ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5145" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5b2b89" |
| id | "5145" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=4cb6f4; PHPSESSID=b4ce85d0921f3778614d0c06fcfb7482" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/42127.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:02:18 GMT" |
| location | "/autor/5145/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "da40e4" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b4ce85d0921f3778614d0c06fcfb7482" |
| main_deauth_profile_token | "4cb6f4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:00:02 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:02:18 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111281 | "8r0PkB2L8adXu_x6YRZruJYZ16c0coYwKRlpTCw778U" |
| _csrf/https-photo_rate_461553 | "ZM2cmQsOB0dB_d0plx_4IK9JNL-RgHJkmaBR9-TE1Co" |
| _csrf/https-photo_rate_461554 | "LJ1Nv7q_AsXxti19syu44mkgZLrwQTSnX1deuBzD-tA" |
| _csrf/https-photo_rate_461555 | "-Jkkad2Dloy6cTHN0DAO8f-rNi7dR2vYWF3z4YdkQD8" |
| _csrf/https-photo_rate_461556 | "CPNPtM5d1doV94m_2Fl1nHVBQpZWifUJ9TOwYCpsvuE" |
| _csrf/https-photo_rate_461557 | "WF1mPpyaqphyTrMAhtPC1S7djH6BAH1UFCEXQgl1KrY" |
| _csrf/https-photo_rate_461558 | "aW_Wpz0gVnY8yD99w_p5NP63ufMClXVYqkOeVusykLA" |
| _csrf/https-photo_rate_461559 | "iopc35ilLdL8otB27qV1riBG59jz6EklHNJD8i8ldYs" |
| _csrf/https-photo_rate_461560 | "xPT7nZkGSz6gd91zrjxc3dyKgcLQw6NPRDTafY2kMo8" |
| _csrf/https-photo_rate_461561 | "ErYE0VV8l4zxxV-hWHpKh1vMGvYbvhtXj9z2LDfYm4g" |
| _csrf/https-photo_rate_461562 | "xMGyYDbTjt5JOPBDlBd370oHKlru08qBM9kO4iEXXB0" |
| _csrf/https-photo_rate_461563 | "aeODfo4LFPi1MfRgQLeLP3-UIMbUm6K5Ff9oawt65UI" |
| _csrf/https-photo_rate_461564 | "UZ8P0c_L2hC3bCZ79Zcs-cvIj5QmqsfJGXMPypB15-8" |
| _csrf/https-photo_rate_461565 | "-lDeiseRo398BqsqyRLI6JHOPjgHGrRztji5x1S7CIo" |
| _csrf/https-photo_rate_461566 | "keP89FAb74V_CGcreIlBPv1tuk7tIuzchvBdCSmfb7E" |
| _csrf/https-photo_rate_461567 | "jslwlaNZHWfLJzOAXALjzC5hA1AKxf_aodh_v575NvE" |
| _csrf/https-photo_rate_461568 | "gupu9CDuBW2SDt3jTbbv2DPFtgKkNy-STGEKdfQc2_o" |
| _csrf/https-photo_rate_461569 | "Db45sb3Ki80SOtMlEbFQ0iV09g9fc5aX96Bd6V_5UfE" |
| _csrf/https-photo_rate_461570 | "80ZjHFO31wAu9XfxEukGbmQiGQSvfBsK1O4Mzkim3ps" |
| _csrf/https-photo_rate_467005 | "-CLuWnZgvGU7F_b1wsd4GgXR7e30PPSzyUvYsFIIE8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_467007 | "YYB_CjAQ40H_nmzkt_AQYaOziVb6dKsyEamY8quwvrA" |
| _csrf/https-photo_rate_467008 | "k5XpZxKxLHSXQMjXk7yBm3uRV-4XauzFanYBzSR8cl0" |
| _csrf/https-photo_rate_467009 | "CLfTtgGvA0srDnXRG26b1sqMjgEMPdX-38A-g-gHDnE" |
| _csrf/https-photo_rate_467010 | "fgPHuFb2ghFi_TX8ktkwgjfzqQNhMvp28aROFkbxSQY" |
| _csrf/https-photo_rate_467012 | "-bzzZbanJ2PlYPRnuBwxi2E5o4zQBpda4kZT8VinDf4" |
| _csrf/https-photo_rate_467013 | "T4V8ZMW0JJoBXwV4oBfJgfKF7rg2S_Rc4I9dj0DH3Ec" |
| _csrf/https-photo_rate_467014 | "UKl3LECSLtRnZJ2WEADVSCoARa66YSPpmwYil29BF-c" |
| _csrf/https-photo_rate_467015 | "OZiJPNlBxQ5fM9cR74vCIyVjN_zHt5wi-y8ohCHZV_8" |
| _csrf/https-photo_rate_467016 | "Quo8LiN7g-Qip-xTLrs8VANy85gOxzgboVYQEJQFLjM" |
| _csrf/https-photo_rate_467017 | "25VYk9sHzDdqZAdo9Yy8zQfHM-EuWwduHzB1Wya35fE" |
| _csrf/https-photo_rate_467019 | "NFPcVodGPch5jl4qRg8tq8FpDfzygXpolxIOsYrwNYE" |
| _csrf/https-photo_rate_467020 | "sq9tmTREncFGC8780phNhB9xTkyQmoeMyKA8Ush75wg" |
| _csrf/https-photo_rate_467021 | "NmQWLvnEHOuj93kyWCTSrIblurKE7N3gmJ5IWzF3rPo" |
| _csrf/https-photo_rate_467022 | "8nG838C5MRqVUP4Oz19iXJKxMgeIYo_FPyvNqVaZS40" |
| _csrf/https-photo_rate_467023 | "Y-zF4b_f3tK8FKlLkCm4dt9-3nucbRWH8LjlZc1NwPM" |
| _csrf/https-photo_rate_467025 | "-Wd7-rfDcztUSFlyM-dYOV3vy-N6yUJSH29ALwSTmWg" |
| _csrf/https-photo_rate_467026 | "cgdEp3M2Cvi8cOADAZH-8_T5JgDYzKzenCdkZrANk6w" |
| _csrf/https-photo_rate_473310 | "ttN14IyQv5JIxl_g4xsQEx0XJoDwEWwO0uXVboaF9B0" |
| _csrf/https-photo_rate_473311 | "lGwrm5Oj_2qER07LEDmTViTSoP0qu9hPx3k5-DqR3QA" |
| _csrf/https-photo_rate_473312 | "5yDxsZQ3TiWzngZRYZ323Hq4ZP7tQEwY6-tWi5xT8U4" |
| _csrf/https-photo_rate_473313 | "HKi2KdGeQmbDQiGIWUzdhjdjXDUJp3rj1rmIN0sgXss" |
| _csrf/https-photo_rate_473314 | "HunZi8TWiBqQvyp3UxNm80e-YSlV7IJUm4M4xNZHXKM" |
| _csrf/https-photo_rate_473315 | "xg2x4PwqV6rEX2VVLpd9YYZvzJV_tsn_BH5hjw2Mt8A" |
| _csrf/https-photo_rate_473316 | "rDAQY1NW6aSavqPINautBmncxWGAcHSm8VmIm8GXXuo" |
| _csrf/https-photo_rate_473317 | "KLms0qAduS3OsuDPTxaYXs72d91cg7VcMJT3z_FuUGA" |
| _csrf/https-photo_rate_473318 | "W67aqF9LC4VJnQeb6LXuMSnVzCIyoGi7ksBMXv8DbyI" |
| _csrf/https-photo_rate_473319 | "xWARifBlqIWAQbgdJaHlS8sPeFDfsYiMKhvqo26La_I" |
| _csrf/https-photo_rate_473320 | "QONkcQJ98OEdI1GtMarumBxGbneyofEoxddEoJdhnUE" |
| _csrf/https-photo_rate_473322 | "C5AhF5dBm8_d6eyD1yUDixkdebi6GtBaJlT4Lha3kjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_473323 | "r4XSj4i9qM_AE1BOrAEXjw1USkAL8RMkh34ieOzqwoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_473324 | "feaNZHcZQPTcZ3wAHDm_tZsxRAPsa-NTppJaQiNARBM" |
| _csrf/https-photo_rate_473325 | "clGWb9Ho_jq1-3pB-vjdRjtieK3ta6Vx-yTok4byke4" |
| _csrf/https-photo_rate_473326 | "g3yXpwbSpQTiBsulq8KIRm5oPuVhqbkol8ixlyBFbD8" |
| _csrf/https-photo_rate_473327 | "IvcMgQBXq89h4S8sQSepgHUgZwP9H95KhovSb6-HXDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_473328 | "fKHzCr21Qh3EHNInPl0NPGP_GR3HRpyfH4NwGTPkjck" |
| _csrf/https-photo_rate_97161 | "lTpysvSkpobTAWAoKuqRB0vfd89aH-3CRuwLufpprag" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=4cb6f4; PHPSESSID=b4ce85d0921f3778614d0c06fcfb7482" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/42127.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "49122" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778536938 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778536938.8243 |
| REQUEST_URI | "/autor/5145" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |