ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5930" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1d09d0" |
| id | "5930" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=ed250d; PHPSESSID=0ff0ef68f18bcb1a025bf786f0257568" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/46192.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:14:54 GMT" |
| location | "/autor/5930/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "dafd50" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0ff0ef68f18bcb1a025bf786f0257568" |
| main_deauth_profile_token | "ed250d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:10:55 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:14:54 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_144549 | "YEDexR0Cu8SNr3Gxn4VcYbkRedelILwSTHJh0VfxEr8" |
| _csrf/https-photo_rate_145126 | "enS226c4xA2sgE7TgZ8bSVTmjI754xvK4CN4-5Hh2Hk" |
| _csrf/https-photo_rate_187576 | "oH4gW5Vp8CL95gmEdaayk-eQcVO5GvGE3pfVeLOdEJo" |
| _csrf/https-photo_rate_211138 | "k0OCwfM_IDBpI5f2Bb0dhKvGkGidbyJLdqgXlc7BfQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_22533 | "LgsWaVMHvqXt86CxDJI6mPIawBV5v6hBxE4nxpvXwPo" |
| _csrf/https-photo_rate_239482 | "iUliE8X1XlIcj1YfA0Y5S7vR8FZoXs4rEz5WF2_A57A" |
| _csrf/https-photo_rate_456667 | "-vAtFg6E8s1_Tl6iIK0Uyj1V-BKFblHUzqb1CZFYVxo" |
| _csrf/https-photo_rate_456668 | "DA_W3Gi4Pjyh3CNHjEsN_zLyldVMVyVPI_MSvLBk-5s" |
| _csrf/https-photo_rate_456669 | "edh2_5f5FGQ4Rt6yGO7HiculhEBOcP_tWje1e3urzPM" |
| _csrf/https-photo_rate_456671 | "ZRWnvZ6wToXbHokNO4bYfubUYGSc-lWJeXS3r5vrp_M" |
| _csrf/https-photo_rate_456673 | "Nxufs4E4_bsauGnd2OuJtRkI7sSIo96JQv7H4Iwgaw8" |
| _csrf/https-photo_rate_456674 | "VCmYUm9NlsNd3qkPeztrafqPOjv0ep550u9zxlPnEpE" |
| _csrf/https-photo_rate_456675 | "Da7EE2i9rcO4pdu7E6jS1sE59Z40lbKorDCjbZYZGMI" |
| _csrf/https-photo_rate_456677 | "gxHHmasCCFGksSkS_0mVnyr2WDuQRamw5xFhKojcloU" |
| _csrf/https-photo_rate_456678 | "jM9ijuJQTEDQ-LU5cin-HepREH1vRfd1h9DUMJ53lTg" |
| _csrf/https-photo_rate_456679 | "kEGyuZC8VBvSykwwhScuGPdBhg7cdWpEBFba3nvxoY8" |
| _csrf/https-photo_rate_456680 | "C7cGBMdGREbyolRth3yEoe03KFxDigOr8NYqhgshx3E" |
| _csrf/https-photo_rate_457102 | "ytc15zwMMPxc0XmH7A_-fF7829-4r-ETj0q9-HVOcI8" |
| _csrf/https-photo_rate_457103 | "TNGrez1Q6JMNwczMzTVyuav-Hcq4qIkAbjlzSVrjzZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_457104 | "_QDHBpnftp0WZcuEuHexO0otsyeUAnHm8axVoEUTTnU" |
| _csrf/https-photo_rate_457108 | "JME46XEwh7O_JmLEXEvUTylg7wgK_RC37T8nO9I2fLY" |
| _csrf/https-photo_rate_457109 | "cruCjrKG3CN5VkoTwbBQiTcIeIwGE509TxAElJUfaww" |
| _csrf/https-photo_rate_457110 | "2MC-WS6utzmQdElz6_jcVGyUsGPbCAEkEkIQlj8F3J0" |
| _csrf/https-photo_rate_457111 | "3IQa-pvb2uLm7ejhQig1n3NM22EWax4dgJNDJPAj7v0" |
| _csrf/https-photo_rate_457114 | "CrBaIY7CN83qE7INiV_n4uI-BYXWWGUi9QKSdyUBfgA" |
| _csrf/https-photo_rate_457115 | "ZgyhA5IzQKTs5-2fKENiF0kDsVXD7gUbGMYwW3C4PZg" |
| _csrf/https-photo_rate_457117 | "ADZyJG2BnxAlJl-9_bSLf-KSeYricFe05qaABZo_eIs" |
| _csrf/https-photo_rate_457120 | "9juIhzlxxtsBEEP1-r5dpEhVqwk03xrs0a6mCJc_7f8" |
| _csrf/https-photo_rate_457121 | "mnqHQIGKHklv7GVGrXvlsUVVm6uAxHWw1ItZUhC-0hM" |
| _csrf/https-photo_rate_457122 | "55dM4zZxD4XQMDITFnAWbBJR92iRv31F9HU8CERyeQI" |
| _csrf/https-photo_rate_457123 | "Erdj11iT8wakYTH-XLdH1wjQrmcyAXN_0pyF84vZqV0" |
| _csrf/https-photo_rate_457124 | "LQMXSIniRjAY4qVmYlG6ulqVx9yrdYvETZv1pr-kAiA" |
| _csrf/https-photo_rate_457125 | "6DhKL1SX9W7yNZ0Pbd_xCXyLD7ZPM7K6Nw80rkS4tiU" |
| _csrf/https-photo_rate_457126 | "iSTo6TLPkzPIgotGksMjq_N2631FrReQot7jSAL2PvQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457127 | "v6ZhPbpCe71NvpCo5xOVgE_EaCnzKjABtHNEXR-Oz2c" |
| _csrf/https-photo_rate_457129 | "QJLTD2_J59DQvUpNckM9QIuzZcAzbONFDZ-s--sP4co" |
| _csrf/https-photo_rate_457130 | "1DlywgPNvVoLl9qVis6Suv1mvBKBxopz4-h4BlAax5I" |
| _csrf/https-photo_rate_457131 | "Ohj_qybln_BSqS3zD0ZzLNWaq3VV82t5v9ehKdOWWKI" |
| _csrf/https-photo_rate_457132 | "V9EGGHgtlGaIr8qpOx5MZ4G5iMsLlfpk4FtvPUF4TYM" |
| _csrf/https-photo_rate_457133 | "JbqxhwRp5nJVEKGtA3PUNwg3ivRYjBzkqla65TBrjcI" |
| _csrf/https-photo_rate_457134 | "leEsdNra9k-UwMNx4GAQS4jIFTbpXWsEMdPkidgwewQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457135 | "2-ZVZfqRnOdgX7U56p-grTW0ZY9sQHFEHYgJI8KBS18" |
| _csrf/https-photo_rate_457136 | "0yIcLFcNK2jTJvUmIWiYifBWaBDkrpbtR--S8bOUSbY" |
| _csrf/https-photo_rate_457137 | "RbpUiiUXYOWqt7uqPCq6lQgD6Qpvt-OGOzTqW-osGXs" |
| _csrf/https-photo_rate_457138 | "gqx-v-2_nwRkmmhXLXOi7Q62KcF8OU-8ErHVhfmXEOk" |
| _csrf/https-photo_rate_457139 | "BCUWNBB5Ry9cCxMNGQ9FR3WhbOKF_Vg2ERapG-8avc4" |
| _csrf/https-photo_rate_457142 | "ZcAnJTz9avpIFj2aOhn777WsW5h-4BOKxLiQ0fb42hs" |
| _csrf/https-photo_rate_87993 | "86YqG_GzP4tuzidAn9tZk7kTj3C-oI-WmEBu03_ILi8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=ed250d; PHPSESSID=0ff0ef68f18bcb1a025bf786f0257568" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/46192.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "59462" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541294 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541294.7843 |
| REQUEST_URI | "/autor/5930" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |