ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7902" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "89dfcd" |
| id | "7902" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=15eb1c; PHPSESSID=0b653c236c2e85f89f3f52993a38d8ec" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:21:44 GMT" |
| location | "/autor/7902/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e4248e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0b653c236c2e85f89f3f52993a38d8ec" |
| main_deauth_profile_token | "15eb1c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:21:10 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:21:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_112969 | "IArahHB1o_iQqCxLiJHFHPEqu3QxfOdvOiBGmChkg1k" |
| _csrf/https-photo_rate_114152 | "k-btuPMPL6qPrlp_rftaWPjnz58vBbh2sBiAjMcy2zc" |
| _csrf/https-photo_rate_117253 | "DawmiyzyOyBjcI8qwYOT3Uwl72uHewQwCuyBFliKWus" |
| _csrf/https-photo_rate_140259 | "tkt4Q6uzh3QASdugiOi8o08ovjEjg5Ri6r4RlczuIfc" |
| _csrf/https-photo_rate_151997 | "i2eRyBWBDB28YS2z6leotMG0lSgrcUBx0Rd4pM3tBrg" |
| _csrf/https-photo_rate_157241 | "ov24sBGoCz3Q4duavjf3L4ceY4VLi0CQWtiwHAW17nk" |
| _csrf/https-photo_rate_164196 | "I0DwWoS1iec90AB5GH7ksB-Cd52jhrV5KYwAKa67Zk8" |
| _csrf/https-photo_rate_197181 | "jjO-h_v-BGT8nQ_lRlPm9SenWydRdhWV7-82UkOAcQA" |
| _csrf/https-photo_rate_197215 | "fiYFAt7--6nO76_XkmOJSyhX2Zv4IqifT_4ZQHP_U34" |
| _csrf/https-photo_rate_201275 | "G8VHV4ZlfI0XIa_7eJ43npMRGFMOaasJbpeG-ugRvAA" |
| _csrf/https-photo_rate_209762 | "hMe2iunKny-g3MHMWxzWc9x1iTVLJCcpAH2oGlcrokM" |
| _csrf/https-photo_rate_211183 | "MWnzJcnENWGaY160Jaoa8QjV8MUf6SQBeqKiUFjNipg" |
| _csrf/https-photo_rate_223569 | "02WFtGyX3VqjgkXPMWnAj06km6xvST5pyb-0jT55Z6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_235346 | "p8YzRBNswwyxl0MNHGL1XzG4Scwj29RuTByjOgmFVtU" |
| _csrf/https-photo_rate_238602 | "g0jOFnmZ0U0xaHSmIR-n7zLjm41j6eKlPk__xIhET1A" |
| _csrf/https-photo_rate_25416 | "EMOgT6Oa_YDBcfrycvrxZmA9D8OBZyoeuySu6pePJPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_259164 | "piqrEtyLgQJudP-qLjjrshrtq-2W_iDsaBa8wQAmi6U" |
| _csrf/https-photo_rate_278641 | "Ml6_D-QLq5JAH0fOK4XPWQ2wxR8G-XDGtkm9e_sXlDs" |
| _csrf/https-photo_rate_282603 | "rj-a-crOWbCK_EQT6Chc5Hp3a5ovMFsfZOTfXObClzA" |
| _csrf/https-photo_rate_294574 | "B96EEq8uujAlnWCVJsajo6J511yZI9Hb9PicW96L3RQ" |
| _csrf/https-photo_rate_296298 | "EOWRY76UFCbM35OtZk0-ZtLS7YpslrS--EqYpHxCq0o" |
| _csrf/https-photo_rate_304908 | "l2dtN7a4Xh3OJVGYMjykz1j4r8f8-Q_IMyMRR0e48Es" |
| _csrf/https-photo_rate_317065 | "5giwuik1bKmjbuUVym96eMJXwb3fHgdbQKZnEIzw98c" |
| _csrf/https-photo_rate_321491 | "tt_CpsgpsUY_61S9GwNd93s0Ggj1fwK2-59nDJqFBNY" |
| _csrf/https-photo_rate_329229 | "ewDBZsHtV24JLZzXxmPiIxfl8U_tRxgPWKYZWNyrf0o" |
| _csrf/https-photo_rate_338422 | "AJEG1vz5_hhRyzhQqT7MBH3QPiKMJJtH1YluZySbZqI" |
| _csrf/https-photo_rate_339970 | "bIcdxIE6J8Qn1Kj-A1aQ7f8Z6cXHYzEb3RiE2XZO8j4" |
| _csrf/https-photo_rate_340398 | "AX_O_v1H59poWBbv77YHDYl3vRNYs13fRpfMSHGl-TY" |
| _csrf/https-photo_rate_346138 | "CbOmK4Mn92lF39u-DjyKnScaPyIaeM4Y1cLlthPw-kM" |
| _csrf/https-photo_rate_349355 | "9XxeLPVy2uQOl257X4Z8Awm_5gIMRh5rZ_ktJDYZFHc" |
| _csrf/https-photo_rate_354993 | "vh2QhfwubzovXHC6IjkoNP4R-bX3FAZAoc1p_ositj8" |
| _csrf/https-photo_rate_373151 | "9--KPDBt9vAXsglNg20JjDKR_Ide8O-3ZEY8oFFtLJY" |
| _csrf/https-photo_rate_375890 | "DGMGT5m2vEVhJBJEcROFO8-x_KYAD_vNdsaLWNmzg40" |
| _csrf/https-photo_rate_377899 | "NPQKdxmaONadVxLgqLG-xHU-9StLyJ-G5dHTaH99CLg" |
| _csrf/https-photo_rate_389043 | "4YGNgFr5-YXS9R67W18BhNQqLyLJL8TBGiKDvdspxmw" |
| _csrf/https-photo_rate_392423 | "sYozdD9O2wDiZtjgS4rMdRpyTwGANwgRU6miG7COB4o" |
| _csrf/https-photo_rate_405897 | "_7ZAkRTFf5qpdEzJFvJG8aBo15Rpd6cm7nDw50KWK1o" |
| _csrf/https-photo_rate_406609 | "JoOPvMLEkdBNOJ2LR3wGG9Y8IXSPqRnHuF3-MDS9SqY" |
| _csrf/https-photo_rate_407344 | "UaRptwe1XUWO2f12XhWkrzXcbctyfjumdQpFuDQiKzM" |
| _csrf/https-photo_rate_40791 | "vR9h-4mKrVVGCBTyN8ctcVle1Er3WswTnMGalH4GQYc" |
| _csrf/https-photo_rate_414200 | "1GswU_3dcXMk7kz5uko5SPTHzV8eqod4lI5Gv-_TutU" |
| _csrf/https-photo_rate_417065 | "FQkbnwm2EKUUfs0Ci4lT9PLfj2NtRfGk9Jiibm-38Hs" |
| _csrf/https-photo_rate_456840 | "241xeynVfTAwfUGRl6afJ268C08AEX_51Tec5nVXldA" |
| _csrf/https-photo_rate_459713 | "L_9OBqgYQ_JQwM0CKx3tGG5i4NZCRfthidy-VaTHGFo" |
| _csrf/https-photo_rate_51212 | "_nqCsrtmKBJBSxmUSmIpAYfIMOjafYRCa6ljgNUeN60" |
| _csrf/https-photo_rate_54128 | "zVY-Em-LLDTKEf3K_z_pIF7U4uq7I9ekNgr6S79IONU" |
| _csrf/https-photo_rate_74623 | "fhzeuOgXmWVJYf37jTRyaoFbhFKLgkiONGJFyop5VBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_85849 | "HKQ7fkMJKX3dYYZIN2pjZzsBG_Upk3ULRaXb2n41irI" |
| _csrf/https-photo_rate_86955 | "u0V7CfoaspmHvL6b-3CKntZhQrJ9an5VVhNeRj1Egac" |
| _csrf/https-photo_rate_88260 | "uGiuoYgLZhRtIqNBggj0ccamaKRF9WJy6dQ5b5AcpsY" |
| _csrf/https-photo_rate_94492 | "XhyvJXKilv3OfZgxbE-BezJDG2R68H4ngLQ5tuYLSUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_94592 | "doyBX8UHtxR3twLO_S2ukFkWho-BebwXlrSQWi5V07M" |
| _csrf/https-photo_rate_99200 | "O21kyqfInDHbZt0edFWlSostBECJBPVz7zftwM78-cI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=15eb1c; PHPSESSID=0b653c236c2e85f89f3f52993a38d8ec" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "15723" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778448104 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778448104.1354 |
| REQUEST_URI | "/autor/7902" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |