ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7615" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "aed418" |
| id | "7615" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=b74aa1; PHPSESSID=9c06725e764f92b2963cd4b27d62af51" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 15:21:23 GMT" |
| location | "/autor/7615/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "dc7d06" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9c06725e764f92b2963cd4b27d62af51" |
| main_deauth_profile_token | "b74aa1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 17:20:59 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 17:21:21 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106453 | "a6rbuCGYof-NF3YqXI-R0YllJqd9BphfIDWlUufPtbw" |
| _csrf/https-photo_rate_109041 | "dfVbmDM1p2s_M0hA0z_eTuU-r7UgSh7YMWlcqV_-rI0" |
| _csrf/https-photo_rate_120659 | "C1o77aQO93bYrpliHwGf6Ty6xB8qcmv-DUeOeAYbRuA" |
| _csrf/https-photo_rate_121936 | "31Y26yjgM5Mh7DFMh7ViE1lFeIv_r0dQ6NLEaU5GaZg" |
| _csrf/https-photo_rate_123425 | "4VwzMNKJh7e0QvhFPtp0NuakopIniNdkeWsuLqPTWqI" |
| _csrf/https-photo_rate_130543 | "DYPHZYgjuwznm3X340pobQdSrlNViPx5aXokKizK33c" |
| _csrf/https-photo_rate_133960 | "NB3JXqB7ZQ1LSE9LZ8f7gt6Ar7ZPHTesC1TRjLD8bFs" |
| _csrf/https-photo_rate_135916 | "ctaLT5kzAQv_qeFoBXfQ4nas9e84ZCXkYTZM0FitxT0" |
| _csrf/https-photo_rate_148311 | "jC9DlPRdOk3DeSLdN3HXe1gxFu6mKfNTHnpjTFKHdsg" |
| _csrf/https-photo_rate_160010 | "O-QDh_k76zLwyyAKEQLmvV98y08Ryc0Pz55Gu5OTgFw" |
| _csrf/https-photo_rate_161356 | "kSBtcDIv-5zRqd2f1mEhWHSpQ9ckQ344qGuknbOeT0M" |
| _csrf/https-photo_rate_181323 | "fPQ1C-U5nsbt-A_1lMiMC74CFWJ4en1AGG7zXY1Os60" |
| _csrf/https-photo_rate_182658 | "zvMgBzKckuAt5X2d0gcpYdFEhq_rdbalBIKVvZ66tUg" |
| _csrf/https-photo_rate_183860 | "MTNDbj0MF8w6o0ix-r_pRHCNIfH5cnGk4g32lnzRq_k" |
| _csrf/https-photo_rate_187114 | "0M2PMFwkAEhqp593h89CbO8vYPczp8FJVCNyFDpO5GE" |
| _csrf/https-photo_rate_202670 | "dSXM7t9T9jwN58vpSFPb-lWUYl0k5VC1FT6stkCszew" |
| _csrf/https-photo_rate_206817 | "F37itmh4j5AalucYFD-52L1Kqo4CswiE8LQB7pHRbJk" |
| _csrf/https-photo_rate_222578 | "pyJzLk15kE8quNxKRbq104Ux0qsbrHygyL5OpusXQUc" |
| _csrf/https-photo_rate_222661 | "zy-nvgg-7Of5wvjPZQrGxdjYthL-lxvibZTNFyvVOr0" |
| _csrf/https-photo_rate_237031 | "ld6IDoKQcQjpr5Qa7Q8X8jJ4MDPOP9S6Ilj5j-W-TGk" |
| _csrf/https-photo_rate_243870 | "JgR-fhLnY-U_Vf-q6jJzVvmUkodhmJ1N9Bq0R-lYed4" |
| _csrf/https-photo_rate_250595 | "Scgs58Oq0gxGGgVEwSc9Mrrb6HTcMhMl_3Y-tOCfHz0" |
| _csrf/https-photo_rate_265605 | "GJ2h8Gtg6HMPVdmNt1Sx6DLe7igywiF3Rv-g05xzi40" |
| _csrf/https-photo_rate_271234 | "T1wMiOkTjydixpntLtc73DpU89P7of4Hx_zU5O1DtJU" |
| _csrf/https-photo_rate_276825 | "t9UDP7Xep4cJsCgqrcN50JYiXUQMb8unbKi58S_hIBI" |
| _csrf/https-photo_rate_286215 | "IwF5u4-ya39qaiatOYQrlkwUvr4PUlz1ExE2BQy9dWg" |
| _csrf/https-photo_rate_300979 | "tNkj-y1X2Hay53ibDacmBAHqrx4XCFgDHfmm_G-aiOw" |
| _csrf/https-photo_rate_311975 | "t6-OHQn3HI5n8zk8DnSls3DLgbMY6y9tvhGKTgT4QEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_371962 | "DvOzHdcNh2tG9-0bXEsXO_Bm9O_Mynj6r1Rg9d-qtds" |
| _csrf/https-photo_rate_374218 | "lxu7yN0_xvgKXQIsV2nvMdR-7yroztnZ8S8lpAcbdrc" |
| _csrf/https-photo_rate_410523 | "3MnK8F3MotcY5IQZ7VdvnpWsVGFF40lsZmAWeP2SuMA" |
| _csrf/https-photo_rate_412626 | "u19YqaKJewPabvKevxiXkaXBfS7mXm95ncSN3JLayTw" |
| _csrf/https-photo_rate_414538 | "yGbipc6xynuSW_pCwr03dURjxr2qfl6BD7cA1HlRinE" |
| _csrf/https-photo_rate_42144 | "5ksARMs1e9roxnLcx-9DfwWm8alqAiFVRjnKssAVoc4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=b74aa1; PHPSESSID=9c06725e764f92b2963cd4b27d62af51" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "19544" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778512883 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778512883.4496 |
| REQUEST_URI | "/autor/7615" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |