ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14715" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a7d628" |
| id | "14715" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=b11e89; PHPSESSID=c77255b270a4dbe8123371e99b4f9694" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 10:39:53 GMT" |
| location | "/autor/14715/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "da5b10" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c77255b270a4dbe8123371e99b4f9694" |
| main_deauth_profile_token | "b11e89" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 12:39:46 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 12:39:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103053 | "Y6E_0GbEXu92YL8zkjE3NawQpBBlHo9lHWKyEXKvMYI" |
| _csrf/https-photo_rate_120051 | "ySVytQIUc4HjlOEPHB8O0ZavF4c__2xlsEFCkKh6AzA" |
| _csrf/https-photo_rate_128051 | "jmcRo4xRw7VzflGhwiZjG2XjKAkhwUc0N6-3vFNpSw0" |
| _csrf/https-photo_rate_144931 | "8CYlBnHS6kXTAfdKMSHXtnvqGOTBUuxSg87JOwP_aVo" |
| _csrf/https-photo_rate_150195 | "QIDhRqSz6chLIAAvzucfJQrhIScSVb-0Uup06cxlcHk" |
| _csrf/https-photo_rate_15194 | "L22xmTlBUEjHKKJUpyWANbos6J144IkTI6TMjWhoXl0" |
| _csrf/https-photo_rate_161515 | "zhxdmxa_xSEhe8HsHKwYRdl7_jBKVyiclafKHoly1O8" |
| _csrf/https-photo_rate_163990 | "m2EGxXUfUiD78EQ0lDky5TB4B1OL5uy5960ZlX0hLVI" |
| _csrf/https-photo_rate_173521 | "kFw3WICuyNeKZYv3dy899AvquFOiEyH3XwF1eeKXcDE" |
| _csrf/https-photo_rate_175419 | "XtTl-0LueK80VZYVmzCtWX6Nym2d7gyyaMZERUlSzMI" |
| _csrf/https-photo_rate_175614 | "Ym8KZ8WvcZwMdKrIb14eJFFRyHK1QfPwzc1TvqWgG8I" |
| _csrf/https-photo_rate_176627 | "QG2xixWJFgVX9KA9QdzBjkTvheIWiYfrE7JFzE3hHk4" |
| _csrf/https-photo_rate_186613 | "Cazzy5nVuFuqkjuJtFYS9y3BL1sHGTlU0c5QWQ-76lA" |
| _csrf/https-photo_rate_189431 | "5krsTr-W_soHcFBH0YvgqRQciJ2Ustdf4WNWtE31E58" |
| _csrf/https-photo_rate_213789 | "v_dL47EGPE95NWRaj76zcbZ4ZQGVwmF6U2QvUEVdpCg" |
| _csrf/https-photo_rate_221251 | "8-45HoqvjjG5Uh9Ky8bdCEfGrRoZpRK1amcW6ZU_fMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_226054 | "rWabKlzBOnBwlkbDmL50ddcfsqByplFOelEoAqPeARA" |
| _csrf/https-photo_rate_226721 | "-zwChOn5jy-iEzKDJvREoebADEMJpJRJmw6h1BJW0JA" |
| _csrf/https-photo_rate_241217 | "JlpaeCOPPTQTNgp152c36OYa4QmDLS2fQu6EbVgNPX0" |
| _csrf/https-photo_rate_241914 | "GesMfA_V1fAPICc7Kl2DRapcS6_drgLuKA5C1k2BUK0" |
| _csrf/https-photo_rate_246251 | "CUySOgAo-Sd16xnWsTANDQdbeHStHhX3Rvk0P60f1Jg" |
| _csrf/https-photo_rate_250696 | "9HahSmUKcC9c4WMGrbFko_QfcceMTTAm1cNPozNsmU4" |
| _csrf/https-photo_rate_260212 | "GULH2uGmsagNn-0n5cr-szsTB2xYKFVo1sg7TXV-nK4" |
| _csrf/https-photo_rate_261907 | "2XFFWJdtTKkUdoAe-lACgvQtyMFSoq68H2AKkQinn7A" |
| _csrf/https-photo_rate_262232 | "TptsPcN00U5_ZND642vMK-LkuXBJdUHlCwFzX-zKN4w" |
| _csrf/https-photo_rate_272624 | "NbcCGVN2M9KtdqHBv_sT_ndAd9BlKkC1ZvDovZ7aq6o" |
| _csrf/https-photo_rate_277862 | "4WzFtFi0_GqYwXiVssLo4m-M8gI0x65uoyJEYNmgHlE" |
| _csrf/https-photo_rate_306051 | "nG6VNvdAT0IFwQour4wt-JVMRoelUyOg6tWBDzMDhO8" |
| _csrf/https-photo_rate_319662 | "Ck84qTWQxsED2TAr3cQ2TZKk9MHgvvH1pTiCPKWlPd0" |
| _csrf/https-photo_rate_327519 | "HxFQOwtJzhe3z_tOQq10BORoCK3x8i-OHfpqw6qfJxA" |
| _csrf/https-photo_rate_340999 | "pF8g94fiqjpzyrK3KEXJWTHkNUlXy22fMnDdrzacIpI" |
| _csrf/https-photo_rate_343163 | "dQZEYdzO_Tg01IkxOxZBjouZnAi-s87V1J87iBT7OTM" |
| _csrf/https-photo_rate_361426 | "W6yL_38I7bC1Xk7yiQ4zI6_0ge0GuYvsiTyViX86Xzw" |
| _csrf/https-photo_rate_363242 | "4x3V7JjFrAFdRpo8fiM2bRLPH2UIjEmx-QqNbflUqBg" |
| _csrf/https-photo_rate_364868 | "_nL1-nZpwiUh13Kdb8HEyq-zWMN0s7cNmvVb3OVGCMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_381119 | "fwhaJPGdCP2fZPGIhN13g0GqwR6Xmq_N1XNxUZy4wVY" |
| _csrf/https-photo_rate_403646 | "5ekzorA3TGIATCcjEuwih-hhwc-U6yr7h6w7CT8R7lk" |
| _csrf/https-photo_rate_410796 | "D7HC5LtxxHjTwlU8LOLD1V5UxZAwK4PRfa0Z1K4p8iw" |
| _csrf/https-photo_rate_417230 | "qv1B9uwGbiskyAM23IbpvsxPQLXPbxeJZiR8ikEZHFM" |
| _csrf/https-photo_rate_418415 | "FkAlcfm2gKQaWhRHuD3TmpQucGSygr6_SQgutlMjT3A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=b11e89; PHPSESSID=c77255b270a4dbe8123371e99b4f9694" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "14807" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778582393 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778582393.5701 |
| REQUEST_URI | "/autor/14715" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |