ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "112697" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "73a561" |
| id | "112697" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=c19d58ed024f175110196ce0a5f28a96; main_deauth_profile_token=8e7370" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:31:04 GMT" |
| location | "/autor/112697/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d73573" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c19d58ed024f175110196ce0a5f28a96" |
| main_deauth_profile_token | "8e7370" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 11:30:26 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:31:04 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102301 | "qnQPSO574RX9bgfQs7BXdxTcvySIBe0SeT9faCzLKHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_113991 | "zu5bJT5XF_reSSqR5xRI47iLDFQGz6DaMgA7Y7e_NyY" |
| _csrf/https-photo_rate_128090 | "uJNd5oaGqqdvoPv3VYJMJwlvdyf8vYkedcplRJTwJZg" |
| _csrf/https-photo_rate_131328 | "T10RAu4xs7uxE0VW2tooK7WOard_lonB4AN6u3CUQ_w" |
| _csrf/https-photo_rate_135863 | "KUysloKwsMyvik6QKtgw9kioMx-RjuZZCe7T5DHwtHE" |
| _csrf/https-photo_rate_136747 | "9xeAjCez2F4CBc3gDvWzgU4E18Gl4S06WjJNaoo2ZYU" |
| _csrf/https-photo_rate_136846 | "bxsvdn_VMgegp_5Sn_xCSwWSItNg2nMwRqEdNPxuF_o" |
| _csrf/https-photo_rate_137732 | "yzMg5Smy3gbqrwHdW52lYg6pXwhunyri7Kq3rKzJsEY" |
| _csrf/https-photo_rate_150580 | "RvPLawg3m_URv1006bGxeEtjUkQdm91MdtX09wbKo44" |
| _csrf/https-photo_rate_165333 | "BLKHS4uQ4QLjaVW5ueVbsA9ypj3Xz1P3TUBoF1RoFjs" |
| _csrf/https-photo_rate_167918 | "qMPOI90XgmWFQvXzUXBzOH-zAeIFQEF3rxZEdwE6sI8" |
| _csrf/https-photo_rate_170760 | "lX8WHMGC24spAE4_rpoCOYquXkHJgfyAjfQfDT3n4tc" |
| _csrf/https-photo_rate_185117 | "MoRUkPQWol94mRQp-AN3LBF8r9iFRsfAvNecA-_9DF4" |
| _csrf/https-photo_rate_194405 | "m40_yB8BPFobFGjl5QiDC74txGQsVcqE9yb_FkH3K74" |
| _csrf/https-photo_rate_213319 | "l0NVLGYicMUXnfgxdzBRUSzH2TOnaJnEsXSxLM8oW60" |
| _csrf/https-photo_rate_229143 | "-R-4kydaY-9qcVRCjvGKT8-WzM_L7g2uSsfHNZcfA9o" |
| _csrf/https-photo_rate_243476 | "MGvk1UtR7Zs5gcBSq3dyXgx3yOO0jpUP03ZHX1weiis" |
| _csrf/https-photo_rate_246846 | "Kwe0n69J-BBQpLUUu7sB6wyQnRw2VuG5JnBwM4aeN5M" |
| _csrf/https-photo_rate_249865 | "u6IjFJWZPrs5LlZLn_uFDpGLwt83UxDM4nvSo3OLqEo" |
| _csrf/https-photo_rate_256844 | "AcTL586KQNzvssJN-oU9JPsKiUfRQmB_x7ak1WCSqXc" |
| _csrf/https-photo_rate_259280 | "7rJbXwrdZ-xUzWvKl1uLEG5-6NrohTRM-MTVFqe2X7w" |
| _csrf/https-photo_rate_268188 | "KGQg6t65mqvALDZX6BrrYkFXU4re6L9UlZIJrFZDzlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_279533 | "nt_WKEgBWBdigHYLMS1xN1w49Q8x4fTWtE7CaWI0_B0" |
| _csrf/https-photo_rate_281896 | "Pm10R5LLiSugC-Xizf7zvsr9wKrLsyr_Dcj5_55fI0w" |
| _csrf/https-photo_rate_282392 | "PXk-dKhS32ggI9KmI27IhS98wKR_95mH5rkKhhfWPfo" |
| _csrf/https-photo_rate_282812 | "X8Se-eIU2Sq5aecHC25SnHM_U2kGe353I2DZkwu93oI" |
| _csrf/https-photo_rate_298514 | "pj97v_ft0S3bpg672UXrPQv-po62k0cFtcm0KfI-qjc" |
| _csrf/https-photo_rate_302236 | "mbfZVl9900qZaUl1T0348TP2m2kBDIejWDglCLp6Dxo" |
| _csrf/https-photo_rate_303520 | "tG42D_JwWVdh2RlWP4PTlg_uYSaPJOF9XknMWWGXqiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_304959 | "wILcfdXFb9y4tvPXJEf6JEMyybAO2iWyJax_BSt-Es8" |
| _csrf/https-photo_rate_313336 | "wTFCjVSepa-xQVHhw3fGVqPtnmz-jpW4-01Gyrr4C-c" |
| _csrf/https-photo_rate_315176 | "ygDF9hWHJ-7onq46W9S_fOxdQxwsRIautK8Lzq3wg8c" |
| _csrf/https-photo_rate_318311 | "XjVGeu1pVbxPknBuGfsafZr_-HrDSVVRY15y7v1r_tc" |
| _csrf/https-photo_rate_322791 | "QRUR4RSn4GrI1ktLBUM_-2RoVzHWutkCyjTU_YBbNjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_329794 | "bIHuWzP9mThvNd75XOpsyg6IxVW5uecbZMXBNLtd1C4" |
| _csrf/https-photo_rate_332668 | "aHApLu6ndHTDdeNtmkZj_yb1USMm8wX-7epxv9X6MSI" |
| _csrf/https-photo_rate_346943 | "hCTumPEA_JopQpHGKEoHSgJoV-sSgejllWNN0HHrl-o" |
| _csrf/https-photo_rate_351792 | "Zw6cREKrmwAWCjNCyVbILuMcJyGlzsIpQUCxtlrLuP8" |
| _csrf/https-photo_rate_356961 | "QkqV7tkOgx8Kk9nPBT0SpqST3D8GhYwjt_rbAPo-Ejk" |
| _csrf/https-photo_rate_365582 | "gNsEH9IvNJSZUw7ie_SULktJnbAgRp_EC-vaosx9YKU" |
| _csrf/https-photo_rate_367090 | "mOKr7s28gZGMjPUV-X70edBUm69Ny-dEUx_JBfN44zo" |
| _csrf/https-photo_rate_374533 | "lFy3v1rjg6otb_RLGv7UM9QRydInzjp7a3xuqGDekHs" |
| _csrf/https-photo_rate_389240 | "Jn6f8I3JlCGjBAi4y2L0MwvdRktn01fisPnI4zw7-cg" |
| _csrf/https-photo_rate_390672 | "6gTO_J-MfIh-flt8Y9V0Gdziw7zeYyumnrvKq6CJpqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_398506 | "coyNlOTw6e-fRMfS_Ced4eBefqGQ5fCkyoz6Q1EElbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_408457 | "pXhU9mohETxWbsDauzz1GXHHeKaOrafCwoIYe6WdTRg" |
| _csrf/https-photo_rate_411674 | "cGyBcCgITJcYWPzkiPauXzsjuM2tDzs54MRQugP5OzQ" |
| _csrf/https-photo_rate_413370 | "5VFl_KdDmNZdwRz3yf0hV35ctAvSHfwWQ8aL_B-_5OY" |
| _csrf/https-photo_rate_413569 | "Z6YXX0UqmdM2yGZnu5SYHKoMXW20tsHWx_T8x32KI4o" |
| _csrf/https-photo_rate_416947 | "bdW2QIn902RpW9kv1l4gYlQs9TQntbHIbB32mi3I6E0" |
| _csrf/https-photo_rate_453916 | "CTiloaqG8zW8yi7kVRcKoWKw3f9anhrUJ3vKgmGi_lY" |
| _csrf/https-photo_rate_461455 | "COHri21oyLsph-ZMKVAtV_bHXaRhn1OHs0xueuipPhc" |
| _csrf/https-photo_rate_467127 | "gZg1H7GTQRFBBLrO6lUbUhfnLuG0xQ6YOa0s1KkaZko" |
| _csrf/https-photo_rate_55132 | "sfRNX3lfh9GV0faEOWCW_k7i0B65H9XH9RUr7l5rEUo" |
| _csrf/https-photo_rate_82660 | "LHpfIYz4ok_TRIWclPCS7vSDCfRYdqoh9wa7doASQmM" |
| _csrf/https-photo_rate_82793 | "hPVFYMfco6VApeoMxKxYu-elsxIrXEDTb7O-YX5m34M" |
| _csrf/https-photo_rate_94826 | "_qTstytgh2jAlR7FBeZcX_r48Hp7qdY9JVQqn-3pTv4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=c19d58ed024f175110196ce0a5f28a96; main_deauth_profile_token=8e7370" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "19543" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778491864 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778491864.5012 |
| REQUEST_URI | "/autor/112697" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |