ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12840" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "88c6dd" |
| id | "12840" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c736cf; PHPSESSID=33ec4f2ab15f6580e6ad54d6d59f330b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:07:58 GMT" |
| location | "/autor/12840/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d67d18" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "33ec4f2ab15f6580e6ad54d6d59f330b" |
| main_deauth_profile_token | "c736cf" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:07:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:07:57 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_129774 | "9rFpKQbW-ou8oSXrBu91PlY_x6PFznuFmqQiLcQFb7w" |
| _csrf/https-photo_rate_147198 | "x0qqfsQFaI6M0cHotyk3Y9iDfcs5w9_TuykJOS44Gl4" |
| _csrf/https-photo_rate_157757 | "Dv1eH4lJO_Tr_QZEns8oIjNA_XUnTnDHTV3S4WE_b1I" |
| _csrf/https-photo_rate_179902 | "BLVI6oB-z5GhnRxgsHsx-nF7oRzmXzGN4JcWzJexhvE" |
| _csrf/https-photo_rate_198147 | "rDyvcSv-qBJD316SC2Q_zbsBQ-gXmf8qOdCOLlSa_v0" |
| _csrf/https-photo_rate_226985 | "rfWqfOnza9Gqv-OdOw2YCZS3IEZqCjMlxcSxqEakp7w" |
| _csrf/https-photo_rate_23952 | "VslAyLpTM8DNC0uS9INGxm0gZyEfkTHmqEvxpRmI114" |
| _csrf/https-photo_rate_260403 | "mItUvgLaMhs3x9E_YQtfNiobEWnOjLDZG50BKgSLjsw" |
| _csrf/https-photo_rate_273155 | "jUUeuDA8-W0L43Z4CpJTQNlq2gxbcCwAxBUctKrP0vk" |
| _csrf/https-photo_rate_342125 | "PIA4pkJ6jk_DVSmNDKKckPd2SOahdMnOLFszPwK48q0" |
| _csrf/https-photo_rate_377253 | "RLt9Nm4rwQBA0SGTojR_3ZplQUImWay_x_KmM6BE0UU" |
| _csrf/https-photo_rate_384245 | "Ub-OONJimUE72393KQF9ctxT_w4vkgaUeYcJQe33BTc" |
| _csrf/https-photo_rate_423200 | "hEnkZ4tsqC8--FjgZGd5DNxboVGilT_noFUQv5zuI4A" |
| _csrf/https-photo_rate_446441 | "8ZhPMUfYyvRUm0TqJstmrqhpS3NAXG4OKdZvoFnQ4Qo" |
| _csrf/https-photo_rate_462227 | "-NXC8qs5ZMV8UY9-9TZtD7pTmfaNN0_jGqgL4-isz2A" |
| _csrf/https-photo_rate_62671 | "bkcBUDIAD5eqhLufGVsgmMf2PeGWKghkGl7UcPg0lSg" |
| _csrf/https-photo_rate_74947 | "S8b6hdnSAuzjBOk8igp5KPJOOD1uEEv5nu98-18whZc" |
| _csrf/https-photo_rate_77953 | "a2MbR9N4ex2oVAUAjt7UizM6D-FDkYljvq9IeCSyKO0" |
| _csrf/https-photo_rate_87194 | "_y9w82qJhWIip-unI5mUXj_KeDb8F3HIiCj66rYthNo" |
| _csrf/https-photo_rate_92298 | "f3d67_pEUv6IPuA2m8nigPimAacdTQzJi_yzj3bVtxo" |
| _csrf/https-photo_rate_95473 | "NqXccOC8tZpNtLD4k5Gb2Arp4KoK4pQEyy-8N4eoYhU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c736cf; PHPSESSID=33ec4f2ab15f6580e6ad54d6d59f330b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "13420" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778465278 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778465278.9069 |
| REQUEST_URI | "/autor/12840" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |