ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3622" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e1f5b5" |
| id | "3622" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=85fc78; PHPSESSID=2f50b51119a7d7c7a16d5ab89fa39477" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:52:51 GMT" |
| location | "/autor/3622/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "dff7ed" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2f50b51119a7d7c7a16d5ab89fa39477" |
| main_deauth_profile_token | "85fc78" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:52:18 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:52:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101921 | "-dDakx5meLgrHv8lHK9fzOcvvTQ-xCVT56qHI65562s" |
| _csrf/https-photo_rate_102395 | "Yv782r329hSUeuDJSZMFo1nwWcuoa76Ww4EE6SRfUZU" |
| _csrf/https-photo_rate_106275 | "9zlxCXuc0rKm-ZVKZaIckjPULygt3NCnxlwRkiszMsg" |
| _csrf/https-photo_rate_111673 | "xas8iE3YdhQcyHkhf3bzkvUV61pR2IiWOYTU9sIf58U" |
| _csrf/https-photo_rate_111942 | "vH7SVHzVtzw3Sv0zeOgOX7eAJmmqR66fjCzZAZr3PLw" |
| _csrf/https-photo_rate_113964 | "Thqqhz7rFq37iJ777YlyEBS5K4GTtIzh2GVbe3FBKWo" |
| _csrf/https-photo_rate_120278 | "xFC1Wt1-g7DZz4nkEl-YojGivXCYHvGJ9ArayEH3Fvc" |
| _csrf/https-photo_rate_121227 | "IuiGzrNPojw6a40b3EhiA0Yxd9_5msqhvGZMoF9kGco" |
| _csrf/https-photo_rate_121424 | "NUQ8_tAVtBZSBFrrvHCsRCuTYa1AIGTHEGh64YIwIvs" |
| _csrf/https-photo_rate_122342 | "BYjjXVVXT5WeZad6OyvMls11hSixjTqw8XFoX30yCyY" |
| _csrf/https-photo_rate_125938 | "5UcgONV6L_9pOXmYTf0-ZwSAv05FpW9STL-ZxIxJZEU" |
| _csrf/https-photo_rate_129521 | "KwQeB3bDV5al4oIqim3_VW-8kEERpyEGW3HjI9Pgr2w" |
| _csrf/https-photo_rate_130645 | "tbirLNKZZmbobNmCkIb0Qv3RZfq9-xupmiO-fyIrM7U" |
| _csrf/https-photo_rate_130777 | "J7vHvSarZ50Br0grz6_0YEIUl6x0-ZtNUsWEKi8Awwo" |
| _csrf/https-photo_rate_132588 | "dBp0Bw65Pbos-z91f6aekRrwzlvd1E_csPSHcomsw-w" |
| _csrf/https-photo_rate_152312 | "bJXfzb71we6Nl-qkoYSTQCYJ0p-DSTlunOXE8AYqtwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_155728 | "7Kb0SI-3_4agpm-AcHkwxgqAXFDWoAggIUihizawiQY" |
| _csrf/https-photo_rate_161542 | "kD_WLDM_KwmyHbshwEUJNzXggRQiAPs6a93EsD2N0KU" |
| _csrf/https-photo_rate_171642 | "QInirIm3Umgo9AiLedroRnn5PHLTk5FW2Ko5Cr9wZfY" |
| _csrf/https-photo_rate_183981 | "rvbRYECcAH8a1qK8ApvGN7KarFhMHFrhiQ_yO3NyctM" |
| _csrf/https-photo_rate_186662 | "tLWGtO27pTy2Mh6OG3IezkxNBduQwbWQHljOzMOMZak" |
| _csrf/https-photo_rate_206112 | "oIKPWipI6Vbp1JvdnFhawu6LrPxZGHwdZH3gnmJWzcU" |
| _csrf/https-photo_rate_214230 | "jCSyY6RB4iZK1do0wuKanzYf-k4KeaWLW9utEEg4JIY" |
| _csrf/https-photo_rate_226662 | "SODYl6teJPW4xirn094hojD9xXenwmt2oKPKbTHS76E" |
| _csrf/https-photo_rate_250722 | "X8E2wx2UiJoftCsZb1-hw4yMf6j_Uw1EGzH3vbR-TdM" |
| _csrf/https-photo_rate_251578 | "ZQe3CLh-As-KKe-axcgfzCKgu2JbwD3mnH2Kf9xLLF8" |
| _csrf/https-photo_rate_255073 | "tmS_WwaaWsf6QEXtiPTS70Okx5bkg0vEBt7EXifS-kE" |
| _csrf/https-photo_rate_257073 | "taRzc5AYu9Hm78pa_WalFO9uFpyM8LbuTLNa4KB0tFM" |
| _csrf/https-photo_rate_261984 | "a5EuPjg8vbZrWQv6TUV7Rf2ONoOwiAkPFqvSUORy1eg" |
| _csrf/https-photo_rate_265088 | "kMJ2A4XODhtGM_0yWyAOVn1o9untGwErcA0H3LTKUck" |
| _csrf/https-photo_rate_265695 | "RnD7NWAfkpCr9R7yHG33avMYTEJFP3Ivi_kPZQPp_qk" |
| _csrf/https-photo_rate_266675 | "BKd1HQnftfQ-z9qhpak7NMithsKByC81ranrZmLILcU" |
| _csrf/https-photo_rate_283021 | "Ycz8WU7Lbw2Zw22ByzGyAW6stShHckn7_L9qsOuDGkA" |
| _csrf/https-photo_rate_286588 | "BqxiinZQ8mFKSpOXvPkeiEDLkJ_Uox3r5ABlFaewDKM" |
| _csrf/https-photo_rate_297363 | "GT9W21t7EFKORojxLdCcYAdbMoH39b3ruMbCsBHMdN0" |
| _csrf/https-photo_rate_313081 | "oQFRZSw1_NUVuNtDoCyI48RRmfqRnJGYQ-8DQhls0Kc" |
| _csrf/https-photo_rate_329399 | "ULyyxOlJwKNAdOqLoLpsmQUzVO1olF1SvpZh3z_EKRw" |
| _csrf/https-photo_rate_332800 | "l69MfS-0Kug2J7M1yuYtlYRPOaWEYmgJiM5kvtR9Tw4" |
| _csrf/https-photo_rate_341321 | "Z8aCbwbRTp0MhU25vczhLqltyR8ZmhaL2p3w3jckzyU" |
| _csrf/https-photo_rate_356538 | "8yEt7ks0WudlBHChcAI7l_TzmzSX7IOT0PWUJoqJ3UA" |
| _csrf/https-photo_rate_360973 | "RguYcqV9GCUQXsM7d3WyGDhAgXESA5_3P7j2XUx1YKo" |
| _csrf/https-photo_rate_361488 | "DmnIY6W2ErycFQPItEoxza5NMDJDZUh5kY4NwNJhYUo" |
| _csrf/https-photo_rate_364423 | "kUdRzXlnJi16MQcv8WkWoW2z6t-GzsAS7_0JtJSOvzE" |
| _csrf/https-photo_rate_364972 | "DSOXFVfelN3n-ZrMZ47UJtIMGM6kd0vhSJAZwj1nFyI" |
| _csrf/https-photo_rate_365766 | "E8YezA1wWTNGlG5wAwNYXHLkV1UDNiRJiB3sQYhXfCw" |
| _csrf/https-photo_rate_389531 | "eatSshx7mObHdJXrGiRt7DpMCQ2Kx4qnc-AyQPGkKH8" |
| _csrf/https-photo_rate_400073 | "fW-HrrIzwRPA6-ZHltSnahUYqjPOSxQKrV3OR5m_Ef4" |
| _csrf/https-photo_rate_410346 | "eNxQl6GN9G3bydezTWeo9MstZ8M0K4G1i61skOyHITE" |
| _csrf/https-photo_rate_410349 | "xo4Uf0m7KDKEBJIj7roVKsuBGYX1Kgj29FkdiTBfytE" |
| _csrf/https-photo_rate_410353 | "Qolj_1zXvwxILe7EYCilzjJjsbjUMxvX93fMCYm6UJc" |
| _csrf/https-photo_rate_410753 | "X70JPzphnsXudm7cCbtDxnFX8ZoXN8FJQrkupR2gudI" |
| _csrf/https-photo_rate_418865 | "UNfeFhZTg2H0lDaLSAcgaAR9RO65DoSfu9Aq3zqrafs" |
| _csrf/https-photo_rate_422088 | "pyTF84g_-iSA0pSOFrFBWgfuhzIexWcmXbJKlCKIbcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_431754 | "sGdPMNms1zgXSVf_maru7g2vjqn4LNLCg8RwzlPhzMY" |
| _csrf/https-photo_rate_434438 | "kNXq73JhkhDoHoiN9_c55LG5sfiZrTxXp1vv92p2_nw" |
| _csrf/https-photo_rate_57380 | "G2KZ0p5X50PpMwpoVgM1F357AWIDctq69KUdn51fot0" |
| _csrf/https-photo_rate_75073 | "GEDY1p7ifbKShF6KNSFT17OBkCOL2tAfPIDTcZ7Tqbw" |
| _csrf/https-photo_rate_77961 | "UzfRp1pgtXUsLmhEFMJv9skcxkESsltaseftf6N7SJk" |
| _csrf/https-photo_rate_96538 | "UzHKWgyhIFDeDeIFPxDnQyElkWioHGZCyVEr5uYlM70" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=85fc78; PHPSESSID=2f50b51119a7d7c7a16d5ab89fa39477" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "6234" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778536371 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778536371.0578 |
| REQUEST_URI | "/autor/3622" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |