ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13872" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5be0ef" |
| id | "13872" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=e7097d3ebf2d653c81300b04342d5db0; main_deauth_profile_token=fdaf97" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 05:33:25 GMT" |
| location | "/autor/13872/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e8b3d7" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e7097d3ebf2d653c81300b04342d5db0" |
| main_deauth_profile_token | "fdaf97" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 07:33:11 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 07:33:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103957 | "pEtSD6W330zYR9LCBMjbgZJ0fF-4D_Qqty3IxtICtoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_103958 | "kILB6Z0i1F2UiAxQRf9pFIEYcZtvYRcR3n0u0RAYAWU" |
| _csrf/https-photo_rate_153834 | "tGK8EEpkHiVFZ1pjMjeel6jvCS2Z2AjthFyrm70N08k" |
| _csrf/https-photo_rate_156860 | "C7lfYfOiQRof74fT2H9NTSy5q5ebg2lfPTJqELtqAJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_157314 | "bz2a7L08OUFoFVesvLNe5QneeXUC6eScsN_mHals9M8" |
| _csrf/https-photo_rate_159027 | "HlJrpsaA07CNjFyxgR3L8cPzOd9JUU7SzIZ7UcpTpic" |
| _csrf/https-photo_rate_159843 | "os0EXPr7_FXBUeqL-_InDaQnQDRjWAch0kvJlDviyMk" |
| _csrf/https-photo_rate_177973 | "jqHP7N66HbBgcioHPSrlWb3IQACT8IXnMki2MpdXlrI" |
| _csrf/https-photo_rate_185954 | "2lBS28cOttPciyeB4m3sXcx0GQ1IZ3pOaWWONINtpuc" |
| _csrf/https-photo_rate_212605 | "ndI-REeYK6vsqIat3KmoNNUCLqelr_KlwWSEQsXrgqg" |
| _csrf/https-photo_rate_241454 | "yIYpaTK2piLm9RHqDseN0eeNefUA67I93Dvc78iUiRM" |
| _csrf/https-photo_rate_244973 | "dWCUMVUZlLYPYh35htxfDt9prxiCIgPpXEd6LrCVvXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_257504 | "I0lEWP2Y8a5_w3HYXqCe7HALJZXcfDsvpR0UO8fB0kM" |
| _csrf/https-photo_rate_262770 | "h48wBftr_pkJlQRdGU_UwR9hm0XIk1u4SG0Lw2Qp33c" |
| _csrf/https-photo_rate_263534 | "0WrRl4qx6KI00RPeCpUA9L-CWINUw_wfrTDF3Svp8BY" |
| _csrf/https-photo_rate_263865 | "FAC1yqtyyIByTezEFOAlEhyN_mtcVHoCBOX8eT4_1XY" |
| _csrf/https-photo_rate_268721 | "MuyZXEmChVwNjHxlSPFr--ofYwbvON5OB_BDVv7AI60" |
| _csrf/https-photo_rate_271103 | "bYKjGrIpBSV-f-2RsjA8xhcAE6STPHTDnL8TY_qwZaI" |
| _csrf/https-photo_rate_273951 | "3Sl_YXUt78u7nI-6BtkxEekWwKszBWHJYIBRvaukHgE" |
| _csrf/https-photo_rate_281717 | "P4W6OTRPMdJyBJU5emjwLVPqi3GqIi7jRfZi4rCvyGo" |
| _csrf/https-photo_rate_302688 | "g-EYmBGS72vM6r9a5bkKf68Lr-y9HCZUAQRIOoLOHUY" |
| _csrf/https-photo_rate_350631 | "YbihD41rE6lZwAOPme1Fa-gBdmfHCgthQurh9uc2lW8" |
| _csrf/https-photo_rate_435021 | "_Y5LE2Vy338ek_ChZsYDI2vnwWu0N_wtbBBSG3oXZz4" |
| _csrf/https-photo_rate_445638 | "oSYSpRBO-hM_rXZSn6gi5nkETk3g8_8usESJCZNH0G8" |
| _csrf/https-photo_rate_450838 | "xclnHSkx9T3pp1v7lQXo6uylt6YVyVQ0YL8mKBGPXZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_451914 | "cz8zWX_br4oDD_Zp6z7zafJ9ErEbb7w_KMfaPKHgz1s" |
| _csrf/https-photo_rate_455005 | "VoL-NwIcbv6oBS83kHIolGhSkfZqK9ElpWrt7E4AhgQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457833 | "ZItUtV3UGiPTN9kDhDzL8s6Mcm80lhYEcZkRqUxw3TA" |
| _csrf/https-photo_rate_457860 | "Ll95hLvjYt8Z4el4w4ER1sPvcslCKdpGrld92iTgkFk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=e7097d3ebf2d653c81300b04342d5db0; main_deauth_profile_token=fdaf97" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "34449" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778650405 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778650405.2239 |
| REQUEST_URI | "/autor/13872" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |