ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _redirected | true |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "112503" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7da1b6" |
| id | "112503" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=5d8a9b; sf_redirect=%7B%22token%22%3A%222dc8f6%22%2C%22route%22%3A%22user_profile%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CUser%5C%5CProfileController%22%2C%22method%22%3A%22index%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fppng%5C%2Fphotopost-symfony%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FUser%5C%2FProfileController.php%22%2C%22line%22%3A40%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D; PHPSESSID=95f191f8b9f759fa935c860e4cbc0c0b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:43:18 GMT" |
| location | "/autor/112503/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "db1e2a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "95f191f8b9f759fa935c860e4cbc0c0b" |
| main_deauth_profile_token | "5d8a9b" |
| sf_redirect | "{"token":"2dc8f6","route":"user_profile","method":"GET","controller":{"class":"App\\Controller\\User\\ProfileController","method":"index","file":"\/home\/ppng\/photopost-symfony\/src\/Controller\/User\/ProfileController.php","line":40},"status_code":302,"status_text":"Found"}" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:43:13 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:43:18 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110777 | "nj9bbjkPnOOAVVHf1VXZ5uP6JgyZ4Zn10_MwJgOAjq0" |
| _csrf/https-photo_rate_127836 | "3UBGU-EFRa4UU7H6VeiRu-Kn5f061K2BPw5SFU0444M" |
| _csrf/https-photo_rate_132107 | "OwDoA7tg2U1827JUwK8Ks2t77YMAR7OE_4lL5tvBl30" |
| _csrf/https-photo_rate_141912 | "9kqyly7UNslPFU97qp4Y-9xKHSEn-ax58xGMuDMoorc" |
| _csrf/https-photo_rate_143678 | "5LQP67pxRWUkDzAi1X1be_w99G9O7n1lqcbvAkG5hFA" |
| _csrf/https-photo_rate_154787 | "fdJKDvlwW0zvXanIFa_rKbF8jz30RgWPwmmjakWyb4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_160973 | "xGDSBMhhqi49yZk63LfLn08SHbvShDcIS-sHnannnbE" |
| _csrf/https-photo_rate_161961 | "PfRCijAHY6sI8tW8I90cYo-YNiu6-htl7VgzZlkxfpg" |
| _csrf/https-photo_rate_169137 | "nfRrc5qZ5yI3jvJImmstJdnvUMW46Sb15MzVlarXhTc" |
| _csrf/https-photo_rate_194727 | "VY-wIAjjG2Pe8WTMNE22mTlKhYjhvtHC98UpoS7PD0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_195444 | "nJgep1-lsANPUN8RllXltSw-0_fUCVts2lxOuLOHRLY" |
| _csrf/https-photo_rate_211078 | "UXeDLV25813gACcc30PIdW6UIzt_vJkTH1pgqGSO4PA" |
| _csrf/https-photo_rate_220938 | "bUStYDxlOx9NzCtEitg2UNJ55tk_vrbaiQiXLEHCjlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_221743 | "varBnMx-8Bc2aL8sqhOhcfFY3Tpp93_TMqYWPCl5hL8" |
| _csrf/https-photo_rate_240721 | "khw3DIwxQT61_M-9hNhkhCyrIrcrkToaVjEhqmhzx5w" |
| _csrf/https-photo_rate_249008 | "hFIynGG7bwOvY_49VADSWAdSaDSac5DUx51XxAiRRMA" |
| _csrf/https-photo_rate_251861 | "bZ0hnBYnxqO3-UWXmK1V53G26mLdxRquiw6F9GJVSII" |
| _csrf/https-photo_rate_261650 | "kJAafjKpw3YQBXsULXNUryoVcGYdFIPaIshhmPFAR7A" |
| _csrf/https-photo_rate_283854 | "bCewfu7QWIn33DsOEaKuReI7nOXX7LVA9TaepxFGa7w" |
| _csrf/https-photo_rate_311514 | "MQH1U1KVuY6ApX6FlsG7GRvy6DUGiRCzKYJRUSX_IZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_317742 | "kLrKSSNe2-Y73uUSBMQBlreI8i1vkwaYh-H-RFyLmRM" |
| _csrf/https-photo_rate_351770 | "dG154YWaRbrjzZuYQYT64-khhK4tab_uB3INO_CIm3k" |
| _csrf/https-photo_rate_352454 | "FuOcTsfOb1tlapsAVGl15anzQ_2j8sHSixl2XCyPSMc" |
| _csrf/https-photo_rate_380749 | "KKvXOIn2O4uCJ1Nm8b9XYdj7kGyvKiUeWdpaSmsb5Ec" |
| _csrf/https-photo_rate_421694 | "_JVRYRyIZH-xEQyreR_s4_FI0xkw5KgP5cOdVIXTctw" |
| _csrf/https-photo_rate_431157 | "_RE-3LHoYs2UhcR3YuDWuLJOTdjgnmySZ4jdxqBcrRY" |
| _csrf/https-photo_rate_431338 | "GclDYaA5IB7t2VFUHpXO7EZm2ivvE5I7iIrcrVW53vA" |
| _csrf/https-photo_rate_439075 | "RKVxreBJIpR57uQNROxeHsFTEQe48SOFazyvBBt-YRQ" |
| _csrf/https-photo_rate_450410 | "OU0IfPQWCxOy0RgiIB96lZ05kHenInC5hHm5u8Mapq4" |
| _csrf/https-photo_rate_450864 | "5obRnaolc2FqwegbySsIKoo26OCzNxmMTuQjl1rhiV0" |
| _csrf/https-photo_rate_50248 | "h75V98JhbP6z7iMkqRxww-Cej57Ypm50-4TpvrmRyn8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=5d8a9b; sf_redirect=%7B%22token%22%3A%222dc8f6%22%2C%22route%22%3A%22user_profile%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CUser%5C%5CProfileController%22%2C%22method%22%3A%22index%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fppng%5C%2Fphotopost-symfony%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FUser%5C%2FProfileController.php%22%2C%22line%22%3A40%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D; PHPSESSID=95f191f8b9f759fa935c860e4cbc0c0b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "26518" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778550198 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778550198.2786 |
| REQUEST_URI | "/autor/112503" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |