FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "2371" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "26064" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5f6f59" |
| id | "26064" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=639128; PHPSESSID=dfc0d5c67d7f581a3823a4f9e3b9777d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 16:40:26 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e2f154" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "dfc0d5c67d7f581a3823a4f9e3b9777d" |
| main_deauth_profile_token | "639128" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 18:39:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 18:40:26 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104600 | "2nwRg2fiIBq8dn9jmt_OJmrDJVp3Gcok9X43r6ZDMVA" |
| _csrf/https-photo_rate_129315 | "5UD-HdljRoBWkla-HqFV-YCDYu-rwNZY1d3IGb60l8M" |
| _csrf/https-photo_rate_139774 | "xsxOW2hNHu8zbuLeaOXk0Y8DySuQRy3MhlImj3RWJiY" |
| _csrf/https-photo_rate_157468 | "l4jCUD2udpqCL1R5-nQ9ogS8QQBhxy5iRXjQ4VdPzHs" |
| _csrf/https-photo_rate_181214 | "FM_X14j5DTyiVZNMn1HGODAke_8_OypYRT8iE31EY6U" |
| _csrf/https-photo_rate_225940 | "fohaCOipfhdzceVawY1GFzyTx8Y7pjQ-FmWc_7Knfd8" |
| _csrf/https-photo_rate_235438 | "PKdI0pF7sWI3e8P75_5YSPqqN5hCwSNAJG6bbXljoV4" |
| _csrf/https-photo_rate_244276 | "RaYnxFBfvmV8sODN6rLRf8D_p0nNs00f1IGybDPFBQo" |
| _csrf/https-photo_rate_262556 | "uRR9W6pDeB2BtgK7uhGH_yEb48_R1R9qScUoJeu-mk8" |
| _csrf/https-photo_rate_26373 | "mHevCzNo3z351aoQB9fdTsP5wJHC3GBy3Ki3hCyrImI" |
| _csrf/https-photo_rate_289687 | "Yt0_6q3cl40OH6XMNJhkW0F1SO3G7fddSveV91NN_QI" |
| _csrf/https-photo_rate_291825 | "FBXRdTS-vCEtIL8AFHKpp2uiKryERnWvv8qfqXtwzIM" |
| _csrf/https-photo_rate_317114 | "mPrj1m1qC9GR9Ny9sgnnOXSfoTRYPIeLe2WLTxBvEJo" |
| _csrf/https-photo_rate_317208 | "KHsfil_OgizwC1tIiN0p6V7ITUkecF3FFWw1yNHF6iY" |
| _csrf/https-photo_rate_318900 | "PrdWN-5LYSswAXuUHXaxBKPTddfYFvVvaIR-hvifeKI" |
| _csrf/https-photo_rate_343509 | "pXgNqFxcNKOPSaWi38GKnxW-KFv1XRudzYojOZi_MAo" |
| _csrf/https-photo_rate_354289 | "o7i4zlEamZXCgSdG5xTTgNarmfz2MW6SC2aOiYOO1VY" |
| _csrf/https-photo_rate_357007 | "zgb63x4J3eUxX8psJk0f6ZC7D5-ippzi-SAY1LL_NcU" |
| _csrf/https-photo_rate_360215 | "-RoVHWhVUY9eWMvraB6zRPctEfU7KV1gAdIa-9G1yHk" |
| _csrf/https-photo_rate_362373 | "rqZlnXdnlHEbkfsACT347t6asLFf0TVXiX_Rgu8GlKs" |
| _csrf/https-photo_rate_373197 | "JVk_blt89JtTjdhjpk6F8aYmnk4MmCsDxyMUMzUTV5A" |
| _csrf/https-photo_rate_389900 | "a8YauB6Rfz0VY1ig0d2XAyebv4vKzA37bVjkktKGCuM" |
| _csrf/https-photo_rate_390939 | "IY1BgswrA9LXewoKTpg1EmozsQ5bxwiQQ1CP3BlVA8o" |
| _csrf/https-photo_rate_399373 | "zfFJCILdZqCjTHVSxDWgwkQM2h7DVHWuR-EC_i4N78k" |
| _csrf/https-photo_rate_402692 | "tKcWsPOjqlm9H82M2aQGj7z3Ah2lMRR__urrjkti4LE" |
| _csrf/https-photo_rate_410638 | "kR6U_h2gPJESqegSLpvY49fpBiXLoPmIdFFgvmPA088" |
| _csrf/https-photo_rate_419430 | "UXFhIRC5Wgbu-yI91Bqxs8aviCZrrwTCjXt0LBIjqZI" |
| _csrf/https-photo_rate_421600 | "MNY9-5At5R31_1Du8upSoGLP6UNufTRBL6ny67AzlDs" |
| _csrf/https-photo_rate_425438 | "P1Mqx3q2jvvGyK8a_tmebDFfcPbxyt52k9lCR4RPKYg" |
| _csrf/https-photo_rate_430012 | "EjzokT4VcDoKG6-7KIXT1ql093XpdIwQiqUJpT_v3z0" |
| _csrf/https-photo_rate_444773 | "LlUJgctu94b_JAySGVZ-ntMavNxDCnZ_Utmkp0o6Uh8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=639128; PHPSESSID=dfc0d5c67d7f581a3823a4f9e3b9777d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=2371" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "44869" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779122426 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779122426.9438 |
| REQUEST_URI | "/foto/26064/fullsize?aut=2371" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |