ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "520" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d08ab7" |
| id | "520" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=4af17da1662e3f0137b9a9f5a833ed3d; main_deauth_profile_token=2b99d2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:10:16 GMT" |
| location | "/autor/520/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "db353d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4af17da1662e3f0137b9a9f5a833ed3d" |
| main_deauth_profile_token | "2b99d2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:10:11 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:10:16 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101780 | "7Aa4o28DOE10jlmfyNQu7mKS43yxTLAOlqDr2KSIiK8" |
| _csrf/https-photo_rate_10230 | "riJ07sZ-dHIHDszpkTd19ZRBbIMu2kuJ5gryifouUpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_123268 | "66oeiQzgOM3gwgF8NIjW-eIv69OiZsHmjs6A4BfkteU" |
| _csrf/https-photo_rate_13876 | "08LVEX2mhkLVqupi3t_m2LQfIetgPNzv5HLJ9_hpqT4" |
| _csrf/https-photo_rate_154103 | "Li6dl3UcOiNu_7iQ7J2xDr_QuO6SxkHuPlN0NpJYoBc" |
| _csrf/https-photo_rate_154183 | "pT6TREKL9xp6KPs3WZH42p1nKWlkx-Q2gtDcelbbMeo" |
| _csrf/https-photo_rate_165035 | "w1HLlutu2hQHBajUCUg1ah1UuuBo_NkzfqlgW2DBZ4A" |
| _csrf/https-photo_rate_168554 | "HgUbbXYo6y79GWTKmH_ka7oixoByiEu7kQhqILTHC28" |
| _csrf/https-photo_rate_184232 | "EC8jmdKDYp27HpjI4A28BPPT9z5kxTD1zJtEBTJI9n4" |
| _csrf/https-photo_rate_200337 | "cy1u8-r-hPM4qFHNYvEIy_M2OD2CHvaCoCvE9JMzrJE" |
| _csrf/https-photo_rate_20095 | "C3XdCGx0F4pjyv-hy7s5F7As2tTOe8robVLTtRFoj0U" |
| _csrf/https-photo_rate_20743 | "1lv0CqqF9YNrECjDBuG31TqfUVsSWGmH5OXENr81T3A" |
| _csrf/https-photo_rate_208693 | "XnFv_EBWVRlmi4lBzMTtBvibcwR8xbnQWkVpLVHAKXk" |
| _csrf/https-photo_rate_211019 | "UK7MoxcmMSZ5n0QU2eZQJnpwDCmvGAaXJqVoKQeIEMA" |
| _csrf/https-photo_rate_219618 | "OsGmvZBGe1Jkuew3tOQzEuXIPUUK1folrae_DAFoSF0" |
| _csrf/https-photo_rate_227409 | "oap7B8uu9hhoziGpZ8FoIKcYeVQE6pzltkAeIYa0RmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_245484 | "wwkZSvWL2Kzz1d0KBjXguZfiVnSYICWtfBF_x5cX8h0" |
| _csrf/https-photo_rate_258641 | "ZXPpGAtSC-ism1QujnSbsJ4jbXtjg9fhVvT0o_JEFZE" |
| _csrf/https-photo_rate_296338 | "vz5iWY5vVg-5UmbG-lHmoeKyZWZiIqD7AKywCvDusJ0" |
| _csrf/https-photo_rate_308348 | "9g3ctEApnKO-qcDMFUWbk5rQjG-RYnqz2qkTjUQyYiA" |
| _csrf/https-photo_rate_308704 | "kuVJE184NOYiD_LIVwbZ4HK0z7MTK5vQQeSWsUxlitk" |
| _csrf/https-photo_rate_313807 | "ObwzUqVxpobgqJxzvx-5G1Ebbhj3M324NHUY-CBv4ic" |
| _csrf/https-photo_rate_31474 | "1HHvWb_rUrgyQVn0qyzRnoiyNmiahyAPfD4_zFvkjck" |
| _csrf/https-photo_rate_322007 | "Qa7ViFFclYTT8K7Nji4pzpp3-ECM2dJd2iJmIQ6ZVVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_33357 | "1O1ByT3bZL8BUZ9JkcOmFRlJA6BIqESVkIKsP08lvoY" |
| _csrf/https-photo_rate_338341 | "8dDI_kCLh0KwWMtAiOaCs7ySXqh20oKXAActjX7HUVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_345451 | "_oPIUsiTTkRLKAvH17pEm5oUceMH6tyLAiFFri6kzAc" |
| _csrf/https-photo_rate_360762 | "4kEijvEkYoVDbGQZRNNUwqlx4fIhiGfDS8zQCcNqcGc" |
| _csrf/https-photo_rate_372159 | "XUAm33Do7xCyN9hkMCfrBW9ykbGD2OQE2g6PbY1672E" |
| _csrf/https-photo_rate_373344 | "AEYzastyTGeNeoc_hIPX3dTOsLqP8XPO4t7iB0P4xVo" |
| _csrf/https-photo_rate_39091 | "xeqaDPckro4eczoxm-FEV7wZKX9byrNixmj7BNTeSZY" |
| _csrf/https-photo_rate_397694 | "VGNQvLyVdGVsoSPOLLSiNmrz9UHAL8u0ro9Nyoja7Og" |
| _csrf/https-photo_rate_404091 | "qRs77DeDyTUyW9Oi0_gRLOH6DCYD-E1a5uYdCYpExgY" |
| _csrf/https-photo_rate_449661 | "HeMGjNGtaG5x7ugsrBmtdicw3YGfHXvEAWUJ0ZEjdVE" |
| _csrf/https-photo_rate_467313 | "UhQO3kB53Z_J3i5DFz5iDEF8dsoRONdRjjGQuwcd5Os" |
| _csrf/https-photo_rate_48568 | "EeYqbLsf0qY4_hUgteoPxuwXwRMaQnk7Vi1xeo79eIw" |
| _csrf/https-photo_rate_55255 | "I0ITftWtlSfCmtmHz5SXBZoA-vtKHy2tL5N5sIoY0dw" |
| _csrf/https-photo_rate_57972 | "0MaaYTSWgg4vsM8rhRnfpzAeGKmpsGgpoeBLtuwJQX8" |
| _csrf/https-photo_rate_59908 | "eVmA28L3dOlhJJtG1P-L7lJqbpzw6L8wn9EeGPu3nKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_61746 | "zgXkYULV2v4WKd6KHrcxLJeQfLm16kn1Zi3ujFovP8A" |
| _csrf/https-photo_rate_61893 | "N0BoCNw9UMRb6jZOiuwVOI1G-3kkF9JDPnTrZ11WpXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_64616 | "DNWjPqQZPIK2m3t8uHf-iYkrk2D9hjcAf1j68DHw9IY" |
| _csrf/https-photo_rate_67246 | "S3wzKGysgm9s6TsoF7ThFyE7X-jbotZbqf9fFrslbvU" |
| _csrf/https-photo_rate_69560 | "NjcyjbZHp7h9lwX5Qp2Si5dS6c73DatZVsnXFb2J0yY" |
| _csrf/https-photo_rate_71094 | "5l4sjkarRwgPjvnn4zMaBNkBZogUMNvxOq9DuR4l0LU" |
| _csrf/https-photo_rate_79416 | "g494wxa6-Jjr9_5LD9C14AOPkoAHDf0WxEUhePKmAPM" |
| _csrf/https-photo_rate_80875 | "_zmi5O8Ek-z96EqhGrc51CCxzEXA2Rkv8_1LikL42CY" |
| _csrf/https-photo_rate_97226 | "y8bbDNcR8hkoMEwWssb1gkNE7nA7EAtDqkQmYxspKg4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=4af17da1662e3f0137b9a9f5a833ed3d; main_deauth_profile_token=2b99d2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "29424" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541016 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541016.7936 |
| REQUEST_URI | "/autor/520" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |