" |
| _csrf/https-photo_rate_77576 | "xpBuQbhv3FrwAc8g07-yhqyX0VfUqUjA0Cg52Ex5ue8" |
| _csrf/https-photo_rate_77680 | "mf2z6XfVU6L0_aHsWe4dvyXVaPi9gEJa2IkWKScQC4U" |
| _csrf/https-photo_rate_84192 | "jJon3sQBcfZmsCcSgT0GtxVeStfAHFFxfBmezB0mbjU" |
| _csrf/https-photo_rate_84255 | "bOI5GpZyEvfy0jho4WOystxLkJa1jQWIVMPMpM0QI2I" |
| _csrf/https-photo_rate_85654 | "nZAUWU_NovmP_gLNEmby2jzLi6dPprwZBYwDm-iCfu0" |
| _csrf/https-photo_rate_87722 | "bT2n-njM-TBV90YjEt60D7GFeuZAKu5DTp6eN0eEsD8" |
| _csrf/https-photo_rate_87757 | "ilwAoPYHkCAZhB6rd36Ke7Y3GoiSyqmbwCOxmPEXeZM" |
| _csrf/https-photo_rate_89244 | "FuUJqZQSrLym0LkuUKurXMvJDxRPZSKR-TjFddWDyQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_94231 | "tUZiN9SCC5f8T3Hsu4RXlw7DDA68M8S4PlWYYQkpW5c" |
| _csrf/https-photo_rate_95376 | "ef23im9_2Gg7Lcr5C7Z7i0XBTH4ilmSuEV5VgKyRa8s" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=98a4131257805291c1737a13644231c9; main_deauth_profile_token=6f42e2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1330" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778460493 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778460493.0014 |
| REQUEST_URI | "/autor/6" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |