ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "118136" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e02546" |
| id | "118136" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=973e94fadb0f8403cf18894dbb0c5f62; main_deauth_profile_token=28fee3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 00:43:23 GMT" |
| location | "/autor/118136/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d90b99" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "973e94fadb0f8403cf18894dbb0c5f62" |
| main_deauth_profile_token | "28fee3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 02:42:40 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 02:43:22 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103978 | "Kvv0LGEvs7C-OSaufhYLZxOdYPWJiIFqGhQc-pKdYkw" |
| _csrf/https-photo_rate_116980 | "hpp8ITt9r1JoB7St4c4faBye0DXLq4rwnK0FccuGACU" |
| _csrf/https-photo_rate_151690 | "epZ107cHGBDpfdXaLM-Gh4n_61OFfTbbwz-Dagna0WM" |
| _csrf/https-photo_rate_152430 | "5_4hL2mZ2YftffwA-r2qCr9efTe6uttUobvR7EVmKGo" |
| _csrf/https-photo_rate_153034 | "sdtzanTBdE0NDNqfYofjm8wM_FmrtAxLBpy7mI2g10Q" |
| _csrf/https-photo_rate_171747 | "hnvP7PUlP0qycOEh6RixskjzqQRRJAmGxex4pNvtgzU" |
| _csrf/https-photo_rate_191621 | "VyjVj3M72fQICxiVNrz1WRcaa7p2ZlDgF1c_GZwAMCo" |
| _csrf/https-photo_rate_195621 | "A87yVS3tZKvUekWAP65XtULEH7hjdz_LEZlXbahzDoo" |
| _csrf/https-photo_rate_205856 | "FBEo2fJvO7F8MHMYJCYlyA0pcVpQWiYzWr4z-3Ttks4" |
| _csrf/https-photo_rate_233809 | "0LgvWhUIp7oq0lYMnw6HgZejwC17zCoxIEVDBsvtZBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_241451 | "7jk8gIETtrVJImhiRN1oVO4M8kFUXe8N9EV9eqeDvDg" |
| _csrf/https-photo_rate_250225 | "H6RH8_8p5QdFJEgZP3ikOKfE8WMPJD-9gi5-0ce7VTY" |
| _csrf/https-photo_rate_250278 | "MQliMeHs2AFQYpTfrKp-_5eDXt28nvZ3JFw7MEygDsE" |
| _csrf/https-photo_rate_250756 | "Mu9FYFzWxT106uHe_IadPLQ2jucdZB5pUDmmS6EdnTg" |
| _csrf/https-photo_rate_250843 | "Ng02QguFX_VBRFZz06E5LItmnvazF5iJ26f1G7BylmE" |
| _csrf/https-photo_rate_251551 | "0ap0x3JQHIS44Hw81Pc5bnQVsTDXF6JnXl0jRUCYNuk" |
| _csrf/https-photo_rate_260078 | "6QN39acxCo1PgGbf1TnErRnMeSY_4zGwb9xiSd4Lffw" |
| _csrf/https-photo_rate_261158 | "dP9UJFFMoIVz_cjFbqXpXxdnBpTLI0S5QRoFWbTxhT4" |
| _csrf/https-photo_rate_261354 | "QT1UyFLHtJ8znaU2Y1dzG4tQdU4wkRXB84gTt0cJwxU" |
| _csrf/https-photo_rate_261357 | "r8tmUQlgfiaQUXVrK1wn7IrNALf0QG7SSQZgNKGFYWM" |
| _csrf/https-photo_rate_261531 | "FL6Whnt4CddC4NHDJjcp9ZRVZcTuGFDjdo886cs2KFM" |
| _csrf/https-photo_rate_261731 | "3dQh_Me6uJwS-KXPFYHp6LLrSUT9dtY7Xkll1zh0fVo" |
| _csrf/https-photo_rate_262551 | "ToRHAdej5XdiDbLy_PwMxxCbL06KNLnghcgbFnFjN2M" |
| _csrf/https-photo_rate_262557 | "j2AKPpOTddPsCeWHBslj78T5-3sTwA67mYU1TyoxoHU" |
| _csrf/https-photo_rate_262712 | "1BhIMbacgvh-01pkaZZ_McJJHI-mS95YLy4YtmjkV4Q" |
| _csrf/https-photo_rate_262821 | "TYatNFt7g7lLFDcbzEbqNC7g1ZkCxiqToAZQTYe2Obw" |
| _csrf/https-photo_rate_262851 | "wolE-i_FXcD376JyBy9Gym7CCsibJcHf9l4XbZpvcDM" |
| _csrf/https-photo_rate_263529 | "6x6oF-kwgq5P_o47EXJyJNtS_8betDyXlf-TvTVDPm8" |
| _csrf/https-photo_rate_265554 | "fHiOji8G4oPMzH3y-dacwhZVStnU3TPxlD866j0Ttuo" |
| _csrf/https-photo_rate_273819 | "e0Vm2mzmeSsszonOnZPeIKA7THd-Wlir9JBQrb9pBgk" |
| _csrf/https-photo_rate_303710 | "Bk0g-29JerxqVkKF7cn0x6TF1IfS5iFjvmGYHyzcgWQ" |
| _csrf/https-photo_rate_303777 | "cBxgBUCeOQaIy7poV3G37lhykm3B8CJMnUBlr2Y-9KA" |
| _csrf/https-photo_rate_303780 | "UB3dqO9ZkMmui30CBBOmAcb9KSgL0gaQf04Rn0aOVts" |
| _csrf/https-photo_rate_318298 | "2AGVbAYMgrgOiTNjMhJvG5Ak7nK3znFqvu42bZcmPpU" |
| _csrf/https-photo_rate_359904 | "VOUINwtzfPaS0KCjtJRiQvoCwqsOgnLwbqWAFXlZZPs" |
| _csrf/https-photo_rate_361154 | "nR4YzM1BLBwMQfK5x34OZA9ggaMz4ECYRsl-xpdJkP4" |
| _csrf/https-photo_rate_373861 | "-6n8Mk-hz5M8dGD3AzooOYcMBsJQT3XmVSy-UvotOaY" |
| _csrf/https-photo_rate_383007 | "W0-QAiTXbFn04qDCaYAdTtLLcaG_AGYadKer7t9ArF0" |
| _csrf/https-photo_rate_457858 | "HU0GZee9k4xpk1Tn1DC4OIAYKxhxdTnO-l0z_DpmfOU" |
| _csrf/https-photo_rate_466215 | "MIRaZ7deD2BovviFmJRKomktilwJNxSS81NgjAVKYqw" |
| _csrf/https-photo_rate_468713 | "442z_3KNvw-cr3xMvIVNFLfVmU03ZqVXLcEOfqStRiE" |
| _csrf/https-photo_rate_470838 | "NMRtUZkunj_37lxowFt5xfVhYtGznSURJxjiHWUWrLs" |
| _csrf/https-photo_rate_471170 | "m0_byke29LIps4vTkw9LktLKCBpS15dmtjF6n6Wr64g" |
| _csrf/https-photo_rate_471521 | "v6b29O16Hd5EIlZUsXl8PRMmEP6ixzojdFCuvNA6N-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_473037 | "q5g0dEu-OfnUqYJgEZadNJYEHJoPsLaNuLWpAclQmaQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=973e94fadb0f8403cf18894dbb0c5f62; main_deauth_profile_token=28fee3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "32720" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778633003 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778633003.0429 |
| REQUEST_URI | "/autor/118136" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |