ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8744" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5ea6a4" |
| id | "8744" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=c7974589283bce23a36b692f134dd45e; main_deauth_profile_token=aa840d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 07:39:26 GMT" |
| location | "/autor/8744/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "db19d0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c7974589283bce23a36b692f134dd45e" |
| main_deauth_profile_token | "aa840d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 09:39:02 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 09:39:26 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106895 | "rC_emRtdGzbReJCiK5_Vj5pNgBWmqjuxjDTTa5LuD0s" |
| _csrf/https-photo_rate_107079 | "BuFlsTHAKk0vKTlUZ51NN5U4KBRLEVE0pjCY8LVEpT4" |
| _csrf/https-photo_rate_126137 | "sMG-CuBIZldM2ub8EwbbfADkQnStIdSa752utHqKumE" |
| _csrf/https-photo_rate_147947 | "FJ7apraWOQVWT3Ushs56OPDOTgDB78DdrgLvGklbiPA" |
| _csrf/https-photo_rate_181879 | "eLWyhTuR8P7a7buqrD4ECiTOhG9-emajD_QjgxlzMYE" |
| _csrf/https-photo_rate_193255 | "LOFWz56AOqHOePkXMevqGHu2Zl7VlEgOW3YVi-pHIGo" |
| _csrf/https-photo_rate_208655 | "tygI6Q4lele_FNdfidcoQu31OT5inR9F6muyWClYuGw" |
| _csrf/https-photo_rate_213800 | "-R0GcDLIEEdUnZNxTPBcnMs2MmfRNLA6fY6ZormQJEc" |
| _csrf/https-photo_rate_215058 | "njEWficTbtzxxkzxpq_NYR_6z9P56yw8kMhv4MpUL-U" |
| _csrf/https-photo_rate_221022 | "FqZIwji7cKLDXRq0gns1k2iUmZummKz_WO40ROiaYO8" |
| _csrf/https-photo_rate_223634 | "nzK7P9VFy-GgB9AYiIDP8Yw9d99sbhebx07oSGz5Kx4" |
| _csrf/https-photo_rate_236793 | "XDR3mhpF9VMmJ6SBoqNrD-0mjVcCOQ3eLJ_3l_TJqVE" |
| _csrf/https-photo_rate_245033 | "mF4tNv4YoxIO_sPchkaFOIbt9q1jDms2PiEXAZO4QHE" |
| _csrf/https-photo_rate_249532 | "qOzm-EeuvWTwiFppzVuVCPr92D2YybmH0J0r6brUk_4" |
| _csrf/https-photo_rate_273157 | "K_VosOFL6FgPt8me3V-5NMF_u6CefWRASWvnNkKa1jA" |
| _csrf/https-photo_rate_285934 | "TOgIBy15XyQOEDlbBIDM-u-nTE_Oc1XPQWumUockwzA" |
| _csrf/https-photo_rate_288260 | "21Q5fQhytRBxe45-TEqXcW7mrqZ4Ujuo0GgRPzLW3W0" |
| _csrf/https-photo_rate_293715 | "EiDegpuSLEozenC0FANJruVhHbzAQfFtmv3aL_EY_80" |
| _csrf/https-photo_rate_302783 | "IYt03u5a7UltgakGgak7WGcYCo4CRhOF6kk1y6zfX7c" |
| _csrf/https-photo_rate_315743 | "umJz04BAjEh6_v7uJ2tckQyO_uNcBCZj7mjRh0vMMOg" |
| _csrf/https-photo_rate_325202 | "0yi87rZLO8IlgJyTwEGkxz6du0rmEvU48ChgMYKwuXM" |
| _csrf/https-photo_rate_333168 | "0XgDxRLwstqBglCi5Sj6yaccnI70IhQngh7ehMO3e3E" |
| _csrf/https-photo_rate_343407 | "f5zu08b06wmeldyVJ6ClzVDNl8aG1D81dHPlb5Mx-qk" |
| _csrf/https-photo_rate_345058 | "o7ChqHGonEUKF6HVHnjtRdbVdIpoT9BBG_fHAT12_mE" |
| _csrf/https-photo_rate_372223 | "Bqxl1qB0xF9jRHbgJoHXnA3LMEQt1OS3tB1vMvu-34w" |
| _csrf/https-photo_rate_375924 | "alFKgMLRBAzbdzE2Dw90wIFt0uL2V9DlCoRx37Equ8U" |
| _csrf/https-photo_rate_37936 | "AltFQ9-2PT_x-hjuUpfJDB2sz5O3Bx_rLuKHzFS3qdE" |
| _csrf/https-photo_rate_411043 | "Ug1a0SdCePp6xOe92bXBh-EE6FC7guxtlS__sXSsFD0" |
| _csrf/https-photo_rate_411629 | "MZ7PmYGstx6AvKwXy3HXK1xDz4L9lB6uswq3gm5q-wY" |
| _csrf/https-photo_rate_431891 | "rQ4D567jIgjKRGGUKA03HDUSBOaSv7Dzj9TXOJynP7o" |
| _csrf/https-photo_rate_434259 | "iySR7e2_MBNMsrMag6oaPDqZVvkYkN8u1FoBsYoTwXE" |
| _csrf/https-photo_rate_452360 | "FbC5vs_maQpyJWbJTp0VK-oVz3Ey3zTTAf7RlmRpSUU" |
| _csrf/https-photo_rate_85811 | "ZkWbcImaYGR6et886wduIvU3VDt55cf21lgZFvL3pJw" |
| _csrf/https-photo_rate_86654 | "u_RiAsGYDd1l6k9TM8SEt9ZGpcUFiBPLZUPw6HkRgW4" |
| _csrf/https-photo_rate_87981 | "y0xnYyBp0wKMBNK6abmHrQ0kwVH4as2CrUQOFOoBiEI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=c7974589283bce23a36b692f134dd45e; main_deauth_profile_token=aa840d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "31420" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778485166 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778485166.8019 |
| REQUEST_URI | "/autor/8744" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |