ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "401" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8b60e7" |
| id | "401" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=0602eb904cbc7e89796cacbd73cdfe1f; main_deauth_profile_token=978a0c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:40:52 GMT" |
| location | "/autor/401/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "da39de" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0602eb904cbc7e89796cacbd73cdfe1f" |
| main_deauth_profile_token | "978a0c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:40:33 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:40:51 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108192 | "l0PwJu5DaUQtVy5ITldfhaXA0ntMCG6f4ZlEgI2cQ68" |
| _csrf/https-photo_rate_124755 | "JAgMLUbOEHsDqwa1nYIjBTX9Bdp2tbZmivcw6qrlcv8" |
| _csrf/https-photo_rate_13143 | "fX23Pj0D32RErkExC34bow0NMOn6aTijLvu1roU0vTA" |
| _csrf/https-photo_rate_160359 | "2iRqJWCuTmz11D9slA-QiIFFgEN0VzhHNPrkIzGsNsA" |
| _csrf/https-photo_rate_169059 | "5n-eFOJRg3mETIosWVhORRJqdKecwLSkJg2e643-hYk" |
| _csrf/https-photo_rate_196157 | "iaN3tynDiwKwwc2sE_xQJ9JbUY4DE7DaDn9yF3zVY70" |
| _csrf/https-photo_rate_205012 | "mh4-JhM7RFIAWZOf3juJ3VaRZCbgPz0pTk9g3rht4_A" |
| _csrf/https-photo_rate_287003 | "M7XUSu4VXJ2ifFuqeoBaVLeamTSMjx46pf-pnsZ1iMg" |
| _csrf/https-photo_rate_33329 | "_QVJITNSl9CYDz_S4RbfYm-ujTgZhdYJXzvmflyEJl8" |
| _csrf/https-photo_rate_334189 | "UcFyELaLofqa5pH1EZVmq-n_-efmcnBjwZCYCnJRqWo" |
| _csrf/https-photo_rate_364036 | "SagVy_QwSlPv2yeKIgFCOlFiDpKmY-NjuXjtUcSRmC0" |
| _csrf/https-photo_rate_368696 | "5pw5rAIW8f05LJT6Tx0RmS9_sYJaS-xLj_fuy9b8DV8" |
| _csrf/https-photo_rate_390829 | "GejQmnREZdkMCGGazzSyWFnDQ35JHlZm6_Nhye7L2eg" |
| _csrf/https-photo_rate_396816 | "vWaMRFp3dr2a0XnvgNHXoqInXQ0mWz5PjT9Bddp-4m0" |
| _csrf/https-photo_rate_401707 | "nS51_tVqMOT7JIPAfm-ZoVjvybpA1Jc7XUTWst_jmJw" |
| _csrf/https-photo_rate_402907 | "Q0CJ_coqj7b3zNI1xkir3HNgn9AJY0Puxvb1h_dJcSs" |
| _csrf/https-photo_rate_412198 | "LV-MCsAxyuaj7S8DNagH1IgbPm_lfwSy0q5pFMBmyC8" |
| _csrf/https-photo_rate_41788 | "PlVM8mvxT8gwmX4o4sd5JRcqoYunO_B_odm1Dnv4YBI" |
| _csrf/https-photo_rate_418807 | "iszeLWrtXTST9VKPkHHDPuVWHqTcsKk_-kVP4B-Le5w" |
| _csrf/https-photo_rate_424965 | "ZrmUPH6WnaazJ3unCVkXcs8bA0MfC7zGWvh_pJLyo8s" |
| _csrf/https-photo_rate_427073 | "WhrZqM5qDPASLxC9dCY4fxdPZlQtuYdR4RQNdmBb7AI" |
| _csrf/https-photo_rate_435287 | "sM-rLKt0FwcJHh7TB6C-NK4W6XoJrWlEi3JW2aV1_7E" |
| _csrf/https-photo_rate_446342 | "o7fp_GJ2zZNFK6XiSsgEv17sp_ITfl6n39ib-XH-XQg" |
| _csrf/https-photo_rate_54308 | "NH8FXIv4Q0Ey43D7pbdmR69G8ZcJlsgh_3dixrmvIw4" |
| _csrf/https-photo_rate_67450 | "-eBXzS0yUpwqtLGDDqZeExUr_exxKE09LA1iuHrVu5s" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/310" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=0602eb904cbc7e89796cacbd73cdfe1f; main_deauth_profile_token=978a0c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45152" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778449252 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778449252.2965 |
| REQUEST_URI | "/autor/401" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |