ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8741" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e7ff2a" |
| id | "8741" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=144f42cd8ef8622ebb3b5f58d791993f; main_deauth_profile_token=75f36f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:00:20 GMT" |
| location | "/autor/8741/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "db8c8f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "144f42cd8ef8622ebb3b5f58d791993f" |
| main_deauth_profile_token | "75f36f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 10:59:56 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:00:20 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_10579 | "cP3BamdG0M_eg24UxT_W_olo0PBZNYJnv8epPFlZgt4" |
| _csrf/https-photo_rate_127372 | "y4ZerFk7wUjtGepPRunCn4K-kLd6xPkySACUq2sHn1w" |
| _csrf/https-photo_rate_16188 | "kWgaB3Gm7gws7nWVA4aZZI7fauBl8qHJwK9TTyfRoR8" |
| _csrf/https-photo_rate_200004 | "U2PKXk2tiieN1zFnlW6cXlp_Wp5WK9lrcrCjhYwLPII" |
| _csrf/https-photo_rate_212503 | "CCLYXEOnL3qRDUlIuzRPRsNLclepKDOv7egmZ9BVKnI" |
| _csrf/https-photo_rate_239799 | "yoVU5ZGVdmEhvPFN3v5VV8LEfYZMs-GTBB_PhdhdiQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_26069 | "CkGPhAmA4C1kmFwUuLlGyJ7R_bylXa86KBlLl4RRTPw" |
| _csrf/https-photo_rate_265498 | "QDuJOxmeVjZuPPMIsvaC1wwbLOh3p6FtvgsW2A9zJ-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_266155 | "fepuhuKZKVGxVLAY0CZc8-uMAE1fA04nQRVD3XgTNiA" |
| _csrf/https-photo_rate_268680 | "5LY2sHdxehECPOc-jplKOraWwNn12dzxfzym7LxJ6mI" |
| _csrf/https-photo_rate_29086 | "dhxwSq_Pi4_VHZnjrQc8-8w1RZUWuUoNUOhgByDfafo" |
| _csrf/https-photo_rate_294876 | "lHjc-O74L2qkXi7t2axezc5PDq-x_iAY4n4vR8XwK0g" |
| _csrf/https-photo_rate_306758 | "2v39KlaZIiAI3u9-KCYBEaSC2CJ98U6L3_DcILdiCxA" |
| _csrf/https-photo_rate_309987 | "_cku7HBLIW5FpSkOigoj9i5hf_TH_yE-jVzAE54JQ14" |
| _csrf/https-photo_rate_314097 | "oEh0_7qh2P7jUqN7rJyoVmHN_gyfsjrkTV-uI93X2bM" |
| _csrf/https-photo_rate_322676 | "vcPZaadiEUWdId_3dSIOeackrBYaDimVA2lBSJx9U1o" |
| _csrf/https-photo_rate_336137 | "YjIYANkJzP4mImN6XQQZHCllBDmAT1Mbo2oEGPCyds0" |
| _csrf/https-photo_rate_354290 | "er0aNe2Lg6rzXPU1pVP-xWUAjrHZyO-QlgZk7D84f50" |
| _csrf/https-photo_rate_357587 | "-MWVBWUcEdKM-m177IV_PmlH6trM7BW_wqFURi_9_JE" |
| _csrf/https-photo_rate_36432 | "7FgNhAzWtobSeszfarhF-Ewu0vneZhVVhYbh1S6sEWA" |
| _csrf/https-photo_rate_370437 | "uWV8T9e-s_J8GcaaLzTNaHvtvbrArkbiecyQeyXCtqU" |
| _csrf/https-photo_rate_379871 | "stNr64WIbEuabwP6sLlKKb0n87wQXlDThXeWshOR92I" |
| _csrf/https-photo_rate_394265 | "kiLOZETu-8YcqQPJwp46xsL3SJ3pLHrND9H6YJSaRWU" |
| _csrf/https-photo_rate_397001 | "MDTNPlST9Q24cnGjE7Ln8GuFGn2b8i43GPoaz3T-1tA" |
| _csrf/https-photo_rate_408207 | "_ky7P-_sPpUXmHMXWIs4IET3d0EYzajhP_9zJXhHBDE" |
| _csrf/https-photo_rate_414895 | "oovGtFd9bxCopwdC6w4mapYMcs016w_BuPsty41d7OE" |
| _csrf/https-photo_rate_417011 | "Cp2dEtN87WMIC1y86nk08Xugz2Bi1HpsDqNl7-cZrGc" |
| _csrf/https-photo_rate_437758 | "bCpsnxehNKzSA8dqa-Jm8GK-nXXrNdwXaOABrHqznVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_438548 | "fnixHvs_b5vIuj6mEZ-tYMsHiXwHWD7XQgPcrqbOMp0" |
| _csrf/https-photo_rate_438564 | "PWCAajr_rNGT01BHVzbsbDHoTDho-JGoT0HLovZr4Gw" |
| _csrf/https-photo_rate_456891 | "dpperZzLlgcJcCN13EG4l-DC8a02eOa3yk6YGngKtZw" |
| _csrf/https-photo_rate_462383 | "fA40g-ont9-tVPXpxlXYLuZL9hFEScuwDOKT3O-eTIA" |
| _csrf/https-photo_rate_464284 | "GNEgNR9LI9567praFyVkEinYy5kPnqiUuWH1TsYMeTU" |
| _csrf/https-photo_rate_469288 | "vviMaGMFXaXqdOnECZMWDKa8uLBQ8nJR5VAAkjXv5Q8" |
| _csrf/https-photo_rate_54273 | "dYxzfL3Xy_LXctnzvkYvORzD-xv-JL1SVSQoC3HLO5s" |
| _csrf/https-photo_rate_6365 | "R-xmKPgBKHzjzIqBaxBO7PcdXNk8uTV2MpA_6UMemL0" |
| _csrf/https-photo_rate_73768 | "hr5ptU07I1waZWBDMS_8kN9WlHyBUlCa2F3knRLNWeE" |
| _csrf/https-photo_rate_81885 | "82oU4dfwpVpAKJ_WO3fuGUbCDsRTNsm5XrstMlXf2C4" |
| _csrf/https-photo_rate_93175 | "X1YsxqoQVb6VtON7ZBH60Odjb4tZAPe6Q1QgAw2OVL4" |
| _csrf/https-photo_rate_96594 | "fnu8Rm69qGvE_EFxtIzwOtsDLqHUStpl2We46EvqHec" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=144f42cd8ef8622ebb3b5f58d791993f; main_deauth_profile_token=75f36f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "59341" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778490020 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778490020.5353 |
| REQUEST_URI | "/autor/8741" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |