ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7186" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "45c218" |
| id | "7186" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=03e7a6c63c0932551da4c01effdbdb49; main_deauth_profile_token=117320" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:51:11 GMT" |
| location | "/autor/7186/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e0121d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "03e7a6c63c0932551da4c01effdbdb49" |
| main_deauth_profile_token | "117320" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:50:53 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:51:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_121001 | "1jffrrZksnqN-B6Xue2QqSbXuit3O4SZur2dsVjLWug" |
| _csrf/https-photo_rate_133366 | "XP1NgQdS1_s-8U-_okJt-izER6pdqsFTsNeAMqbyDPc" |
| _csrf/https-photo_rate_145582 | "T-KCJ-wKfILaR9b1Nhi4ngMyUVb-3XWffQcteJx0f_A" |
| _csrf/https-photo_rate_160316 | "dnZkqjXgfM300f-qrhutB0J-p-Va9qGE5C4ILL7wFo0" |
| _csrf/https-photo_rate_169361 | "NFCheuETiLMsMcd00GdJRadzSWUzysKU1dqog8Ubzs0" |
| _csrf/https-photo_rate_183741 | "LVvlqFYj2CyTbyCZKW3WwL_sVWPJBnv5CbigA7VrT2c" |
| _csrf/https-photo_rate_186725 | "lKkYCuC5vH6eRgKFP73mObS1UmGOCVZmijld7Imq128" |
| _csrf/https-photo_rate_186868 | "fkGcN2RVgiE9nLH7HRUl8f5CAjBca08vCG0o5Er5kHM" |
| _csrf/https-photo_rate_232826 | "UDxnwiVXSXmR8tVqM2otCt1dX41iB8rtQKJOYPl38sM" |
| _csrf/https-photo_rate_236859 | "uGPYXUdpqYDWcObLiJghdlBVMsYNMet4ho9-i_TCiCg" |
| _csrf/https-photo_rate_241244 | "c766CGeyabFVAhTiCFsvgVSRXGJC79NqPsEnzc8ra2s" |
| _csrf/https-photo_rate_254180 | "E0styttMGTxca95BisxCnVlZRiBaWUKXHHVKjVvmmOo" |
| _csrf/https-photo_rate_269735 | "bGcWCwaFNE_pw80HNrHOup-nhNfTWPsJIVH769ODaw8" |
| _csrf/https-photo_rate_272544 | "cnik44Af4q8N5f4cV2-ob9Q5jcyBaPBxkP4WkC2wHEs" |
| _csrf/https-photo_rate_305094 | "WJCCL7z5YZI0-V9OyR53DMVRcoannj9lEbgEmQf5OAM" |
| _csrf/https-photo_rate_357813 | "o6RSV-TsFunNbg7X9OASBUv38fBl-AsSb9tcowA_VGs" |
| _csrf/https-photo_rate_372693 | "-Ob1-n5rDVVknAXvc1OVs9S3jVLDu0cuuHK4-pYY1gM" |
| _csrf/https-photo_rate_42078 | "v4OWKtmek8Rb05GOMIDBem62dcyxW_hYrPG2M20WIiM" |
| _csrf/https-photo_rate_436916 | "l4KN0RbDAad-UczTpKmRzXzIeNjPCoW8TwkHBPZeMRY" |
| _csrf/https-photo_rate_471182 | "Kwuh9EChrL2w7fjYObUkY9dnuBgIZYohfB5oIiE9084" |
| _csrf/https-photo_rate_81761 | "yezOxHxfFwF47XEAfVYFnBifbRyRGpMtb_vRY0Bexnc" |
| _csrf/https-photo_rate_91923 | "SqCED780mWz7RqWB2qeERaijsCyhgn8hljKBT9w9Lto" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=03e7a6c63c0932551da4c01effdbdb49; main_deauth_profile_token=117320" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "7809" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778521871 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778521871.821 |
| REQUEST_URI | "/autor/7186" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |