ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "523" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "df9196" |
| id | "523" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=8690ce; PHPSESSID=2a3bab820d12eaaf5811f0b7db31641a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 18:15:58 GMT" |
| location | "/autor/523/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d97a6b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2a3bab820d12eaaf5811f0b7db31641a" |
| main_deauth_profile_token | "8690ce" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 20:15:26 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 20:15:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105501 | "U7TfMP9cDu9myJk9E-X8RaeiCPqe8ZbZoLmsW7ExyxU" |
| _csrf/https-photo_rate_12106 | "_vIJqB4dZGpleClHKrbZjsvkNqpEjQTlC81l26_Bvc0" |
| _csrf/https-photo_rate_126549 | "sRdZTcV4yIbeKmEMau0dmQpQwRHL8mlkzMMu-JqQsdo" |
| _csrf/https-photo_rate_128534 | "1vR2-H8tA3QUIrgRZTqNOuoAFoQyeGFu6KMdgOPvCNU" |
| _csrf/https-photo_rate_134055 | "WTkWaOfZd2T1dgNOyS8eqkx4104kHpXXmjYi0TSrzAg" |
| _csrf/https-photo_rate_147091 | "jhiy6BvSYGGAcjEuyRklbp-Xqknhqjs1nIISx0gqfjY" |
| _csrf/https-photo_rate_169033 | "UdAO2hY7xfHDHDng4S0coNUZzOUhq2pEz_MI7xncbUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_17123 | "g-AvE9ilNLPcQnHLcVZ2yplnbH9r5FHT1DhG2L62DuI" |
| _csrf/https-photo_rate_191372 | "3sqLhEi-3y2eZ4DXKJ1lT_yhwTw4OvFTzZLiP5LgaFY" |
| _csrf/https-photo_rate_208674 | "-Z_jwcl1W561GwmJSGZL5EBtVRI_TOS9f-pUpTRY_HE" |
| _csrf/https-photo_rate_222215 | "T--KwMo24huSp9uaGUIgHSg4eEfvHZjyGyFyUmeywnI" |
| _csrf/https-photo_rate_228925 | "GNSUWZLNJ5sgu6zJeJ-2q74KKHK_yP4CkcEZ595Pu_I" |
| _csrf/https-photo_rate_235901 | "aJp4r8qi40fsJyRx9rpUxN5hut5Iq8MltCd-eb21FJw" |
| _csrf/https-photo_rate_237430 | "UaKJVWYlmNFbwoBCRPpgFxwcVZM_ZD5iYRs4VLtWnss" |
| _csrf/https-photo_rate_247112 | "v_2prOeDQNGpN6H71eqYIVDZGT4p8bwgIswNurZnekI" |
| _csrf/https-photo_rate_259069 | "xXLaEEczfSRy5Fc41Mbo0z0KQsqZujddeAx20wagSNw" |
| _csrf/https-photo_rate_273349 | "9e4qXxVaMcKcbZ6fxo7jBOja57vfBm1hwo5d0erioXI" |
| _csrf/https-photo_rate_273382 | "9uAnkTP6kmOSpQpUqVOZBi3XC83FX4FiLe8d3-nuRdw" |
| _csrf/https-photo_rate_278236 | "yun_v6u5CfxGCdfdKlT8PSr5TRSYk2l9FNblwa1527M" |
| _csrf/https-photo_rate_291455 | "F5_3Eeu3vKU5ypNdcGEqifthFwmtuYxvcJzsn4fu6S0" |
| _csrf/https-photo_rate_297413 | "sEGFml6F1VClyOxT1Lzp9dt3DPS94hoSG_6LlZQdCOo" |
| _csrf/https-photo_rate_299030 | "QE2A2JWSyXrRKUwU30dQ0jGH8jR-w7XY7JveoXjxsXE" |
| _csrf/https-photo_rate_308444 | "4g0MGqXfvHIXiCS_CZ8cRhPPBvXgMkRqIgXgvzJpQX4" |
| _csrf/https-photo_rate_316261 | "HMYAp03_djvaxs6KD5Iq62QYkwkNMSu1lLRCgCdYtF8" |
| _csrf/https-photo_rate_324300 | "iGqpO9EkP43Lo_9Wog6FgmuOSVC7-Xs5W3fe7Uaz9Ws" |
| _csrf/https-photo_rate_325338 | "913r_ObIFyM7zRiUSP-9htJ6vgy4g35cMdI3-8Jdn_8" |
| _csrf/https-photo_rate_331500 | "OXd-wd49qvT3TeInOEVMZy3D2kmG12lJKEECy_Y7kEA" |
| _csrf/https-photo_rate_345456 | "chMji2wzzOe-MFmeqhJtS7o3E-MEKQ-A3WF4N6RM40o" |
| _csrf/https-photo_rate_345867 | "yaNp0_14HgeSWbnkPX24oFrBzCwh0-9qW0LX-Dt7_j8" |
| _csrf/https-photo_rate_365053 | "jy2_4_x-ndFKxX6w9iA6K3OFx07p9a2iFCFAftVqfRo" |
| _csrf/https-photo_rate_366111 | "KTkJpiiHtqPUhCLueGQZKTaaNI4jdmCZUyCB3gtHx7E" |
| _csrf/https-photo_rate_378763 | "j-EQGbeE3U1yWK-sjigJwgQXRP_TpBmCLiyaPzybsds" |
| _csrf/https-photo_rate_387692 | "CAeCPmYC8xZ_F9qUP3OfC2vVynd7x6VFocj_2jQVa1A" |
| _csrf/https-photo_rate_389388 | "HDJL0z7lJwyPmveyHn_K0D6acIbYzLtn32N-R0VOxAs" |
| _csrf/https-photo_rate_394410 | "_1i6pM1X5iz3obtl3V27GyIkSMo7jOiYKVgPsdxXR7A" |
| _csrf/https-photo_rate_403020 | "xOM-RI-rA_oihwFKCdHroRpfwgLvmvcnEa0KZrFo2Xc" |
| _csrf/https-photo_rate_439242 | "4S5LPsuzOilFc_m_kvKEUi-1vso-tLyA3Pw2C6de0T8" |
| _csrf/https-photo_rate_451101 | "Xv95R2jwxgXcEqvACGsoW7tMDJkhmaRf914y_TMeQz0" |
| _csrf/https-photo_rate_471694 | "tK_l2X0voknXIYPeGYjsRp6qBF6MZk9ANgEmuHwkOsA" |
| _csrf/https-photo_rate_56179 | "Sv3sivACEav3ExlXu2kgsMRPVAzhB0Kp4SlYqaMwxOY" |
| _csrf/https-photo_rate_60553 | "23s10yS02lS4cJn0Rfmim3DyVg_fFBZjO3heBkvlJ_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_78132 | "5ljD1jg8l52WNxyz_vsFddXy087d6pSyLbCULV_qx68" |
| _csrf/https-photo_rate_85948 | "SPldl3hELfh-W-yeiX2C1avp_IgJFndZv9287dJV9qE" |
| _csrf/https-photo_rate_87071 | "V2Ibfwqnf-vOI7ai1T_70A-_Oqkcpx3Y3qIgc3tGeb4" |
| _csrf/https-photo_rate_89572 | "whizuEsD9Hw74kdGyk4gk0MPCHO6HpFzODj69fZDExc" |
| _csrf/https-photo_rate_98093 | "dXttto72-KxjMtDPoKfWxVTLjrwvYQshG5jhElaTuq0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=8690ce; PHPSESSID=2a3bab820d12eaaf5811f0b7db31641a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "33959" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778523358 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778523358.8992 |
| REQUEST_URI | "/autor/523" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |