ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "407" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3809ae" |
| id | "407" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1f39e4; PHPSESSID=d6639dc0705d9a3f708ae9d8059b9399" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:12:49 GMT" |
| location | "/autor/407/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d6e20f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "d6639dc0705d9a3f708ae9d8059b9399" |
| main_deauth_profile_token | "1f39e4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:12:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:12:48 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_115476 | "LuJINVR2K-8gJyDx4AlCVeqWJLWPDd_snJNgfgCnY5I" |
| _csrf/https-photo_rate_147127 | "iAznZfVSOHb_d_wAg3mRdek0RrtHBnm8bHQXF4oiWKM" |
| _csrf/https-photo_rate_176503 | "-W4IThhuq_cmrKy02QWqgM92FVOisCOLCiYERXxNZKI" |
| _csrf/https-photo_rate_19805 | "1Wy4MFZZ0kAMljz6gCned4WuSUcO7B_GR40SQYc9iXU" |
| _csrf/https-photo_rate_20318 | "rrMxT7a-Kc7zRsXUqBcqEq0jX32KCvkEyvM5UgkUExw" |
| _csrf/https-photo_rate_205386 | "tGByFfx1ZUZU9VEo33YE6eBV0b-GluAuJjgoGo7h1SI" |
| _csrf/https-photo_rate_207377 | "8PAyPnkNkVTnQCkxrIV19YVCK_Mpj5A4oFx3uRsoSQI" |
| _csrf/https-photo_rate_229753 | "PkbdU0Ls9wlXwcL2HZuHj1JSft5Q9ymIHRMiNAJbiFU" |
| _csrf/https-photo_rate_23104 | "XC3mMtUuJRjJax3Cxzgzhc0eAuVjDDR9PteJ1w_XTG8" |
| _csrf/https-photo_rate_237143 | "OhOV-wkPgfI0-d2niBXtmV9eQmuZ0Kgx76yvdvxm61I" |
| _csrf/https-photo_rate_237164 | "DfC13FSpZEXfpox3GXGuCGrI--QvMkkt3J6WztcPLzg" |
| _csrf/https-photo_rate_267259 | "k09Zl2GTcV3gGwR0LgzulJL0iNYmhx6MinKh6JXNTZk" |
| _csrf/https-photo_rate_283554 | "YVYmdw0OByv4N1gotm9LLNbwGyQtQPD0HuOWcXS9jxs" |
| _csrf/https-photo_rate_287017 | "S4bfy_yjMmsQBISuNrSqnj7IVSz-o7FSQQyXAcJgjwc" |
| _csrf/https-photo_rate_301696 | "sC9YfkufydDgNRbaaYQ359H611_yHESSjSxmgFE_A2M" |
| _csrf/https-photo_rate_325518 | "VUxEjOWZMP382k-zX5WkFxb_5JxmVvB4s79XoeKkoj0" |
| _csrf/https-photo_rate_339608 | "c87DIKO1U89GkedNmGm8xtL14UTNBrNLWZXREeAH1uQ" |
| _csrf/https-photo_rate_358223 | "rES5d7xyFOyXoG78JQmTyQ4XElwDdt_EiEBu3MmnhYI" |
| _csrf/https-photo_rate_360107 | "frDccETzB_tHj1qzjCn2nUen5iO0jkk3lid8aqa8U5w" |
| _csrf/https-photo_rate_378637 | "2cLIrKa48uhGu0eBOmdWa1nRcYMypqiRHuAzIKScvKg" |
| _csrf/https-photo_rate_39903 | "UdNeEh796L44IP-jJ4uuSQZdW0oPhFNhem-z-L6O4OQ" |
| _csrf/https-photo_rate_40820 | "NM0P5eviP33AUMgtw0c2uVDynRBZVURraqQU-C0IocE" |
| _csrf/https-photo_rate_408735 | "SxP7dp-btEMiYgGuMjTicit0p-YG_m2TChJkXzk9b0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_414879 | "FF5O0aa4WoyJ3eGdVduwIlg1qtpLziRuf7j-qKQjRac" |
| _csrf/https-photo_rate_424272 | "8sYHIaz4PvnzT8ErLmJ9URVNOWg_TZhkFTWhwntqaTI" |
| _csrf/https-photo_rate_439798 | "Q2FR-aRf5Qcn38PiyK7WvQWm5ivKR-LvFMc5Du3rkdw" |
| _csrf/https-photo_rate_464776 | "MFGOJIxtUUkk7NZb6lBYot4fDlYarf3fn5unVDfBCD0" |
| _csrf/https-photo_rate_469508 | "CvDQqEA4G9SW1oWHMhrIV7ewh7CWf7x_XYFwkXqviU8" |
| _csrf/https-photo_rate_58523 | "4wXEfcjYfoDRsuWaHvtBvn-SKk1X-Gl-uSu73V9m9c4" |
| _csrf/https-photo_rate_61466 | "tN0DK9rn10eXyBPdXw3SG8NELR9aC7c7PCX49UaP9Mw" |
| _csrf/https-photo_rate_62649 | "bVqa0f_ZJkEM_VFItp6GK2QuQujj3XZM-CpR5hIIzYU" |
| _csrf/https-photo_rate_6684 | "zHyK8D0BcZ0a9x3Rw1xkIAfTLfjyG0kSRmWX6oQCY7M" |
| _csrf/https-photo_rate_68651 | "p35XwpYDBiXb9HSs1WUMGKVd3nposNRzqW_6llkyalU" |
| _csrf/https-photo_rate_69214 | "ivODMDE1JhWa9ID5ige1FdO4p2eLX_Bpq2KH6hZyZvk" |
| _csrf/https-photo_rate_77317 | "gCba43jYjJ7M5NrgY1zio2R0qqqNZ6DxY-Fugtid-UM" |
| _csrf/https-photo_rate_78212 | "ENsV12HSqQF3djEM_-xHbwo6Na6vY37dtUypphkKV7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_98208 | "lxxTa9t9kBvailZscGI2ILilGF5LOcRGTcDrEHZynj4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1f39e4; PHPSESSID=d6639dc0705d9a3f708ae9d8059b9399" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61442" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778519569 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778519569.0148 |
| REQUEST_URI | "/autor/407" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |