ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2453" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "51a034" |
| id | "2453" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=dc3abd; PHPSESSID=20e360b2c23e374a3c6331deebed89ce" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:54:25 GMT" |
| location | "/autor/2453/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "db64a2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "20e360b2c23e374a3c6331deebed89ce" |
| main_deauth_profile_token | "dc3abd" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:53:21 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:54:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_109437 | "2kW33U8_-ICFIVpp3NjLIrvkf4qKjFm0bcwy0OwOG34" |
| _csrf/https-photo_rate_114353 | "UPs1aqhjXjP87G5l3P1LrrQ_oz0tEpdf1QlDnttJu6I" |
| _csrf/https-photo_rate_114760 | "gPM3-JgtDiSBvlpGbKodt8zUNhMHQXbFBxr7eURzd3s" |
| _csrf/https-photo_rate_114843 | "noRU1YlCXcHjAFM912DIsVxd-MDOfau6KYt4iGLpvKo" |
| _csrf/https-photo_rate_115849 | "4o8N4nOuXD2GSd-dpGb4_itCTjMiKxE50oDwF65fT6E" |
| _csrf/https-photo_rate_117142 | "Ut9PDiZN7ZYSpYmZ1p576ZaEGYUNr1AMK5ZTiMdP1dA" |
| _csrf/https-photo_rate_122966 | "fUsTLfJIOrQLMIpWYtKyb84IW3xO5mR-ahZWPKIJkcE" |
| _csrf/https-photo_rate_135768 | "jCj8S4DSB6SMWmibzUNjdShSe_pq7SN93kEVYTLbwpc" |
| _csrf/https-photo_rate_137514 | "4ubW59ABp_55CHTMGl3qpFXmfEZQiO1fg4lmhk-Fzvg" |
| _csrf/https-photo_rate_137850 | "IpI3UsO7OjSQneAMg_yz_qz2YgPekC83hZNdJHCXjOU" |
| _csrf/https-photo_rate_141006 | "w2V-3SxhX9CSZ5YPD-yZ0Ua2RW5FN2QweJZ92m_bwhw" |
| _csrf/https-photo_rate_141769 | "XA8yNUezcYmvG3nGMcH6PSDS5Uj1KERJHztRPG0kfGc" |
| _csrf/https-photo_rate_144660 | "b_-uiXv-yIoWaqfmtwTMdkGZ8cUqB_sDefU2KoZjmWk" |
| _csrf/https-photo_rate_144949 | "SHZfguMJeUYb2E5M-pUu86HEGFqBrxsKZrDKD8bWjIw" |
| _csrf/https-photo_rate_150544 | "whacB7FqI6qcWw8_GKMg6xntOsvxWY1H9mKUfCO3I84" |
| _csrf/https-photo_rate_153501 | "XoaJhxYnXAm54PJFMty1PYt3s0SHlXate4Dss3sguaE" |
| _csrf/https-photo_rate_161534 | "8SOl3THb9c8eaHePcIV_GrdO3e0GgT1hFW_br38HLtA" |
| _csrf/https-photo_rate_171858 | "dzjZoTmpS7xfUcCIwhH1f7Cqd6ffeAi4zKeMaCLDSak" |
| _csrf/https-photo_rate_174612 | "2gdWzXq-ez_WjLLzPCiqu7b7LYbR1Vvkb0B13r2RHK8" |
| _csrf/https-photo_rate_182927 | "xmZPN5c8rEyLIIF4glbXkXFz-Y84boLBsgm7kuWJKLY" |
| _csrf/https-photo_rate_185784 | "dcW0qthdUWshtItPRi43sqdtXk0nP1LhfGgt5A_Cv9I" |
| _csrf/https-photo_rate_191255 | "XkkuaYTrpuu7hkJ3pzg7UDT-vAHZPIM3l3aPCq2losE" |
| _csrf/https-photo_rate_207305 | "6wV807KJOC_OXBYRdk3ZKdD-8XIRuigGOvA3jpDATFs" |
| _csrf/https-photo_rate_247555 | "AVfZz_pSJsrQU9I3MWwN1zbKc0P5fMWQSiX7pfksakQ" |
| _csrf/https-photo_rate_253493 | "xcfWVSh4Rs7mwXc2yTOJ3qfZUpMEp0wRV1BhvWFFmUg" |
| _csrf/https-photo_rate_260805 | "QC3k5MpvjoYx9k71GBt5BE1PGIXdjHPZ7S8TrQf0ZsM" |
| _csrf/https-photo_rate_273378 | "-3CJO_g-hRJsGsetrmZnSeQX6EzTvOLYYoYu6aYyILo" |
| _csrf/https-photo_rate_278206 | "i7F-r29Ot9lO811gJG9DsAJC8U-zL6kD8TXD6vq_UHo" |
| _csrf/https-photo_rate_295914 | "E-PvmCAQqR_c-Ek9fGRVHbdM7bKm3H_sNm-CEvEjXhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_308225 | "kWTN1CKr-UJzb4Wa4gTe5ebYVDx_Rwx-VDeaoxOHcCo" |
| _csrf/https-photo_rate_331881 | "gaVAwKKne6oDG9To4SMRsMVVxn0ccQijfaMJGse06EU" |
| _csrf/https-photo_rate_358538 | "UcjXRtPp9jwOJ5oUB96IDlG0mYJdhV_59E22KhD1SJo" |
| _csrf/https-photo_rate_361593 | "ihR3ek54hQ8EAIRVtiZ99PpuRozHvtqws0HXwccDJMg" |
| _csrf/https-photo_rate_369861 | "4zNfMMxWNQR_GIktiPGz32VK13LEckUy93spXn331fs" |
| _csrf/https-photo_rate_379506 | "bVfkw_FlBeDpthIFbiI3njbAw0Rj6OwzC2xd80pm3bM" |
| _csrf/https-photo_rate_386411 | "pcTksQHowF0_wSDAnYix3GuwGDDJw4R1JmkqiGE7Z84" |
| _csrf/https-photo_rate_388297 | "vV1eFnLSxnD_R9pDbabZEoy3CtuBFOrOrEWXFmoslYs" |
| _csrf/https-photo_rate_389242 | "yww8SmJG4n1gL06mf5O2wBitcwySdk27hpXLRVAw3zs" |
| _csrf/https-photo_rate_398654 | "8NpUtx7gsWoR_ybatn75KBMEHy837SIkdvfC92SZoM8" |
| _csrf/https-photo_rate_399486 | "jcnxV1n5FL4YgyEftOnylF7lIem__wiXlc-JOLphNM4" |
| _csrf/https-photo_rate_402584 | "bt-0nFf27WDMQqAIA-nfiTJ-thESQFN_qKXWnXJ5ODQ" |
| _csrf/https-photo_rate_410826 | "JkDUPSvBKSZuuwcLYR4f4agzzMCk_rxl5eyBRbg_1xg" |
| _csrf/https-photo_rate_421799 | "3Km5c_dP2FqUPjIp2Z6cX0lMNFGtDuSVUFNfVHqTZpc" |
| _csrf/https-photo_rate_426691 | "CRjvznjSW-f5JW7zWF2I04MEH4ThGJO5twHr2t84Tus" |
| _csrf/https-photo_rate_56421 | "NELco24vj4K5HJVv__K9K20NAjkZ7K6y3Zli2R0zzhc" |
| _csrf/https-photo_rate_94311 | "XVvt_SOIORqRgCBHuvsPfriKI3lAMw1SKz3zb8FMTKE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=dc3abd; PHPSESSID=20e360b2c23e374a3c6331deebed89ce" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "51897" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778478865 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778478865.1566 |
| REQUEST_URI | "/autor/2453" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |