ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7142" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ca1f26" |
| id | "7142" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3a5c9d; PHPSESSID=7e1ac4b2458173d685f102c4284546d2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 11:59:47 GMT" |
| location | "/autor/7142/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "d9bcf5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7e1ac4b2458173d685f102c4284546d2" |
| main_deauth_profile_token | "3a5c9d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 13:59:27 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 13:59:46 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_119172 | "_NGqMjHNG46uznHzgH5IEu41gMFbZ-hxZ_GCGVvbT7o" |
| _csrf/https-photo_rate_119388 | "WGSBM_uuwrJZMsDCgpWaSftb8fUn-jI9GyvbO-LJ59E" |
| _csrf/https-photo_rate_12030 | "iIo1TYvsRQXoW318PtkGfkowsF6M4K8MdboWsnXc39I" |
| _csrf/https-photo_rate_126344 | "2AsyswnnWn-mhbXOiDO5i_e4AT31jKGNNEHoUZBcfeg" |
| _csrf/https-photo_rate_130533 | "a64wy6X55gGBP7yWXGuA2KQ1bERAgREuTL7jw1ak-R4" |
| _csrf/https-photo_rate_134433 | "4CIlb_4P4yezPgj6gqhjiChQYjRnxW1ML9ixunLjkJs" |
| _csrf/https-photo_rate_139969 | "sxrpdTyfeJtECvkyCuBdGgIqgWzrmePeitLSfLYLIio" |
| _csrf/https-photo_rate_174382 | "lukNMQhyTfhY271uIDXXH84N7fIMfsOIjvPfco8y26w" |
| _csrf/https-photo_rate_183645 | "bPe_KWgidL7hwASrAnRwv5ZHJEckf_8s0XXymd0SAjg" |
| _csrf/https-photo_rate_198614 | "jtRj0UJ2mwaWBRIg9gEMaWhVPLUlBnmU__p9w926K8k" |
| _csrf/https-photo_rate_209381 | "r0SF3POlVH38cqopmjzpsnvo8PDhPJ78-g_pHDhhe94" |
| _csrf/https-photo_rate_304482 | "j-99dsxv4FfxGuZMgpnfOoSJdtZiGcnC-xMMYhH4hQc" |
| _csrf/https-photo_rate_325469 | "HC_DZahCc6d-IGuKWFO0uQnxuzE9yJGdW4DL0SGRe6s" |
| _csrf/https-photo_rate_333707 | "RCZiWLlTDZUDXlhYDYhAWBMZ0Uomxe3m2EqIQBWeYbw" |
| _csrf/https-photo_rate_334964 | "XDTnrICmVu40ngMft4xliyM4qEYzhN7l7bWiGHWA-ZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_343587 | "YclOAByua8Fo_8I9XauqKwmqoRanSMk_Y0tIlP5ifGw" |
| _csrf/https-photo_rate_363697 | "3tiaY_Q7G8pbABOY6-y_JuaLURV_Ke7xZmxN-s73FZ8" |
| _csrf/https-photo_rate_372610 | "jfWaiAcBDL4F9ScxqwGhUF1xxisT7SSR_79wW9en1GQ" |
| _csrf/https-photo_rate_379770 | "Fy3BcOyd954bDZeyob_BkrLJNgHSd9xd3QT7hiNHjWw" |
| _csrf/https-photo_rate_393788 | "X3kgZs9HSFyIVOz64zXXalXbuACFKdxtai9I3iQBDdc" |
| _csrf/https-photo_rate_398111 | "GlUf4M5HsXIps624vGLwHftMQfwqt2klEg2ezFv34O8" |
| _csrf/https-photo_rate_401108 | "dzwemrkj9yV1WCg2T7i6mQkfmgRWmr54Olh0Yww4te8" |
| _csrf/https-photo_rate_427202 | "cwz_jh0DOud6x0hBPOLvZBODdFhDIpwKgfloPKWcDsI" |
| _csrf/https-photo_rate_434906 | "xP_iLISzbqlZb_L7uzs69S96HBBMu7vC2zTHrMYQ154" |
| _csrf/https-photo_rate_445034 | "2ajcHT7TjL4ugU5S2wC7yD5j80hb0EykN5zuIDWjcDE" |
| _csrf/https-photo_rate_468291 | "iLV16rF9OleP-R9Sx5gM4ojGk5_3Qgt6363M20j8AB4" |
| _csrf/https-photo_rate_56998 | "HGJ7VUvQNrVo8ETmVJZAD-YVncls86ex_3OQQ1EQb5k" |
| _csrf/https-photo_rate_58057 | "cb8OwdQhxWMHdlHdZghid81NzDhzMqH7s5MHf8uQh6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_84562 | "eEeuA7H66EMDENJCbu4HYw-tejyppa7QSBAYyytZ--0" |
| _csrf/https-photo_rate_96390 | "P06ICH282tMl083x_plHlDI6DLxM3ITIYHkzu12EnZc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3a5c9d; PHPSESSID=7e1ac4b2458173d685f102c4284546d2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "37367" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778500787 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778500787.4703 |
| REQUEST_URI | "/autor/7142" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |