ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4454" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "92baad" |
| id | "4454" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=3300e9bf00bc42ebeaa5edf9165562be; main_deauth_profile_token=22bd02" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:50:51 GMT" |
| location | "/autor/4454/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e5958e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3300e9bf00bc42ebeaa5edf9165562be" |
| main_deauth_profile_token | "22bd02" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:49:19 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:50:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103226 | "zSBv6CzkeTVd0ztFyqDTX01ThcYhrk000h30yXMnZg4" |
| _csrf/https-photo_rate_107569 | "EJ2Es3kBXeF33x9siwAdphI0UzGtVquMYpUZ4dRPmQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_108929 | "T3xuU3Dk0VpkygIukLRLSIG3vSGDsw6oXSGUAP0xjx4" |
| _csrf/https-photo_rate_108948 | "V_NIwKmeiHaTw2Zc5R46jVeloWXfStb0cp_thxE-jMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_113116 | "-8CRlmp5RdN4dyOpmOE1UnpcH9oFkdgATjFlUS9_AGs" |
| _csrf/https-photo_rate_119171 | "_qFMfSbc13bGJgv7Lo6tOCgphiHKz-mSTBuEbk_U94g" |
| _csrf/https-photo_rate_139770 | "gYEgonIi7NKGjvZ158L1P9MsgVF0fwZc2uYEIXAb6GY" |
| _csrf/https-photo_rate_140572 | "xs064wUjT2FyJa02_ffk14MwQME_JKYXFZEFry30mYA" |
| _csrf/https-photo_rate_145071 | "BwClXELmzdHl-1c8D_sB7w9r5Kp8JJqPU032Q9kSfOw" |
| _csrf/https-photo_rate_168299 | "wZyDM9VhZlBNBLU7Fd60h6B1rgmQRWwFn5DY9HrQh6U" |
| _csrf/https-photo_rate_168916 | "kWdt3yPbER94pN7pNbYNPS107QHmmFGn6ny-tV-2m7U" |
| _csrf/https-photo_rate_174567 | "Z4oudvQ4jrNZNOaW426Sh8CHLbhAO9hRzaIiBDAuyZw" |
| _csrf/https-photo_rate_174952 | "IUIRupRNJO0YG3fp9aIc6h1Oi5yngqkv-cqgCjrABCA" |
| _csrf/https-photo_rate_195576 | "rtiFNp0-guxc4Gt_ZV6mSVAE9Yk9sA10QIdWTN6U7Vo" |
| _csrf/https-photo_rate_209104 | "W-Pt_EP43rNjJ_5f5RgB2jg2DCQJSLxAYxtvulPCLRQ" |
| _csrf/https-photo_rate_209879 | "sD0n2p4hbaqU3rFGqSOfQJAD83hTwQJFJcCJ36d3dAg" |
| _csrf/https-photo_rate_212720 | "h9SicwY6WA_wMQ2WPAoxFMYuNJ5JZcGB9Q8fJU-NV_M" |
| _csrf/https-photo_rate_216507 | "wBxQCyBJv0Wztb3Co7xnpyRRAw5VDll_4u-jwKDRr14" |
| _csrf/https-photo_rate_216585 | "_IXL7TXzP1jY2yiH_TX-pnskebVmJ_maqKeQu9BvVks" |
| _csrf/https-photo_rate_223628 | "nieOSIoTp8djQBnos0t-qHvNJMdpq0jnUOBi1uB6QNs" |
| _csrf/https-photo_rate_225402 | "LeSQE_H_K_yUbcvRiW9kC9MqoZV2DW3f1VubymSDvlA" |
| _csrf/https-photo_rate_226153 | "epPxsgJ50LI8oifUCF16etKJZwBIXjAm7PjVw_LtZdo" |
| _csrf/https-photo_rate_242880 | "kg2B-eM2IZx-0rDoJOc_I1p0cpkHXGAZX1sHdg8GvzY" |
| _csrf/https-photo_rate_245651 | "Vxg8FdIFgjHUMFd1mirQUsK7VojgBzBRRJOLIGYSDak" |
| _csrf/https-photo_rate_255280 | "57_uOo_0vqogFEuzg1fsNR4GdwxzNoWeDEwoU1ucjVU" |
| _csrf/https-photo_rate_258764 | "44jqnC9rnxlLq1GORJ6kYK782vb1bCPQUU3UwWFFeAk" |
| _csrf/https-photo_rate_267114 | "AsC9ceiXrINbdyNidu5tP0tHYzBXGU271X5Z_8w2jUk" |
| _csrf/https-photo_rate_268357 | "2364fl8Cx2GJ6jAqJECU-kESpfEGCbJOQZq-5NJLa2w" |
| _csrf/https-photo_rate_276495 | "Qyv78mK0MwWQutxiBsZzY9F7X9keYrmPG0TTgGRivlw" |
| _csrf/https-photo_rate_288037 | "bVSF6qy75_jsROJ2forD9TRvGCVZOU3uDI2aW95j8ow" |
| _csrf/https-photo_rate_293687 | "cK2Xg8NaXMScG8I2tjZI1OmO-2gjaKVldZKLYegAtqE" |
| _csrf/https-photo_rate_320937 | "ZRMji9TSzMOgNeUzlaZOluP_O2ldR0b1qhqFZPoJq3s" |
| _csrf/https-photo_rate_321327 | "gPuHYVICqJbsVZuL1iVoMN60q-lUUHJkjvuGH3cD4dE" |
| _csrf/https-photo_rate_340956 | "-1QIVrxcMbdOg6TkFKxIyHilVuwxnUcFqxUKBD9rrXI" |
| _csrf/https-photo_rate_341014 | "cQMgdkERc-9X_uXOJSTP1QJ4iY3Fbzx66OLoJGM8m8I" |
| _csrf/https-photo_rate_360046 | "RCAI0nCvDlW8KXDbPTRK-V8rpA3nXjrTsTyOGY4Lpdw" |
| _csrf/https-photo_rate_365161 | "l8OBUGzJKIb7eQ1ees-hJQf2zCbloDM7JDVpRRQGj-M" |
| _csrf/https-photo_rate_371695 | "OH47w6gCyTC0qxgNI3y0sQAbqeZbvDJg09rI1TwVQqo" |
| _csrf/https-photo_rate_373230 | "lnf2k5B6rJaSHnWcXlwPriossSzUwjBz3TQ2Etou6Mc" |
| _csrf/https-photo_rate_377186 | "iyypPGYZuyODb6hxVSCqe5LCXabqX_j-ujpP9MnyhQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_398321 | "4X_xHPH1-a5tYopD6MFBVFhukSmwD5G26UlvYvt8TJs" |
| _csrf/https-photo_rate_403892 | "6yD58zw9qILRgwkQJYW3R9Jy-UrIqUcQ3t2OQnnGCbs" |
| _csrf/https-photo_rate_411228 | "3A-Yei174oAh2PeRmiIK8t-94BjMUOfqSpkS98tqWqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_411252 | "WJEDDnox8gOuR0sNmwPfl6IoFs96RcOZY3ey3VyiH7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_414585 | "ePnT14GyWCHpMwRvEhkvCImNISmPSA1BBvnW-73KATY" |
| _csrf/https-photo_rate_422920 | "u6lOKgru4NrEWSHwGt_r54I4Q3JS8F0E0-e5_HTX4QM" |
| _csrf/https-photo_rate_426245 | "vRSxk6nJxRNVFeIV7_Lw4cMIEAFJAgdsT9owvjDqHZI" |
| _csrf/https-photo_rate_429944 | "TaFNyb7oGi2L4W1bgOSi6o5CP8uOLrxqwhPy_TLqNGo" |
| _csrf/https-photo_rate_434306 | "p4J1P-lmsP-Yyq180VADn0JiPKpY2b2F-WR-5LJgLHU" |
| _csrf/https-photo_rate_44417 | "HXmZI0EP4ZBM0VkPZNmlnblAdQLh2od_cIkKjK7HAUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_63043 | "K-Tj1tZOejUk7dnf5pMsrq-u_coKtmArO1XBIvSxdoY" |
| _csrf/https-photo_rate_74911 | "HqyTLBE2NBf1k191bPX-N0LVBGO-MkJEHlxGLmzP-zM" |
| _csrf/https-photo_rate_83361 | "ySjipdsGY-XRT9Vnf9aPTxihoWip132oR3SpeLoL3QE" |
| _csrf/https-photo_rate_94555 | "x8wr44WtqkN9-41FKWVGp8H04bJS8ABx3qITD7xNrcc" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/215" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=3300e9bf00bc42ebeaa5edf9165562be; main_deauth_profile_token=22bd02" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "31257" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778457051 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778457051.048 |
| REQUEST_URI | "/autor/4454" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |