FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "7830" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "80098" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "681914" |
| id | "80098" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=360e5a; PHPSESSID=f7e7ea145cd34f3508a9298339518e40" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 20:43:09 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e2102e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "f7e7ea145cd34f3508a9298339518e40" |
| main_deauth_profile_token | "360e5a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 22:42:05 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 22:43:09 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105400 | "TISZfSQg4OQTXqWHKLKW2BcmF0UFc2LoNqYt5-qcbYs" |
| _csrf/https-photo_rate_114800 | "mH4uXGRJTn4f22yJpNST2bNSMPtKos-wvQ_fIKQ7ZAM" |
| _csrf/https-photo_rate_122600 | "353VaCLiuUh4EeVh0fcXfbRT2aTlEX3xkCtvAk2p6yo" |
| _csrf/https-photo_rate_130973 | "NgzDdO3_jluN_rZqS8pzzQzrI12XUt8joWTjim4Cu48" |
| _csrf/https-photo_rate_131400 | "8rdNskuZIFJ_uU6RaIFq2F4h_0zbSezDjAe6gsv1WcA" |
| _csrf/https-photo_rate_155119 | "UBWYuNhZFPAi3836vnbqfzILSQVY4d9PNXMEx3Ko9Sg" |
| _csrf/https-photo_rate_156456 | "U2EzqT6btbdjxOLYAdPc-frAR4tVCDU67ahgaWj75xo" |
| _csrf/https-photo_rate_159670 | "AITbP2A0BfIfflz_QiNUh04snIXbD_qVNM86j0rSWpM" |
| _csrf/https-photo_rate_177038 | "aATrUo1snu3s6KvAdtbRBIRv4tqeRzVOsHIpwGoGVZk" |
| _csrf/https-photo_rate_185039 | "8nDW-hs4PAHPSRgCjGUPAbI4U-vSZht6AyrUsT6I4bU" |
| _csrf/https-photo_rate_200961 | "iIWkt4cVlXFYPpTrz4xBzbDRxf4STxb7UgQ0XAtCoMA" |
| _csrf/https-photo_rate_214639 | "iuSbOc40y26stp6HLbt3oBuFZ1wshOyLVS3X1KWJFJU" |
| _csrf/https-photo_rate_21639 | "1z4kCS8oLJhx9hcQvwYjJJ_OaE8vcEsKlmeryJakuQw" |
| _csrf/https-photo_rate_226106 | "ThZ3IonQtoqhAwS872bWywvmictvLx-Gss6ITXgIQjM" |
| _csrf/https-photo_rate_252600 | "8w_BOSiuIDHU5xrg193DsZWk_b3r6hDK7U5PFmzMh0U" |
| _csrf/https-photo_rate_255700 | "KLMYM3iB8YSI7ZvwE2AmdHmsFK6KLRi1eUn6TgK-FTs" |
| _csrf/https-photo_rate_256279 | "F-oiD-tAClG4sPHIp3HJjmkr2BxGFwtDsLJLXMh7jxk" |
| _csrf/https-photo_rate_260777 | "WBYyCt4FJd2GpeVKFWZ1CdUxUbgOSUDldUQC5RFG8YM" |
| _csrf/https-photo_rate_26839 | "AaHxYplzZ3xIhH-VT1B3Xf6nI1yxylZ9P0pdUSyFaww" |
| _csrf/https-photo_rate_274300 | "AlxLmdBy2eGvcKIWAFH3VcICJj7h2hwSlZAlIj3HRUU" |
| _csrf/https-photo_rate_288279 | "6zINBlih7x24ml7zkNgAAwhR0Zla7jTm-Hx_DxHQL8A" |
| _csrf/https-photo_rate_298503 | "ANYX39mPwuJvtG2zUbkQkIsy2jbM4UxjbqYdvKTN3HQ" |
| _csrf/https-photo_rate_298939 | "jism79FCgZENPYS0m_QEr1SyG9dnI2cahJLLdzOem7g" |
| _csrf/https-photo_rate_300109 | "RNW6nzAK9x8kmYCxU4LC3uO6q7JSHo0yWurn7DyYprY" |
| _csrf/https-photo_rate_306279 | "l-mwMIS1wNHuP4hxpatSr7153d61gBUPCvZNt_WpGTE" |
| _csrf/https-photo_rate_312439 | "xxzWcGAqlA8u5OtE5XaQ3AOoyLStM-ZmV9AbR7ODUD4" |
| _csrf/https-photo_rate_314961 | "gxnuURn1FLUYenJtyQ3_nkrw4yQEqo31jqDKh6KotN4" |
| _csrf/https-photo_rate_316694 | "2b1z2zs6zLCXaYqKldtSRBI2_6GfOL_2jtffu7u3L_g" |
| _csrf/https-photo_rate_318313 | "33TYMPuAtot078l0kHOKKrBAH1avy5Z2NYN7J3yiHx8" |
| _csrf/https-photo_rate_339279 | "qmsCtfYWwBsOMv_8LEsvSYdyl27MMXFAlrvnaEzkEfs" |
| _csrf/https-photo_rate_356279 | "hnFDvLPrMG3VknCcZTybj-3iObxGx60hKmxoZ3y1LjY" |
| _csrf/https-photo_rate_380521 | "EM1-vP96L2xOY9lPReB2dTWrjy0y_rNToA0jLrNTjY8" |
| _csrf/https-photo_rate_382300 | "v71GV7viLJKwkQEDDdi6XNJjBYka_XzOt6FqV5TjvqE" |
| _csrf/https-photo_rate_385400 | "MOVQiFUwV0Gwqei74cephJZ9w7GNQSgW3u0MwAmnIRQ" |
| _csrf/https-photo_rate_392339 | "dxA8NEuGyIYv0iW-leW10j655dUd6pQfTvth7HbkL_I" |
| _csrf/https-photo_rate_418431 | "6K1JzXIV94mRK4uDMMKUOj1mZU3gg2DqjX1Rvk9n7-o" |
| _csrf/https-photo_rate_460139 | "3JmuciP4pbq2UEYmc2yt-XSgk38E5Oexd3VabUKGQaA" |
| _csrf/https-photo_rate_468777 | "SsE7TxB9FoUk9qiBTAWVBzNKuJV_pOvedwih-K42Yyg" |
| _csrf/https-photo_rate_475894 | "DxH9bLI13a3CREnOtl6sZUTKcr5_xXTj4YNkGuOnVB8" |
| _csrf/https-photo_rate_57279 | "r9RILwvahkEX2nXlcuSLL2l7Xxcr6Wo2baLeKLISBVM" |
| _csrf/https-photo_rate_72739 | "6IsVV68xfoR8aS7QnTUl-muDSgE8LgDDlihCKkhn4RA" |
| _csrf/https-photo_rate_76439 | "VYl1dOI_CT6hRMtjZv6WEh8BY4O0peBxMXxzuM52Eu0" |
| _csrf/https-photo_rate_86639 | "MkbINYzRUKuH1zeqzxEzcrYN9SEJ8IRFuGy-nLDlGmA" |
| _csrf/https-photo_rate_99380 | "crTLEEReETPRdTqvcZCZ--mbm9YxWK5EEQgZY-sPznU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=360e5a; PHPSESSID=f7e7ea145cd34f3508a9298339518e40" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=7830" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "38532" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778532189 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778532189.6462 |
| REQUEST_URI | "/foto/80098/fullsize?aut=7830" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |