ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2164" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "eb8437" |
| id | "2164" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=ad32a0c41c2e14d07494ca92447a02b7; main_deauth_profile_token=ebf759" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 10:42:34 GMT" |
| location | "/autor/2164/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e5ef03" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ad32a0c41c2e14d07494ca92447a02b7" |
| main_deauth_profile_token | "ebf759" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 12:42:10 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 12:42:34 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102926 | "Q1eF2qixzRMVgEk_62c94fFIx-D95SKwSdxWB31jhgk" |
| _csrf/https-photo_rate_106690 | "-ZWDnV2V7gJGCUTkfAdmjygdC3WsnbiLb3NEsgQXu40" |
| _csrf/https-photo_rate_118676 | "xF0bIExyEiGOtuf4zj0varkl9wLopQQJxXOMzdFNefE" |
| _csrf/https-photo_rate_119806 | "3hDBrQ7I_P2hbwT3Yz0lrunIftXGhJssFf2sMGhKOKY" |
| _csrf/https-photo_rate_194018 | "RDXiSfhjSf1HJo4N0HserD1FHj4HM_aPXt7bvPcjdyc" |
| _csrf/https-photo_rate_198808 | "Mzysw-57qmKBGiUrhVkyEleJAubC2Ay1_0bCO7CTf3g" |
| _csrf/https-photo_rate_209212 | "Z7tyRynZw4ANeRybT-7jMXy8VWoQok1fn6q7jxG25tU" |
| _csrf/https-photo_rate_219789 | "cX4EfrorJVJ8qavBZbhQL-jiuYJAGXr4LhretFtoyz0" |
| _csrf/https-photo_rate_221931 | "QXC4toHQte8B5bMrWJ3Kp-zvmm1lSo1O-QTW4r3Z8sk" |
| _csrf/https-photo_rate_235860 | "HARXG0MiAUGpQ6ecDwFIPRZ5lZgIa3Q6zE6Fmhdt9BU" |
| _csrf/https-photo_rate_242212 | "KJ5Ya1ID4aS2a4Dux9QdPwJkEEqApgCHRKII7RTDyJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_275570 | "lmwX8r0VuidN4j8NCBvk4Omz5Bbk8YAdEfAhmbCxR2U" |
| _csrf/https-photo_rate_285713 | "Udk4sbaOpd_lxxX7z_RDEeoOjovzPyOWdPbww5arb4w" |
| _csrf/https-photo_rate_305242 | "5KIg367P_knSg-O7358-cfYVqGFFMYgoT89M4Jy-Tgo" |
| _csrf/https-photo_rate_326625 | "doc5iu61gz9DadxVUg8AbFqLpvrNI0whvY5FY-k8Gyg" |
| _csrf/https-photo_rate_329551 | "oXX9aoIVjZtly8F4AYyWwuKf3NF4mk0bAdxM1r7NsCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_335006 | "-dfly_UCX-baYwIYWZSytRxWsRAaUoWH5ulKnf5g5c8" |
| _csrf/https-photo_rate_342582 | "Lb3K1n6kAO0y_-isDxdXoigNi2Axp4fmF4I4WCnQY0w" |
| _csrf/https-photo_rate_347059 | "W-Zkle8Vc-Ts0ZNHHk95my25kC4-mBNeUVx3ZvxlVJE" |
| _csrf/https-photo_rate_347415 | "Kd8BhbnHZGWJIrtoxiVlx94XQpeokF1J7Giz7Y0NWZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_362393 | "4tQ0j5E6epzG6hm8nbD3xzLgatQyA5KfTP5TQSJqUaE" |
| _csrf/https-photo_rate_366250 | "JDCzobiF91erF22WXE39LosTVIVr-mmEEO5VnXea-wA" |
| _csrf/https-photo_rate_371484 | "pzrIEQCxRb-qRCAKseLx4WUA3k2yhtfM792qp7jf3xU" |
| _csrf/https-photo_rate_395017 | "9FKe4yqh_ScfpFv2NpS39nHJABFXg2L5URblUBCEbiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_400801 | "_i1CjkioBqOAfmgxuhK1wPBrzqscgEUN-GV63_SNY4s" |
| _csrf/https-photo_rate_420478 | "B2Rx8FWYvyyca6etwWzUQHPi7g_QzHD3yJKkYHMEWc0" |
| _csrf/https-photo_rate_421669 | "jpBiqAQ92JapKkvAWl_sWUVJZr_8bi-RS8NywXN3iKA" |
| _csrf/https-photo_rate_431564 | "vGI5E-BWczZTUp7KBZnXJPYIVb5hybExy9ON8V1LDVc" |
| _csrf/https-photo_rate_435500 | "d7Jcc-J1jKT77vQUWy7Pd8Dh4MxePo5pHCVZzgNbJ60" |
| _csrf/https-photo_rate_468878 | "knLERRhmcNEYV69oE0E-K_9lv9pbCdZZGbr0GrjU8tE" |
| _csrf/https-photo_rate_62431 | "dM9zz_Y--2JtrAbEPq39j-856ToKrZzGDGiOELzD8tY" |
| _csrf/https-photo_rate_84854 | "87_ORUhkYw7I7ael8aPs-_rRgBPvpWuvpEpybOQ7OJM" |
| _csrf/https-photo_rate_86537 | "PUsapApcYhyHFtDbBOfsRWCum1QAz6E28oK5yZyHLU8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=ad32a0c41c2e14d07494ca92447a02b7; main_deauth_profile_token=ebf759" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "55242" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778496154 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778496154.5122 |
| REQUEST_URI | "/autor/2164" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |