ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17834" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "0b76cc" |
| id | "17834" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=ab60aa3f1d65679b9db50b0c2eb5051c; main_deauth_profile_token=8584b1" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:32:29 GMT" |
| location | "/autor/17834/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "dbf4ae" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ab60aa3f1d65679b9db50b0c2eb5051c" |
| main_deauth_profile_token | "8584b1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:31:36 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:32:28 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106784 | "lIqbvEZKRlseTFUJ504DVSXYAGOZnI12_R4PJ83PuBM" |
| _csrf/https-photo_rate_107543 | "RIDfp3B-rPWJ5dSm_7ezmvkH1TkB0YsbpgyScKrqh7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_107593 | "OPfp24zbwBCeEU9KKjFbgu9HquE2dYDMGNRZUJGmxgw" |
| _csrf/https-photo_rate_107713 | "JtJ0NyVPviJwoB-SHPi21He-XCOqdL4yrg6zBCTgqXE" |
| _csrf/https-photo_rate_108130 | "6WlOSE-Iu_jDxawu6ICOgd0rktrl4iGMrj9SrqOcqNs" |
| _csrf/https-photo_rate_114304 | "pBlD1ElCmDhD8opXbVWuYx03O2KafPnCN4ZrNq5OS-8" |
| _csrf/https-photo_rate_114764 | "eeMAt54wPtKztcOAA_aT4i9QQNkb2u0vUZzjIfjPJic" |
| _csrf/https-photo_rate_116853 | "l3ztTcKmLYzWAbs8jtQCN6-xxwMuE9EevEfht4ZvdPg" |
| _csrf/https-photo_rate_122197 | "81Aj9SPcLXWAsRgPxWPFTysH997Ot-yp5QUi6ZWcV9g" |
| _csrf/https-photo_rate_131994 | "7ccFLIKfzmk2f_KVoWHEmghzflCaiX1r5LPkGeEoJsQ" |
| _csrf/https-photo_rate_135068 | "rsf1w8s9X2ue64KVG-TW4oBI-IwVlkZ-O8sjKS3s5Yg" |
| _csrf/https-photo_rate_135204 | "71aNDKLFOMe9KgwWgAnYW62z89HAR47_WFmbUX7UX88" |
| _csrf/https-photo_rate_138774 | "y0NmzMJoR_Emck7Q4-a4kDl5o2gDeyl9zgHws_eg-hk" |
| _csrf/https-photo_rate_143550 | "zHtOVCskGkckLbT96xItlqRFNb_5T9NK49tY3KzIz9s" |
| _csrf/https-photo_rate_146391 | "clDrCj_9D0GRtdheQnHx1sfAE7qTdUvlPqUfDUP5Kxs" |
| _csrf/https-photo_rate_147876 | "5f9Di7pXYUHeOXEmBgGmx_4J4kWYIKHeYpT7S0euwq4" |
| _csrf/https-photo_rate_165849 | "s8vBrdqJkmpVdQf592SBEVfH3_z2XP2K0dPqgsFefYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_169618 | "MHWvZPjKkBuLPrqKYNWZSWUs4O9fjd_ZZq-NI-z5F0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_170430 | "2Sz6RHs_U5dgRLlDD7X4OchlL8F8cpdEAAr0AbGbyzY" |
| _csrf/https-photo_rate_170563 | "gLITL9m_szGcXrr1ZtXa2joxtguCcwvO56ebCQ32IuY" |
| _csrf/https-photo_rate_175880 | "hiENnzMc0yvtp11ggTamkf6hv8GqDrMwsBE8XCO8bBc" |
| _csrf/https-photo_rate_17720 | "47Xw8OvVHZWair5vsDDw9aQXtCwiLUlHcOmfKXh3k_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_177533 | "mUPrE-bcWkFEXyO0OXHiKguBzSCxd7og2eqAD-B92Ao" |
| _csrf/https-photo_rate_179905 | "zHZBChaqnFa4EjRhLvSCw1pCBKAe5P_TmycDgWnJ6RQ" |
| _csrf/https-photo_rate_185703 | "5iHxtZQkRF0H0BeNP-Q1322Kgo_ELDWNBu0QWUSwlfw" |
| _csrf/https-photo_rate_187743 | "T7V4PGSKJSZ-PL5qld3f-vo-S2V18V9a74VsTxiNBXs" |
| _csrf/https-photo_rate_203768 | "k8fzS7xTUcj4Vuu0kL5SUDb8UBtYWWnJVZdyj7h0ENI" |
| _csrf/https-photo_rate_217717 | "xtNNneVYv1QdSiQOpp7lJqmyouSovsW3_nvM2Ow_3cY" |
| _csrf/https-photo_rate_217957 | "rRG8bY9g3jOUYIttD0iU0geV_scP3VDF4y4HElV4qhs" |
| _csrf/https-photo_rate_219096 | "NAyAIN2NLijXSF_-z7ewWwUaq3wxDsNPfx04zyc8cmI" |
| _csrf/https-photo_rate_219371 | "1Dffu2Tbnmsh9w4HqpoMJtL8_zKXLP6gE4Alklsbzzg" |
| _csrf/https-photo_rate_223557 | "OvwkDb43VPhKuCckGl3xal3MzGpH0sQQYNBuLwD9vvw" |
| _csrf/https-photo_rate_234205 | "2FzRDvgo2ZHfK8Y1cc-NQHc83P9WV3QtPE6LP6a8E-g" |
| _csrf/https-photo_rate_235526 | "g1QlcE7ED6UMsBSj6QwmHl9KENipM1dx7FpNDWGD32o" |
| _csrf/https-photo_rate_238026 | "GMNL42Sf_s23HfwHotJem_EN19VWRjbNvymBeSSUy0E" |
| _csrf/https-photo_rate_239711 | "ysyx0ckW_4xz0w3REpP8NyxjbRay8D6oVli3fVKVQic" |
| _csrf/https-photo_rate_239917 | "km2ldvN993zqX5O-XYSXCNNeHMdEssO9mz44RC8Yo0s" |
| _csrf/https-photo_rate_239966 | "fHskCfoqgCbZRzfOIC7SrkFaWPE4_9Kr7QV5urRjEio" |
| _csrf/https-photo_rate_241052 | "SUsk6AzEmsbbqigijjbCVz2cBYJlPprgzfNhUJZ-XrM" |
| _csrf/https-photo_rate_245098 | "o5zxPcxKVKlR5zh1rSa6E78jcUbJqlObIKGkiIwKJPE" |
| _csrf/https-photo_rate_246470 | "liM2lem-g638Akte6iPNidSQEymfzNKdVYrRR3Lr-a4" |
| _csrf/https-photo_rate_256448 | "wu44VhiZ1ZKDqUfGvNwEKWcifmdH9BJNNaO2Qtf4-FM" |
| _csrf/https-photo_rate_267989 | "LzblXc6KHEVoDenZOEVM42K9M7iIPaU5GY9mjqA0fOg" |
| _csrf/https-photo_rate_270417 | "gzOKXS_DaDiPpAcggTsqQd7nBWYB3DyWYNYUdyyI4vw" |
| _csrf/https-photo_rate_270541 | "3uHE5gv9XrElA3Ci9x26FbxdVmo04PP99IwzG7bKHK0" |
| _csrf/https-photo_rate_289373 | "Eut9ZS0r56KzazhJYzORUbXcJK_x0OMru5-RNpkXAtc" |
| _csrf/https-photo_rate_290615 | "LUb_3Lo6482iJ9kCmebC98BcKyJ9hh-FOsCECFhESTU" |
| _csrf/https-photo_rate_291495 | "7zCDp1FavjUuWICkCPfpJzjrZ5PrImoYwYCPIAJWEaM" |
| _csrf/https-photo_rate_292798 | "9xqAaWp48diRJIR2ytr2lmVEGsWhNuujg_aLJM3QMpM" |
| _csrf/https-photo_rate_298887 | "yPDyFjhN5F6LnLDt4iH6gUzrBjcHV4rW48ncFu2zxvM" |
| _csrf/https-photo_rate_301717 | "3yPDviWy9XguCfYkQ2gx1jXdnufhP2J91Bkjg1KpHoI" |
| _csrf/https-photo_rate_332713 | "P85BxAgkHxcAX8ebGn8jwVbZz7RtHCDZmg3XeWNt3cQ" |
| _csrf/https-photo_rate_333504 | "vDhbdvwCb2-yp1Np3SaPtmuIyajm4mMICEO31dLUT48" |
| _csrf/https-photo_rate_341301 | "y04ZbCbrbZdsVsf5aBbd2NZStvQIDgBGyUFi_Oa302Q" |
| _csrf/https-photo_rate_354000 | "Ns1gaR20WdMIKIw7f7vobx7HF2yc04MIXkPBB4ZOZB8" |
| _csrf/https-photo_rate_362919 | "8_qh_TYKUlMi4IHaOqpkNkb4fNGONLSEi6JtVVJ5hlk" |
| _csrf/https-photo_rate_366038 | "Ja-qE0wLTBaOKjbQG8pJFMFcYfzriQRg_fQGzXUbT_M" |
| _csrf/https-photo_rate_367425 | "J2TLWu71uoKzsV8THwy7wfiXf49TZZVkjxwiUQjqavs" |
| _csrf/https-photo_rate_385316 | "5az7XJBQDtjWOVLPZL-5fg3SC9CyOz-oI2-HepGdgyk" |
| _csrf/https-photo_rate_389146 | "AkoLJP48kE_-PpsYpICUtan-MJelLvFG_TBM08CYFrw" |
| _csrf/https-photo_rate_403924 | "XSGEiapBw_Q2ZILagDr-H4oJceVZKttTqierpB2uvvY" |
| _csrf/https-photo_rate_418770 | "CNu3LN3D4GAvdHyz1MQSE_XsTBmHVsNJxHh6Op5QyVw" |
| _csrf/https-photo_rate_44038 | "P2Qm9hCixV7iO6WME_Q71bkTRQdk6i_rZ1xd93XHAqA" |
| _csrf/https-photo_rate_451430 | "ckZ7uDw3vvcM0YsVSaSoaine_S5t9Ss3K6qMxBD6fQo" |
| _csrf/https-photo_rate_91243 | "il9qgH7UJGfFgd-pj7ZHbZKXQvNPSJUveRAKdEDsvcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_95826 | "Y-nsHij6MA2tyX3OTVYENxUnUsyicy4GUVhyUO0e2cY" |
| _csrf/https-photo_rate_98784 | "AnOoB-I8gKUkw6EOebTPFhbVDIj27yP-Gkh87Q6Yl9Y" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=ab60aa3f1d65679b9db50b0c2eb5051c; main_deauth_profile_token=8584b1" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "41043" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778466749 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778466749.7792 |
| REQUEST_URI | "/autor/17834" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |