ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3463" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7b07be" |
| id | "3463" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=2a7d34d1b7cfb4333d42736a3981a9c1; main_deauth_profile_token=825d1c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:28:26 GMT" |
| location | "/autor/3463/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e6571a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2a7d34d1b7cfb4333d42736a3981a9c1" |
| main_deauth_profile_token | "825d1c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:27:40 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:28:25 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106726 | "fndDDZQqyyaiRKAJi2-MIs7ELCj3JDNRgfQdIA8YzrU" |
| _csrf/https-photo_rate_114427 | "qO_EUnIvyAstkbBxhwxqAYzPsFqdl9-N3EnPl2s33hE" |
| _csrf/https-photo_rate_114555 | "PvKdT423B7IpJyBsxigxLYQ0tzA2MB8Y89gBYlinFvs" |
| _csrf/https-photo_rate_114903 | "dAPDM3xLQ1EylDBSNFyIl8WxWnHGMdLHobd1_k2A3Pw" |
| _csrf/https-photo_rate_115847 | "xTCqtLnWzLZWznCKknPwama2_zo0FOdrKYGl6d1xuIk" |
| _csrf/https-photo_rate_121728 | "eFi_C8n9j6tQk-dPJ4D2qvdP3_q9AtsUK3ta94y2pJk" |
| _csrf/https-photo_rate_122482 | "BWEjM2d345aaS-y3cSnwrFnqJGkn9vE44pE5mqL5-Wc" |
| _csrf/https-photo_rate_122926 | "JwmbRIDkb87quBHXv1kbuNS_3TJrRcWKHjYM0XuHXjg" |
| _csrf/https-photo_rate_123423 | "AZyfqOOjmAsNWHwY61lKwK-jIsP2-_qsulPQLo88obY" |
| _csrf/https-photo_rate_124434 | "XuYRGp_w92An9lMzC61ea7hr9gBAavq8JzM2xzr7szg" |
| _csrf/https-photo_rate_124624 | "9ZkDDdVqT-vS02dvq7p4-LGJZeR1SmLT1Ytjna4HfQE" |
| _csrf/https-photo_rate_131355 | "pxFC-EAgkWwJossdT-Ikg7d1i8mZupd5I94ZL5EDXro" |
| _csrf/https-photo_rate_131405 | "y5nJPcdlqlyr9ZY4OPJCp0f5mhdO9Hrziu9XdkkUn30" |
| _csrf/https-photo_rate_142587 | "q7m-eEOPthEHH7TyTmTzxkP2jVbg1p5uU1xJqAQGf-8" |
| _csrf/https-photo_rate_146669 | "h9hHMZUo39bBXQKr2pP7UNctgVAv7NRxdCigmhxb1lY" |
| _csrf/https-photo_rate_164614 | "FnsplBmIopuB5uskrIYSwmOO6ULMknPIKmHcZox_PrY" |
| _csrf/https-photo_rate_171037 | "JrJ2OT5scq0Jf6gZFGFWv8lTS3ujFqUSkEtrAY_culw" |
| _csrf/https-photo_rate_172495 | "MjMgvO62DSVy7MOqVhq7ssUczlmIQ29t1GnyXvVSTCM" |
| _csrf/https-photo_rate_173251 | "N7muUCnFBJldevavrbVhjMXghV631MZdSi-pf-UVYQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_176101 | "Li5UdMGO1Wd72d0Hf0eC7x_2k2q-pwqqGfIBYa6u4v4" |
| _csrf/https-photo_rate_180365 | "z34u2ZEJylSDGQirxXkbjTth-tq1tMCLRTuPLGIFuiA" |
| _csrf/https-photo_rate_191428 | "3vefFM2Qmd15g9WDili6oh0iFENiyeMjEJgHJ5GrMSc" |
| _csrf/https-photo_rate_193420 | "lzdTPQ3FUOGEHIagQxaGOrxqCDSEW3TvBG4nGlxeNpM" |
| _csrf/https-photo_rate_194206 | "Hymw6vfFfoGEEihL_p4Y_irH6hofEPqYoVUAbQbDtuQ" |
| _csrf/https-photo_rate_209812 | "sSgP0cQh7QiW1zY12FLclxHP_xRENVcCCSq_Mo77I7k" |
| _csrf/https-photo_rate_215094 | "ulzvJsM1Nq5FXgAksk6LqgtgurYdIH8hO2IxsPDQmWE" |
| _csrf/https-photo_rate_219107 | "MMyPLNRu9q8_1kAdVKJDPAGLePjlD2dcJqeazDFgMnw" |
| _csrf/https-photo_rate_221527 | "XZGqZbPuGGYoyvbs0rNG-5g8mp3tcfoE8jS1Y6tBppk" |
| _csrf/https-photo_rate_222662 | "sILIxb_dbIdZJKSSOMbIfxEbGXnoi3WsYhG28pajwJI" |
| _csrf/https-photo_rate_232962 | "IRaxkomf3jTVNmgnbrv7wRZd0hg9AC4CT0V3f7leu-I" |
| _csrf/https-photo_rate_237566 | "NFqFNHN60xKxJsAKWSv9CuYzSD8BwriTImZwTU6fX6k" |
| _csrf/https-photo_rate_243660 | "aK9wJkfC_yFEc_9ASi8gPwXo7cvmkKw3e-ZlfhR77o0" |
| _csrf/https-photo_rate_249625 | "ehQUo1sqGEFKqHJxEHmvRIrFRNIeK_SF2uqgc5znTo4" |
| _csrf/https-photo_rate_251774 | "Gzh-bLq6oGnGW8X76HJrmdu--xgduZZoy2YLzk3sQ_4" |
| _csrf/https-photo_rate_253460 | "MfozmbXax5lRTMGPW5PRMRnYf10dehGU2cyQBxldmDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_256860 | "Y1fYF6zkZzi_j2UiBmpgMW7QfmEpa5elSQCdg0Qba8I" |
| _csrf/https-photo_rate_259370 | "KEukSXTNYC9lnivQFp9rdo3k54aK53Wdtp1f_da5-e0" |
| _csrf/https-photo_rate_268234 | "qiXwnQng0B_Fkkp6nzFHREyZL0m7x6zPeuAjid8dotU" |
| _csrf/https-photo_rate_274336 | "EHH3MihrGUcB7jtaVtZ5fBu3fNtjhFAvGyWGnT9GGIw" |
| _csrf/https-photo_rate_281611 | "-J4fQ9wXHIJJeMOodOH0Mt5tDk49EyvgF38fnkusETQ" |
| _csrf/https-photo_rate_287584 | "TSXGqjm9O8z46kyhxd0flsv9MlqwJeHpuccIJ-DJzto" |
| _csrf/https-photo_rate_292720 | "GhVRL4k3zPoHXZT_f8BGGoa9yW6gAMo6bhK1lUxepPs" |
| _csrf/https-photo_rate_294888 | "CrvDkIyNwCe1Fo9urd_rkj_sc2_elIavd0kRYOFDjVM" |
| _csrf/https-photo_rate_304324 | "idwjBGjLHOuWqa1dUXLHxLsLAsZ6NT8lbCfrACrgQeY" |
| _csrf/https-photo_rate_304811 | "DzLzF1iV6T8WptZpY68DpUBNZxhAAFJuzVowyN0h5F4" |
| _csrf/https-photo_rate_318405 | "BMhz7j1hSVuls1fe6pkYpKTUsQdc_GHTWy6MfpBUmjc" |
| _csrf/https-photo_rate_331115 | "NonoPce-wtLAgnzte_yOZkoS6HsXCGVPrd019EuhSQE" |
| _csrf/https-photo_rate_356577 | "vcjjUWHd5MvAQuVEGLArRXSC4REx9BR-DxFnuSITCOs" |
| _csrf/https-photo_rate_364171 | "9yDpWoNO8wKrEg9OiPKbuBFYHraEipGC101oYI2EbEY" |
| _csrf/https-photo_rate_393270 | "x_JwDCpKQKZne5kH3GPsghLAy3ye64uSKsLwIikj4p4" |
| _csrf/https-photo_rate_404224 | "mn6dvCnHGVk_qWvxHHItkv7TM6uAty8YSAkddz9dWQE" |
| _csrf/https-photo_rate_41621 | "HDJ_h8N_rzR_Ja8ZCpzcnbLYtOp3tHUs_N-t9gFMG2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_422616 | "s3Xm6qFsc84IYzv7128h8T33KM9VFA9dc4FQmpUQxgQ" |
| _csrf/https-photo_rate_426028 | "2d5gQsNJCM5gVvZevzqIE-_oi8Z1CURRsdoL2Uh9L6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_431552 | "lWFU_zQ5zVYbXsRFrfZYlA5ZKoP48zxE2Cd1R_1lSzw" |
| _csrf/https-photo_rate_432068 | "YWnnA_0IUafqvCnrED3Fxu0JjB8i3u-h1Ov68RS4lvc" |
| _csrf/https-photo_rate_43210 | "1yE0Ak4VZ6A_sTQ2cUUUJ8Fafb6AAm3bHVpXDbjSMbk" |
| _csrf/https-photo_rate_451113 | "wdymBBK8kqh8xTR7qSTyi2x5hb3RzsGwKjOfU3MQndA" |
| _csrf/https-photo_rate_454508 | "LWmX2bl_Rpu3b_QNwLMRIr7jXgSjyj-GYnxEqnYHUOU" |
| _csrf/https-photo_rate_458818 | "VZo2iWkXbIulbkE1I-UGhFUzb_hhBU88Z6Cr547WsUI" |
| _csrf/https-photo_rate_472026 | "IcnIRwtbRgsrdz_Hifw8P1pDvA7keHrL7TlFqOqhWhg" |
| _csrf/https-photo_rate_87047 | "ItGtb6-9_RnJ-7OLah7KqZhcr65EHC_b8T4bGyOQo5I" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=2a7d34d1b7cfb4333d42736a3981a9c1; main_deauth_profile_token=825d1c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "58834" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778520506 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778520506.2733 |
| REQUEST_URI | "/autor/3463" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |