ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5865" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "06864d" |
| id | "5865" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3d3d72; PHPSESSID=3c71eb548e36fed008d1b1bf3ff17319" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 04:35:33 GMT" |
| location | "/autor/5865/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d8a4fc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3c71eb548e36fed008d1b1bf3ff17319" |
| main_deauth_profile_token | "3d3d72" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 06:34:57 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 06:35:32 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110157 | "bscgRd5x8lzuFFh8xZcgS25WGz4LG5SdJHiG90CROZ8" |
| _csrf/https-photo_rate_111454 | "rPt_0m9ucQ7jpwoJ9kgh7c3ZF6QXkJ_EU_qNunVw61k" |
| _csrf/https-photo_rate_116524 | "q9YNIhloaEI-3dDEUmwMjUYYsgLCpIoIJv57foaIZ_U" |
| _csrf/https-photo_rate_120223 | "wgdNF9lG_kU4AFDW50LZas32OBA_hVd8IyLGcBv2mVw" |
| _csrf/https-photo_rate_123224 | "Yhoi1Ar0Kn-iIIYfusKsnjmSBcaL1xhq7rgEeGuTmzk" |
| _csrf/https-photo_rate_125386 | "CPTHd11XR0zoc_KnCMeuOFF4RIm-sTz6myzV1rVpAlU" |
| _csrf/https-photo_rate_126653 | "dC8rHYvrV3uLsKg2AveppJ5w9sTatRrwKNC-8Yn2-Ic" |
| _csrf/https-photo_rate_132775 | "F4sPVKarBbD9IXd8q0--t1jOvOWQs7a9oQoXEM8rN_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_137415 | "hrSmGTc1UAPfQa6pjOXiJgV8LMu4LVa9D7Lbd8h_vS8" |
| _csrf/https-photo_rate_137834 | "COQY4QKwBxHk__1oWwipmlOz-EWmgvrmLloLwaGBI0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_141390 | "F0Z4mJcTrIwV_am0ETe6LrqnqE_hnLIL99r4Sjlma-E" |
| _csrf/https-photo_rate_142223 | "TaP8r7ajon3-ovpL_MPj6YTQnpHSAU2cplv_Q3c6N-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_146769 | "Q4Yec1Ccl3CxkH8D83cvKEmAuFpA6P1iw0_gzu6WaZU" |
| _csrf/https-photo_rate_149330 | "-2Th3IcRZ3zVX3p910a6KrOFIow1MKMOZ949-ksQJmU" |
| _csrf/https-photo_rate_159971 | "qfPISO44IalAzp33Y-o74p0EHSkMA6At9QibThAGrys" |
| _csrf/https-photo_rate_162318 | "KmwyZWGG45OjDMGFWejoXZw9WOU4ON1qknOOj8wgsZo" |
| _csrf/https-photo_rate_165674 | "lVh4pY1iIC1i3SrAqHOSDe7zpX1PHq49kcUClEmctJU" |
| _csrf/https-photo_rate_166717 | "KzkJ_Ye7m25DTnD7DWPCS0Vt6YtVK-VTGuF4Gh3SSjc" |
| _csrf/https-photo_rate_172574 | "swH5Z5_jEOpZYVN-bVZdjW3u5DmwGbRZ2InXAYTS53Y" |
| _csrf/https-photo_rate_177732 | "gksM2lOkHPHULvJfDu_8BrRHSaHckK4uD5I9IGgM6_E" |
| _csrf/https-photo_rate_181509 | "qthhyJgxId6r6HcHxqulikbsp_f2PgxOLaPesukWKj4" |
| _csrf/https-photo_rate_182547 | "2aHj3vdpkjFpP1uV1c-61uq7e_Y7aNgTVxe12fl0_XM" |
| _csrf/https-photo_rate_189467 | "iglaFjRk-dGnGtf9-ezcK2Z0fozLJGTtrpiYAaW5XAc" |
| _csrf/https-photo_rate_190762 | "hpsTjJjeQjNs-tlNJjjnWV2MUnISje5koVQ70irbh04" |
| _csrf/https-photo_rate_198135 | "g2w12-eO0wHZWnOuwadoN6Z2rIuRIhtTsabzWweh2ag" |
| _csrf/https-photo_rate_203503 | "VSeD4_7HszvenfCJhgT3ltmvy1v2cIczJ8TbkdPufBU" |
| _csrf/https-photo_rate_235749 | "PecoFq6c892Eu0H55U-39IQMbN-GVYdH19puU_F_KVc" |
| _csrf/https-photo_rate_238431 | "-Mbe5QLl1yth4vHvrJrOj964qHxli83fWSIyfA4BV-4" |
| _csrf/https-photo_rate_248180 | "-VxsjQjmqKx7Ci42Ay5LbJAvY4nFgTZNiqGXCBJMK7U" |
| _csrf/https-photo_rate_259531 | "jF7_J3TtsxqZ79kuU813bXfNbiauTYGT0Fc4d4vteg0" |
| _csrf/https-photo_rate_260287 | "xOObrT-l54r94HdAiOMWIe3aSeFOC6NBfZi3UjmHLwE" |
| _csrf/https-photo_rate_270812 | "qn-iFvXEdsWK3385NJ5nCxBZzkmbXaVLJld86lYI-Eg" |
| _csrf/https-photo_rate_290851 | "LVI5gDiZZ-A97y7mh1RTbNOuv1_VL3xr970Mr666mss" |
| _csrf/https-photo_rate_295562 | "aG8AoZwkE_7RPpOiVV8zWT4-XPmLm3q5VBXVUYhBJGE" |
| _csrf/https-photo_rate_296878 | "lkccb7A4ZOHJ5l4ARBW4GOprZBPKL8aVOtAJ2E8HETQ" |
| _csrf/https-photo_rate_30533 | "f5RZ5lSUpszeSvKhvyhXPn9_FI0jD9-yEnA4q0XxOM8" |
| _csrf/https-photo_rate_315576 | "5HTHyBntlyUMuSUXyLiylPtptpHb0dcfbZHK19t4i4A" |
| _csrf/https-photo_rate_356163 | "Qeb2syFTn8hxOi8zUiMZcbn7P1eoVR2-vyKtOvHFgDg" |
| _csrf/https-photo_rate_361355 | "6Dh_3jVZdMS_tRzAQvOQyQxYywwHbsm0diNMNDbQAmA" |
| _csrf/https-photo_rate_382650 | "wzEx5P4JAt9QbnF-G-8jXvGC31xrJJ2bQgE54MFNtpE" |
| _csrf/https-photo_rate_399068 | "PewMqgIH-n5asFPsv51U4Np9tn7wjmWukpaOasWs-wg" |
| _csrf/https-photo_rate_400603 | "FpA93_U5OJVMj9jcL2sNBVOGhuyPbs0T9NP9LqfUF98" |
| _csrf/https-photo_rate_410768 | "0kkvf2CJWa1D7zqMUXDUw-kAIHO41tGmiMmuaKp3qAg" |
| _csrf/https-photo_rate_415081 | "vK0MzYRMxzVN8sbeYeC_iLv_q9Cb3RyDmdW0PBfo7so" |
| _csrf/https-photo_rate_415640 | "sJeDHNDpqd0wmY4UIuuYWHSFgpBCh-NZpP8Vt9Np5kw" |
| _csrf/https-photo_rate_430526 | "Y4wH8NnVgJRYLK5EV7uDKUlGwpkghzyVsjx72GNA9J4" |
| _csrf/https-photo_rate_443688 | "QDWBgaXgBSZlMCicUKuyEFi0HFSYnoI4v_X78XLSmC4" |
| _csrf/https-photo_rate_476011 | "F8xXJS6EsTjHmGzh2FB0bKx-87QGBYiLXQO_kyTjuCA" |
| _csrf/https-photo_rate_71781 | "k7ZsPag9heXBPwIwFvuKQHGSrjEWsh0TcNNoz-2z9bE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3d3d72; PHPSESSID=3c71eb548e36fed008d1b1bf3ff17319" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "64906" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778474133 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778474133.3047 |
| REQUEST_URI | "/autor/5865" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |