FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "15577" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "211484" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5a9772" |
| id | "211484" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=1a1f9c6fc43bf72b942cf6dd1a522646; main_deauth_profile_token=356ce9" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/211484.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:40:27 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "dbc6f5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1a1f9c6fc43bf72b942cf6dd1a522646" |
| main_deauth_profile_token | "356ce9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:36:00 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:40:27 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105023 | "1VaYxKwO0vs7PFODrB6o6d-lPWdE4uuz8rQ6vj7_cHA" |
| _csrf/https-photo_rate_107119 | "VP7sJEiUP6KSba4E3j5Dwl8asxklaKGcVy1oX9Q4b1k" |
| _csrf/https-photo_rate_108649 | "Ltr828Cwbc6Ev-0fQlEb96g3t56Hsjpk1v3rnerAYdc" |
| _csrf/https-photo_rate_112843 | "YVuyFiaAjB8DvoaZYMyUSrrgc3Y9ERJXkBlTEuSYN9w" |
| _csrf/https-photo_rate_113477 | "Jb5OS3z4SrdTeaFEShtbO5WOeyLqw0yTSVKaaeKaPsA" |
| _csrf/https-photo_rate_116361 | "QM0XeFsvygihf0nlBEg4zJg30ZFF6AAbg3mMQ4wnMQc" |
| _csrf/https-photo_rate_116761 | "RcBM2_ZmiCRd1UzX_KATijRKCl50NrPRK1repTLyP60" |
| _csrf/https-photo_rate_123713 | "FWNoGdCDFjxMGf6fpzTX5xMfnWiWeHSRltAnRvVF4Pw" |
| _csrf/https-photo_rate_137933 | "pRMV2HuOZhmKQg88FMKrGyu1riy4Y-XzRVE-rHOYnvg" |
| _csrf/https-photo_rate_146427 | "iz7Dr9QdPOvOw80ggc9ViRrHwGKRlKU1KwggaIOx61U" |
| _csrf/https-photo_rate_148587 | "DCJaLqjwz8950VIfomnYiRRzNKaf-JpXoqo3f3xTdPo" |
| _csrf/https-photo_rate_176113 | "N2hIc4KE-oBphU8A2GQ7QfVli_AgYTLlg7zqGqlt6u8" |
| _csrf/https-photo_rate_178922 | "kEtdLC8iBO77HueQupIYfBYpM66RQ8QvEgIINW9Siuk" |
| _csrf/https-photo_rate_186891 | "t434yyw5onnQF4i4qOiIgzSzMQByWqG3Yji8nz7exiM" |
| _csrf/https-photo_rate_187207 | "lVOHkb_ta4Nc-GjGRCV8Rgxaiq-U9IYssESy-smcFBo" |
| _csrf/https-photo_rate_190616 | "fmHblRm1WWsgUg6ab6JVf4OU1FFBKeJhiilQIjDSGYM" |
| _csrf/https-photo_rate_191287 | "g89N9sr2znvETXF92ctLEOl3Xd7qkNygdlpGY_b5bmo" |
| _csrf/https-photo_rate_191364 | "5OPOclkxVJ47I1wpVWp8eqDuD7mNdUkyIFnMonQuy5M" |
| _csrf/https-photo_rate_198014 | "8DVBVPYZARQUE1FHHNrN12wJVqA9bUSFr9DgcXEoK8o" |
| _csrf/https-photo_rate_198511 | "GedkHNyhHZJfLs1UkAVjJ7QOfeZSnbCDSDN_tT41MoM" |
| _csrf/https-photo_rate_209945 | "v8bs3undovfNebZeeza4vVz7ggu0yNA4PbUiychQZlA" |
| _csrf/https-photo_rate_218182 | "OubjOLHLnFY84W7vcMgCdR02nMf0ULRNPTYV5K6SCgA" |
| _csrf/https-photo_rate_223733 | "F7BFlC1xKmauNJE8byYy8QH7E5eUnspXS2SDYF-FERQ" |
| _csrf/https-photo_rate_262067 | "KFZPuwLnrpb7J2gc5LvbD7CzgNQck1xbjCJrfTT8BaI" |
| _csrf/https-photo_rate_272067 | "cf0GX4r7FLB_o0Wfviy7zdSS4NpXrK7inV_GGJN_-UI" |
| _csrf/https-photo_rate_274164 | "Fsa089iYr7RmJLg54Vaaosgiit7EuFJgWhA1xx9TUOc" |
| _csrf/https-photo_rate_280127 | "UDwOZgDGteIo0-99Z1W4ky1n0FJORYBUiGhqFXiGMEU" |
| _csrf/https-photo_rate_280672 | "73-H1R0xrbdAjCqgwWtTEaBV9G3VMX2MagsDd2Syt7M" |
| _csrf/https-photo_rate_287940 | "F1AsJa_3_dspg20CIKbW2kDe4W_w4paAslCKCHS_5tM" |
| _csrf/https-photo_rate_343234 | "z_We8oNE5AI7ouw_dtHHlHQbDSs86JcVh3KF7J5gpa0" |
| _csrf/https-photo_rate_346088 | "533CFI3rTihkuSQsVfbOhv_qm0vp4NWtQVbGI6tLal8" |
| _csrf/https-photo_rate_370338 | "8DtvITRBOtl-C1An_ev2sndmsBeckx0FEKOkC8RQWJU" |
| _csrf/https-photo_rate_370798 | "QOLMkqk0dluyLrOeEZbwRztfdGvdyH2Qi4Zblg01qe4" |
| _csrf/https-photo_rate_370940 | "dAyE2XFw58HIvYX8WeLW9arRo4SfllK16gkz2GMwpAo" |
| _csrf/https-photo_rate_371041 | "NEi4upkT9uPTd_v-2a9R2ShK-ddUkSR6ALCttEqb0kc" |
| _csrf/https-photo_rate_393491 | "R6i6k5cjgSvMwZc8A6ftlL-5RxGIycE0YRqwtSHP-Lo" |
| _csrf/https-photo_rate_393939 | "7h-OE_KAF2ly9nyK9hW85QN9sluqudArjMNynEw_MD4" |
| _csrf/https-photo_rate_394040 | "y3HyH5nMNxSXpmoNvV4GmTolt3QG6cf4sVOe_CnTHHw" |
| _csrf/https-photo_rate_395223 | "NexQEHriEYozvve3IvhIaDGQIclSsiflj3jtZzDZWTw" |
| _csrf/https-photo_rate_401181 | "9GvymDPvbRA1_OrK0VgBw3JsQEJMBeplfqKAE94HPKg" |
| _csrf/https-photo_rate_410942 | "XSdzuGuWkcdZ75LakW8lAx_Njww6fmK1_Jsx_4X-McM" |
| _csrf/https-photo_rate_414247 | "awy__su0_eZoRKA79TEIj6kjKd-Qd5GdUnOFjRfq2Bw" |
| _csrf/https-photo_rate_416126 | "7pSU8Bo93ZXWjkzza5LywAkNEmPYuzdD89Adf_Xi7wk" |
| _csrf/https-photo_rate_422095 | "5a42c5G0R6ZbwsyCfkzDfWkJeVEI0Mu4B8TFenMVx6M" |
| _csrf/https-photo_rate_422743 | "7kVudEyV9v0Dxwp5VLcQJt2hOxxOcwhZdY8UCkD6m4k" |
| _csrf/https-photo_rate_85189 | "xg9LndrWjOG2smrX_glMOUR3iNT9T_f_A7Pvq3tpgKE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=1a1f9c6fc43bf72b942cf6dd1a522646; main_deauth_profile_token=356ce9" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/211484.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=15577" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.34" |
| REMOTE_PORT | "56604" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778550027 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778550027.5485 |
| REQUEST_URI | "/foto/211484/fullsize?aut=15577" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |