ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "358" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "19592a" |
| id | "358" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=e34751; PHPSESSID=6a208eaebc9f96ec6a7bd54fedad112f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:24:32 GMT" |
| location | "/autor/358/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "dd730f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6a208eaebc9f96ec6a7bd54fedad112f" |
| main_deauth_profile_token | "e34751" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:24:05 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:24:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_11757 | "zSIBARVgXiTjbHc70-eaaB-kiXWHgt875p61aUtPjuE" |
| _csrf/https-photo_rate_139482 | "ifYZVfB1WEQilc7CsmbxKzrEldKCrp2Ls6W9h1x9Se0" |
| _csrf/https-photo_rate_168663 | "zTCtypCv7N1300KE_x3aGF6jWVhfoIBuufudUQy1zA8" |
| _csrf/https-photo_rate_189256 | "noCSnGfvIUmIeuvL_5WhtTR9owIihw0pLzC3j5VFryw" |
| _csrf/https-photo_rate_19462 | "YQEUJDfwv3YOY_QM92k04BBtqQuAyeNzhNUdbgHofvE" |
| _csrf/https-photo_rate_207759 | "hnUrZZCE-dpHsUR3-aJFfZ_ItCp7OQnRJLe4SQGCyZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_216145 | "-7xJWCwoYaYLb8Y2Z9LdCsZ5Z-a4cB3BfgwRW9ZW864" |
| _csrf/https-photo_rate_216710 | "NQg5--clVS0DAerCsGfkwk2eY_pko6nqFUf3NvTcKwo" |
| _csrf/https-photo_rate_234571 | "o9_jcnrbMPXDCZOHyygI2Ceb8Z9gKMPvekOsvTubLA8" |
| _csrf/https-photo_rate_238704 | "A6OUMpOUuAyMoEpNO6IwlsTcQJ9NQ7R1CVceL8hNW7M" |
| _csrf/https-photo_rate_287997 | "Sxl-0RwMVvw8IcmHiBDFQKK9RGacu_M-pXBoeA7PPQc" |
| _csrf/https-photo_rate_296227 | "QyIXA56IdY9rVR13CsOWK1wQkBX6GngKZOFRbQzRYSo" |
| _csrf/https-photo_rate_30080 | "NXk1G12pV4YbnHmOnADbCRGlL0RUaT6gjXt0nm3X3oM" |
| _csrf/https-photo_rate_328055 | "niIHsGS_COs8lUTLKOAB5KGmew2s9PfrYRDpJSZCewE" |
| _csrf/https-photo_rate_329709 | "j3ilZgEkfoXGr71hoJBN7Dx7_bBcsGkjvVNNXtYtIaM" |
| _csrf/https-photo_rate_329964 | "KhaUR4PFGFmB0NiRDV5COYCWama5pZk9ztbbWlwJXB4" |
| _csrf/https-photo_rate_334118 | "t_m-Tzmvvll5OsN7RH3we95RBQvsxzJfxrUhUXt2iEM" |
| _csrf/https-photo_rate_339077 | "m32Ssfu2v5q8_tRHEcQMBpkWqhh0ZjVbrTY7-Ia-lYw" |
| _csrf/https-photo_rate_354099 | "BOBQs-2GD3nhvshIbBDdwVvXEYY-vhDY9CD1ub5nbRk" |
| _csrf/https-photo_rate_393890 | "WJJetr7LwweTlnItqjSjrw79iUNgR-bwjWQO3Rct4LY" |
| _csrf/https-photo_rate_405076 | "hzoXSGkx0Hmenkb7O77JZR_pf6NchgSSYckuHL3hfVg" |
| _csrf/https-photo_rate_407446 | "FRDchrW87XDtR3UgWtHXzV0NwZfgK6Va03ufZr5RE9k" |
| _csrf/https-photo_rate_424559 | "v_d6te9vwO4Uhwk6sR-4UPxUW-CUzN0f_eLCuDJBQLo" |
| _csrf/https-photo_rate_426474 | "uqpdjOPVMK-wQZg3kO7nQcONAgmibKast16Xf8-lCcc" |
| _csrf/https-photo_rate_444352 | "r4euhwAUeMBN9Exvnj8svfYoKWjMhcOB8HwpgIvYez0" |
| _csrf/https-photo_rate_45067 | "TcLQE3X1mD2ieRg36Fb2y03PuM6f5Ew2XxmhnUuIew8" |
| _csrf/https-photo_rate_452178 | "tNPq4w7PQXuJWONYMRIwzyxZ6tAeUak72Wx5u_6Z8ls" |
| _csrf/https-photo_rate_452252 | "J4BynZdEAN7PB1i57dLfQ8nzFY0EnHu-1hD1EFaQzo0" |
| _csrf/https-photo_rate_460722 | "9RnZh8PFXHI-ABL2YfeQZomsC77T5sPXHs2bbrjuIOY" |
| _csrf/https-photo_rate_465736 | "mNMRYfqACt6ChgW1mEYpREy8jz3Fr4dOOTFASyAnQDs" |
| _csrf/https-photo_rate_475012 | "grtbuA8Nm69M0pk81SJUxgycXxSUByZXysDQvUpdgM4" |
| _csrf/https-photo_rate_47940 | "NkJGN_EOKCmKBrpWqZf6CeDZ90s1ZUyz98aYfpHFjiM" |
| _csrf/https-photo_rate_52435 | "CXzq9Mh2EzyGc6O6taxtAev7YgTT_EdRFXYBoo6OXkc" |
| _csrf/https-photo_rate_56309 | "dpdUhApA1bbNg_8v9G47b8zkXSMo94I4DfvYWHwkSWg" |
| _csrf/https-photo_rate_64763 | "ovCwB7TAfvIDFkG1iKRgirZO1lj92njA-RNL7bvZakk" |
| _csrf/https-photo_rate_65228 | "-RUcF1tng0_qZZIArk_rLZnjsku6BfxlAJjokh-FAh8" |
| _csrf/https-photo_rate_68468 | "CV3A7Dr0u_REz-pCt6yE1ApFDShVnm-QOHx-MfNqI3A" |
| _csrf/https-photo_rate_83564 | "YwLAfFqREV07gxgWz5SiK66_KLlHOilFaDE-8Nz8lXA" |
| _csrf/https-photo_rate_90556 | "Trej3tPJIC8JVZH99MtqNUShRnT7T6VhCThKgBcR5NY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=e34751; PHPSESSID=6a208eaebc9f96ec6a7bd54fedad112f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "6135" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778505872 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778505872.4327 |
| REQUEST_URI | "/autor/358" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |