ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1344" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b0553d" |
| id | "1344" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=e7b22f22151f04465066734cb2d8c68a; main_deauth_profile_token=f38266" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:47:53 GMT" |
| location | "/autor/1344/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e79b16" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e7b22f22151f04465066734cb2d8c68a" |
| main_deauth_profile_token | "f38266" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:47:47 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:47:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113566 | "laFOeiX0HTrEWkkbKJ3yt2vroWgX5LVhDb6SBKdLeg0" |
| _csrf/https-photo_rate_115555 | "eVFqnVprfaKBpDqXk694kv-oZgqQmI4oRvGJJlD9jfU" |
| _csrf/https-photo_rate_122549 | "jkCtTV1Lq8Yoo8HFAJG2ghJmOiEWm9mN7cJxkWm4zgU" |
| _csrf/https-photo_rate_131856 | "HtyZs9TXFfnrMn9wmlHFe2NtoG9eyR2gBtp7J1sOZzY" |
| _csrf/https-photo_rate_145518 | "U6juIINrMfz2IG4DcN3eDItckWH_fcAaUY579fnsfCk" |
| _csrf/https-photo_rate_146034 | "RnkuaIUrjShcODQMMvMY_sFjV2WJSXyy3NN_BLgv9Y4" |
| _csrf/https-photo_rate_173710 | "QIJ05hyCsdTXLlrbZp26DQm4vDkblWV56xI8Nrg3gxg" |
| _csrf/https-photo_rate_177222 | "usrVnrKSqTOEg8PtI8POft5bua4UtDZ2g_WZSw3gTHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_180466 | "QeL7eulMnCryKMHn7HyW2xJM1h6pmDr7KA5y9l8aLhI" |
| _csrf/https-photo_rate_185768 | "q2aYllyMKQb37XoBtuFz5eiTScDBbVh1Y7tuP1dMezU" |
| _csrf/https-photo_rate_226690 | "da1Mkq9uLSk07FRm67EBXB_Nct4_YzTUebooZQcnpk8" |
| _csrf/https-photo_rate_231922 | "4flKZ2F5tJOM3SAq7drgJJACXR2A09lrC8NJSE7pNVw" |
| _csrf/https-photo_rate_234168 | "P45lQQuBLFVfD7zmVMYKZ-yfpmhB8d_fWjyMehDkYTs" |
| _csrf/https-photo_rate_244715 | "15apxvTz_lEpLRlwjQEEUQ538OxWwO37UXjLu1OTcXI" |
| _csrf/https-photo_rate_245796 | "jmSd8AjFTY7KAuVns5WjTpxwTkSR6ugKmQ7Lo_14-2k" |
| _csrf/https-photo_rate_245918 | "ySGmvpLXi4D8RSOYYzgkPTGJhzbW_zr3syj2w260CYs" |
| _csrf/https-photo_rate_252775 | "4W4ajqkkor01k6A7gZIs0d7KtCjgh5xZjHuz_m8kaYo" |
| _csrf/https-photo_rate_257070 | "rtYzfBInRWDXUk8DljnAaSIuHarT5qbIS4DZWjE0olQ" |
| _csrf/https-photo_rate_260745 | "ezK-mLBBs8gVtU2V1LDaBdrtcgNL-EDCDoW5MHiUrHA" |
| _csrf/https-photo_rate_261209 | "8n1nd3cOefPTMp_4zOHfvrDgQrgWdBmvH16KHspHLL4" |
| _csrf/https-photo_rate_269163 | "nSlU-KfdPUrwhrpYnMGv-sN7YgXqG6p1nk4HlMeTCto" |
| _csrf/https-photo_rate_273968 | "R_FbnZ4DBbYGdQbntqDR7pArBBYTuETJE22VXBImYAU" |
| _csrf/https-photo_rate_284991 | "zoQzNG0jIchSyxaf74-olLngkltnSpzIU3ydwcrhbWw" |
| _csrf/https-photo_rate_312747 | "kyPco3x4xZEK3an4VXax7XvIntT47IkkQsXiY1m_Tns" |
| _csrf/https-photo_rate_317661 | "eCjdLUH1LPeGSeW1sGJ0vLYzTqZ20-W-FuXzFm5joAI" |
| _csrf/https-photo_rate_331543 | "8YE1SDZiksJBeiY_TvGONLPC4KQt7WijWYkKc8CwWNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_336921 | "RB_QLi0ULsu8KhwhWNDiLaPQe4UUHxRHd3HAJCsoXSg" |
| _csrf/https-photo_rate_373461 | "lS39m9C6JXZxO6ZWwxeohNOr6RftWbwiG-mZvU5xH7A" |
| _csrf/https-photo_rate_380773 | "pl-t0rDSsmD6U1EJN-EFaBY6OMNCePVDitMETcEAbyI" |
| _csrf/https-photo_rate_393278 | "npxbobyOg6A-d341ThwFDy9H2rinbwHNpw5b0Gd2XWk" |
| _csrf/https-photo_rate_406363 | "TBN2isoksZzV8zGiUTcZKSAL_abKhEvgf3incYZpzPc" |
| _csrf/https-photo_rate_41052 | "86df8SHo8SRIJBEBzSsUoRBZkXIpyKfmWo94PYmTRFI" |
| _csrf/https-photo_rate_419575 | "c7L92wbdWZvobBCqVLIVJpFpAmQsbhOEm8SrnfySN8E" |
| _csrf/https-photo_rate_420688 | "vc4YjOAQSZsVNg6LoJIttTLT4m8SMMjhSh0-44Yge6g" |
| _csrf/https-photo_rate_422464 | "mEMd8YrO5dzZNL4g3a8q5ovzU1WihcLvSRNKN4bzg38" |
| _csrf/https-photo_rate_468510 | "pjOMIzGTbKS9dm0t-xSbNY8Vm5bj3f3JgveGUjlpmjc" |
| _csrf/https-photo_rate_62521 | "YvZNoo0iik1gjtk8yX23NdDo98AU1fAf2rT32N0goZI" |
| _csrf/https-photo_rate_66691 | "-qPOWkhrXz75WhygYp4zZ76ZKE4N-aecFRyVi-2NIkA" |
| _csrf/https-photo_rate_94851 | "42_FjCBYCctGSs_v2dea4680Qnv3CQfv2CpO83dqvNk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=e7b22f22151f04465066734cb2d8c68a; main_deauth_profile_token=f38266" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "58219" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778543273 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778543273.307 |
| REQUEST_URI | "/autor/1344" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |