ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1343" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1ce902" |
| id | "1343" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=94521d; PHPSESSID=9f51b169e6806eb6cffe22279a2dafeb" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/43332.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:07:22 GMT" |
| location | "/autor/1343/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e2db78" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9f51b169e6806eb6cffe22279a2dafeb" |
| main_deauth_profile_token | "94521d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:05:14 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:07:21 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_221626 | "Enj_ahPjX3B3_9lFB3mWGL1HILD_0tvTE4zNV8fbUOk" |
| _csrf/https-photo_rate_255933 | "PpEVCoI6pXrUKI5HkzJOpUyurqBIKwjjlldhvTRTXTU" |
| _csrf/https-photo_rate_421887 | "E05fHBLpOjN-dngHOxYJq7fplPffD_2HjYQdlUwc-Qw" |
| _csrf/https-photo_rate_461507 | "YAsv4pxojJkiHsc7CSbMpF9VzFo2wjUSX3gk8xuvsBg" |
| _csrf/https-photo_rate_461508 | "o91R-X7NIUqPjdOQaPYeRQqrcu35k1RPZVRQT1cKh6I" |
| _csrf/https-photo_rate_461509 | "IoZJUg45XiBqyGAlFg2SUYWaIF6u3ALtfvj8S-OgiKs" |
| _csrf/https-photo_rate_461510 | "nOimI83ur-CYRNudkt_mWvyAChzdyaq0eYXrUrifgW0" |
| _csrf/https-photo_rate_461511 | "Il6Zclq6VXwprnBsu0-Rjrhvxy2zZBV8gbQvj9LnOM4" |
| _csrf/https-photo_rate_461512 | "LbRM4w5Klcy_ie_2kCnNP4hFwU0kFhow193cbaPIA-M" |
| _csrf/https-photo_rate_461513 | "50YagP-QfzhNwFMI69xyNWKeTDYmQBT4-SPSHkQIdZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_461514 | "tzPVD-Zuxf9pocZODP8Uv8DS-Vw-rDD05375-nCWyqw" |
| _csrf/https-photo_rate_461516 | "ns8asdWhGqluWpT6iklPJK4O5VIKUd0MtvTfsYWaiiU" |
| _csrf/https-photo_rate_461519 | "_n8reghXLw1-Q153YUG_H8XG3-NDaJ3EAp0QVEiuAX0" |
| _csrf/https-photo_rate_461520 | "iOgJ4ziFYunshlPYm1ruYACnoeW76SnDdiuyY_ZsNos" |
| _csrf/https-photo_rate_461521 | "njSShxu2XdEt35C3sRxsjG1aPZ1ZZ7hDnuKuNgykgUI" |
| _csrf/https-photo_rate_461522 | "bsPUATjE1tj-YSOd1RN_bOmZlzvJagO90ZgZH5FMWBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461523 | "45VYemrX2JG7ACZAr19HgPo4t5kLPCrNfAXBXFBFH2w" |
| _csrf/https-photo_rate_461524 | "lluZVSurQ3h1BS-Cp4VmOU0vZjPqYCVq2vE5iNMTLvk" |
| _csrf/https-photo_rate_461525 | "Fu5AjsufjRYDa-u4wuxtcHmc1Wx2XPq0sY2VNca3PRE" |
| _csrf/https-photo_rate_461526 | "iQqZIOx_io9GV9dEFxQmizPYgLksFCNybD3rc697o4g" |
| _csrf/https-photo_rate_466957 | "Exj8o-LF3I4kH5t5sj941XVEp5jIC_dTgORdZOs0sRI" |
| _csrf/https-photo_rate_466958 | "Ov3DQOE5cJ-cgfgCP8G9i1YBlT79D-yzV4hkQNPrtng" |
| _csrf/https-photo_rate_466959 | "sSM-mXSM38hkjo3N2v-wOMzjfj-jmrRtSE7ruB8Y7j0" |
| _csrf/https-photo_rate_466960 | "I5wanTrcacJHEaHLGvdbPlLs6lOWPH_uF5jyc-pVWmA" |
| _csrf/https-photo_rate_466961 | "n7GWXSd81ROpaI9k_m8CSEqIjrl120A6DCuonRoDBgI" |
| _csrf/https-photo_rate_466964 | "WB43FG183Wtbmav7k6a_bmjUHIKkFwDtu05HVbBg-8Q" |
| _csrf/https-photo_rate_466965 | "81nEE5kVdTW52vG6r7RbelGt27B5ZRvT8y2J9PjV0HU" |
| _csrf/https-photo_rate_466966 | "BeQp7Il8CwR-XESwPXVLzZ5UOig-F1wIUJq4RJ8K61A" |
| _csrf/https-photo_rate_466968 | "G7Gq-i6m9kPJqY_pGnoFiEN2fe77-DTtEeI2wjF-CHU" |
| _csrf/https-photo_rate_466970 | "V1KXNQjx4ATZpOGs2kzAemc6oJkBGrrhR4Yst4qCsS8" |
| _csrf/https-photo_rate_466971 | "fA3d4-So7CpKwuopkn3300pXjrz6rNaKKLEmpW6TGmw" |
| _csrf/https-photo_rate_466972 | "Bf6PHfMClabICw75Y9Z7yX6WZ_mLI7zcJQjRrhJWnZ8" |
| _csrf/https-photo_rate_466973 | "_h-9ZjSiglSFuVgcXSBonSmI_Sp2KfuLtUAz6iZEk0k" |
| _csrf/https-photo_rate_466974 | "l_BfmIw-IsNfAwZbliXhMxrwUzC188rdNMb0ee55QHs" |
| _csrf/https-photo_rate_466976 | "P6UjqSzPrzmKAkePlb23jaER2SC7xvA1e-Qo1SdUA7c" |
| _csrf/https-photo_rate_466977 | "bKrR0VkEm5jYyGUfPl9C5HRXub2N4-hL_g50QMGgp4w" |
| _csrf/https-photo_rate_466979 | "_WiRPYJqusDVPVIkgbg38E-BN0klrRjkkWYwXrcY7Io" |
| _csrf/https-photo_rate_85193 | "3yh0CtIEF-Pshsww8S7xVF05kGKqxXFBCdq3hNoaLVU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=94521d; PHPSESSID=9f51b169e6806eb6cffe22279a2dafeb" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/43332.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "44890" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778537242 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778537242.2182 |
| REQUEST_URI | "/autor/1343" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |