ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3973" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "4bde61" |
| id | "3973" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=1d9b53d7cfa0f7daa756b211a1f1b479; main_deauth_profile_token=249543" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:37:16 GMT" |
| location | "/autor/3973/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e1e1dd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1d9b53d7cfa0f7daa756b211a1f1b479" |
| main_deauth_profile_token | "249543" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:37:02 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:37:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_16783 | "mePUiOXF7ubani6gDc1o1q5Nz-dMdUd6x9RRkJXBxOY" |
| _csrf/https-photo_rate_200299 | "xlqKljrABZ4nr21wO2KcVY-aykhuinE0awGfx2v_YBM" |
| _csrf/https-photo_rate_20681 | "maF7EHfmU23oQaiAFtucaUnIG4fGsfTLOcAj9WUSiJo" |
| _csrf/https-photo_rate_266296 | "zPlw1844mC1SJZ-3wnVPl3NTTdPFxWSrjrYL3hetXoo" |
| _csrf/https-photo_rate_326602 | "Qhvg6CQncgB3gJlC2n-EtdItUqQyqx4-bzToGNs51HU" |
| _csrf/https-photo_rate_33043 | "Dwb4OeKjLF9DNpsd3mhtm3dI1cZ2SxO02JqjL-UdMIg" |
| _csrf/https-photo_rate_340255 | "SCTdPGkqgSMUHKkQPpxIlHHpl-DeWYqZuGxHJf6zP8o" |
| _csrf/https-photo_rate_378154 | "eNibdEJum1KwhiS6ZkcvhhdjxsMV5-RyiP8fLb_QKm4" |
| _csrf/https-photo_rate_396238 | "Wipkhk_pyJY1PKiGX52J1gY9qbAwAowZNi2_vHTL9Gg" |
| _csrf/https-photo_rate_396640 | "wovqEWgcT1HEDpr758HkZiAMxuyXZxn91cLnNqr0o8o" |
| _csrf/https-photo_rate_399009 | "zSB_xN83ts8qAHKX3wdp5bWwgQVsCSPQaAewoq24m80" |
| _csrf/https-photo_rate_399337 | "k6GX2RNCzYXkrrGgtKWzzSQDtI-NqvMdFKm7qrWiUFk" |
| _csrf/https-photo_rate_41664 | "yurY9vCffc6HtcI3ZP2PhOoHmDKPEL6AlmY9ZdDKqNw" |
| _csrf/https-photo_rate_424800 | "o_LPbaENCvGloRHDaR7tUi_wPRyGgWPW7HllTugfLis" |
| _csrf/https-photo_rate_433453 | "gXXoNUUsg1EaegZrUEokOyAOuOjVIpLRx8IlQLhSS6U" |
| _csrf/https-photo_rate_48043 | "NhYuxfT2eWOxoq1Ch3uAgFNmq7keqESgAu22QjJeEs8" |
| _csrf/https-photo_rate_50528 | "DQ3qhb_EoNUawz29kq3xW_EkzJsf--_KiE_bCDqnFhc" |
| _csrf/https-photo_rate_59249 | "pON9WTVjQPGihaBfNLx87B3x9vwqt5Kf1G9xX74HjWE" |
| _csrf/https-photo_rate_66355 | "-FrEOUDWoUoZchUhnRIetTfstV3AijMe9MXcb-giSV4" |
| _csrf/https-photo_rate_69193 | "pVswoNg2Zf5IqjRwfJvczAG2IU3GKil6e4V4iOtKykU" |
| _csrf/https-photo_rate_84716 | "blZ5bn142lkW8ZlD6ZAbp1XTpWkhxMYhdWvDBM1_CN8" |
| _csrf/https-photo_rate_98146 | "3QH_iy4B7zBrgnbGr-ToMDgY1ofKvExVB03I7Getm3U" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=1d9b53d7cfa0f7daa756b211a1f1b479; main_deauth_profile_token=249543" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "22541" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778521036 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778521036.3743 |
| REQUEST_URI | "/autor/3973" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |