ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3922" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6d943b" |
| id | "3922" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=617d04249c1cd496c3b9b8234ac65ac7; main_deauth_profile_token=e88b3d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:16:31 GMT" |
| location | "/autor/3922/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "df3691" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "617d04249c1cd496c3b9b8234ac65ac7" |
| main_deauth_profile_token | "e88b3d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:15:50 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:16:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106263 | "eLYvv7w472uyhnZL_0f_f13sBaiCUW9v89Vv2Hx23g4" |
| _csrf/https-photo_rate_110408 | "eBGyP3cmBrRowCsE21Tm2OzzEZAS5dkmygmZ9y5DiJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_115276 | "FoMynuG1fhi4fTqCzyxdHHdFIiTCk97ASUeMCfmV-80" |
| _csrf/https-photo_rate_117490 | "P1srPOfux-eL2u5g4PcFzgJBiyuo4GhcAjq1kOJnZmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_137446 | "bpM39Yc5RsG03mK9Ey0A2TeYCKqbEGzroFYFLG6ZWJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_140754 | "e-0LW0TAaoluiXvT2PQOP1ONPBACIJhQQaRyQofmj7w" |
| _csrf/https-photo_rate_168230 | "zCCgUl08gbL2fayodL7JMv7UgN79tUXhwsJRJB6tyyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_170647 | "zvxrCfJitsc451oNuwa0dtoq4gki_mcsfdVvji72jKk" |
| _csrf/https-photo_rate_18050 | "Uur8WT51GGB1Rltdd-9L05eiOLlzPI_HaHuzPAa2ozE" |
| _csrf/https-photo_rate_181778 | "fOqhSI9y32iyzPwsEx6LZ6pPZ3yHNZWVffXdmPc-7Jk" |
| _csrf/https-photo_rate_188441 | "J8e6lkreRiQVcc7tNRviRC-zoCcAovqFrNRkIDScDPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_196629 | "zfLphs4OMpFnMaxkk_B0R6wyfXJ0vgrlz_6wJskIqlk" |
| _csrf/https-photo_rate_200611 | "sGesnqa6hqbqHb3z-CiQYchb-bTsVA-quBmeH_pBS7U" |
| _csrf/https-photo_rate_201932 | "YnSURRFdPXMlCQNtz-_Yi9wzj1c6IIp1YPai3Auk-sM" |
| _csrf/https-photo_rate_206281 | "cfKi8qcGnRGtLZPPqJqrg6pFg-aomletgAwessP5bVw" |
| _csrf/https-photo_rate_211754 | "GV6tsBVxYY5Ey3wGuuojwDFRDUd1bbyQMDyH3pXYUrE" |
| _csrf/https-photo_rate_229476 | "lz22v_ToFRZzjzJ1MfhzfYG9BAezDqp4rYVOmTMLTCE" |
| _csrf/https-photo_rate_235146 | "WB6q0J8nJ12mto_pKDMCuxbTt9BodP3bWm4bPAVn9dA" |
| _csrf/https-photo_rate_249109 | "DDz9_AbvLiLS-CWrIFlzlcFLEUa6V0llqxWJSEd-VR8" |
| _csrf/https-photo_rate_266709 | "BaH34EjH6VFubhXox1uD2JRVU-13464vrFUdpNTIHJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_301345 | "CRAJCGpPY_fn9jb2UwrrXtwdgnJqr29O_JBJWXj78Ok" |
| _csrf/https-photo_rate_308478 | "FURT4KUPa6z8a7F2gjEd4Xln65rb7DqXoJoVPAp8HgU" |
| _csrf/https-photo_rate_321064 | "wHBvbz58BQm_Ayl50CbrmLJYqbGjpJLlL4St2ZM9kwU" |
| _csrf/https-photo_rate_330126 | "yP8zbSqJHfGj8mgEqNYihoEYgNKIh0fPq6IOw_fMdTI" |
| _csrf/https-photo_rate_358995 | "3C9VbKG0NIivPkJ0WBKcxVdbyCA6QnyWEoy4XXTk04A" |
| _csrf/https-photo_rate_368573 | "ulRKXMzKrwPtlNyQcaFNuGOhYo0aG4suID8EJehrd9g" |
| _csrf/https-photo_rate_390558 | "3PeHQdDd5aC3XI3QDfEwetVGytmKSL4MG5c--ZtdTyI" |
| _csrf/https-photo_rate_391659 | "m4zOJ0j5xSe5NzihJK_9jmhgz2in2j5J8eCjI6fbwKA" |
| _csrf/https-photo_rate_392049 | "eaaflvAQ97KaKbc437KreogOlIhZUsX_MLXTY7If5bA" |
| _csrf/https-photo_rate_393020 | "-13exjHSDZb1BffDkIx9kVxqX60zzxvfDTwB9HwnwBw" |
| _csrf/https-photo_rate_394385 | "UHsEOTRlJELhwzBXT5vWdVjnI1z_3ImZveKb4QsgwYI" |
| _csrf/https-photo_rate_397132 | "SEFhmh10SK4TTf5Mp6Wx8y8D4wIzPqgUv8LfCWrhqtg" |
| _csrf/https-photo_rate_397887 | "M4MgRuQLqcZP0fk_SuNjyiHkkbCrxK3lNJlRz2aG0Ck" |
| _csrf/https-photo_rate_400013 | "LZJD9q11fokd4rqzD_G31PIh0zOtZFTJBZrCaNLEEKY" |
| _csrf/https-photo_rate_400306 | "z7MeGSS8xp6rQ5v2EKZz27slXGJg80BxBQ656PMHvFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_400581 | "sAOijWaZO5JZWm2w73UKTjIoUfPpIST6SbFHgUPzrEk" |
| _csrf/https-photo_rate_412473 | "8dJDhUE-06dp19qWQhCFrFffitJLrkSsDzChTrAxMq0" |
| _csrf/https-photo_rate_446246 | "dTO5QeHwpJc0flcrFvFNzMVEFMbTBNsrOTekwt3p_Xw" |
| _csrf/https-photo_rate_446276 | "FzGUC0qgj2ks0N2UR4fAIp_yNhbNK4_a1Q2P2FJo3NA" |
| _csrf/https-photo_rate_448949 | "YQzAc5cAe_YnGAn5VKVm0JCNl18tyJKBsLvx-6FMUD8" |
| _csrf/https-photo_rate_46442 | "3BBxfza1Qrgp154zECxxyiCIfWYsRbg_fBTr0lPVAgU" |
| _csrf/https-photo_rate_474753 | "GYN-S4BL9mIy4p_rEb4ufa4A2EkZtVCA_1IPDSsVPVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_477699 | "uVqfdSgU_gfHnHTrq3ZqV_NzFXO2looKhdz9S9E3pRc" |
| _csrf/https-photo_rate_57613 | "8-P5FENy_KqhTDMiZ6K5RwFybJ89VkFAJ46oYDCvXMA" |
| _csrf/https-photo_rate_63520 | "x97K2tc9n4Aqj9YSvqqLoXpe-Yl9ZLLQGRLnckU3NoI" |
| _csrf/https-photo_rate_70198 | "Z3W9pVNNV15WMkso2Qq-2A55W0aUrRT2HwOc_zuHKjA" |
| _csrf/https-photo_rate_82832 | "VlLdTyCg6Jd39111oyzbzAch3GOkdNwXc8LBPzDLt6E" |
| _csrf/https-photo_rate_84895 | "edXgRdcy9_Pwmch3K5JsEp4X2AYSTLeH9bWVWrbxEIs" |
| _csrf/https-photo_rate_94595 | "cHesFcMbyTEh2UEyFIkr41aQCVDZ7-vCF4hIdWbtH5k" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/223" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=617d04249c1cd496c3b9b8234ac65ac7; main_deauth_profile_token=e88b3d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "48417" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778458591 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778458591.8199 |
| REQUEST_URI | "/autor/3922" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |