ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12976" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "bb3427" |
| id | "12976" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=38442624409ac75b4cc167db6b9c4cdb; main_deauth_profile_token=8ca796" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 06:50:02 GMT" |
| location | "/autor/12976/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d8fb8a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "38442624409ac75b4cc167db6b9c4cdb" |
| main_deauth_profile_token | "8ca796" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 08:49:46 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 08:50:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102830 | "C8T91x9MMSGecFdJ_fhhuvbnRExAVf-fuAKHy3DySqg" |
| _csrf/https-photo_rate_127360 | "QHP32wD5kvV2FVF-jk0Zvrt0u_baoVVcbwunKpx1IK0" |
| _csrf/https-photo_rate_130667 | "t-258XeQSi_TiFf2AO45udYDpe2ubTTdIVEvTRrjG0g" |
| _csrf/https-photo_rate_132476 | "pnKyR7MXeiwEN3ZV_Isa7mloNKv7QwZw74d2O5f_dOk" |
| _csrf/https-photo_rate_144741 | "zpLLg22Ddz7KznJICyToRvkatC6VvhN7WO3t5ivJXgk" |
| _csrf/https-photo_rate_149035 | "EUjh-WMS63Bp7xrLUCeO6oClnXnoyblbSIr3AiDGOGw" |
| _csrf/https-photo_rate_171072 | "43fuR_4RdPh_AyucK3rTlBsv3y_AE0mXliL1on_6TEk" |
| _csrf/https-photo_rate_176934 | "JtS0w6J1HIE7ImkgPj1ONNzt0ppYafCBo_QUq-m2CBI" |
| _csrf/https-photo_rate_177218 | "jK41wXm836YdEQoHsBw4PnKHeZCIzqWBy1VlkHjeC5g" |
| _csrf/https-photo_rate_239850 | "eS4qBzIXgFYZaWfgN0Z9s3HBExYmDdvj80VhoQJibVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_240810 | "WwXTwqz0UDDpRcotK6XZmint4PfoeniyyPHcybGlSrE" |
| _csrf/https-photo_rate_248462 | "19HBulmLBizmfws8HS7xJMAHf4LuV9yr8hVbOm4gx38" |
| _csrf/https-photo_rate_254733 | "gzeVEkdk3AoKjz0_yTJakYvaPt96LgGDS-Mobu6wpKY" |
| _csrf/https-photo_rate_327105 | "Rqe5cZ8Ynb94OAYIQbi25uXof6TG4D1H0JXqtGLBKj0" |
| _csrf/https-photo_rate_342589 | "bH_k1EzlZDtgbvQRCI8sN0GNpSLVM8ay-WPzSiHWbhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_347927 | "lIv2k0AcOc2R3gMOYaAQkTgFXQbjO-EoGw43iqMJvhM" |
| _csrf/https-photo_rate_352257 | "aQxTMruIe04wMiqv2hYfEJwlS0bFYJ-MWpLKfo96syM" |
| _csrf/https-photo_rate_378766 | "FVndtgE8rK2Vi9jWOTDDT5jgNsN_6y0HC8jXiEYqwMU" |
| _csrf/https-photo_rate_411213 | "ai-DkUZEm1pLNsBNnpFX6TCmdm-SwivtVLheiThbiFM" |
| _csrf/https-photo_rate_430069 | "4IpSNPMriC5udTFAzZvJlgmvbfMsx6lRmeqOHaubJ34" |
| _csrf/https-photo_rate_461270 | "JxKzXQhGNna7TSkEb2re9e7O0SfHCIT8Z_QimoQ1adI" |
| _csrf/https-photo_rate_466300 | "1quvuHHHT5MU6mpjbUlO6crBs4tciatqfens4e8T47k" |
| _csrf/https-photo_rate_88711 | "bdNU8Aw_UYsx2nnGPvAac7TuFxwvnQ5kAiuCrjhUijY" |
| _csrf/https-photo_rate_90626 | "Us0cEn3IJrUiI0qdXUGNk6raZ-Quge24aI2UKDV5KFQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=38442624409ac75b4cc167db6b9c4cdb; main_deauth_profile_token=8ca796" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "33246" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778482202 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778482202.0365 |
| REQUEST_URI | "/autor/12976" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |