ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "115484" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "35042f" |
| id | "115484" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=4bfada; PHPSESSID=323a2ebc56ad624abf40add32e09509c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:25:58 GMT" |
| location | "/autor/115484/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "e939e9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "323a2ebc56ad624abf40add32e09509c" |
| main_deauth_profile_token | "4bfada" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:25:53 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:25:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_118122 | "hN0Y0QkJ2rH4QXSm3Sh_NJlnt_ptcKhfE4t_KE1jBMs" |
| _csrf/https-photo_rate_124001 | "RyYcXx2y0WCtHfINhu8uEWp0ahJpvGafcUr9rXThlIg" |
| _csrf/https-photo_rate_129020 | "076wezdovVKhCxisp1yANVnozDKd2010pdbwZ1BJuy4" |
| _csrf/https-photo_rate_132179 | "LgScJlJx37N-BQVyTDNctdfwFT5rizUUMWLMLRkhdT8" |
| _csrf/https-photo_rate_142378 | "1xbBydx-UnNi_15bHMO6UlizZ4O-DJKkBIpAjMxeMb4" |
| _csrf/https-photo_rate_153683 | "g-mxujSjx7jiCWSTrtjpodw6u02BXvasJcU7ARKy4NY" |
| _csrf/https-photo_rate_192624 | "8kFh2mW6RnqCvtXfo4IBkur0HKNsCl8GpeYzdh1dPqA" |
| _csrf/https-photo_rate_195678 | "4-A5lXuNgIGZZkUPsvrhejOrquOF2cNgfhZLHbzCkRk" |
| _csrf/https-photo_rate_215603 | "IQU1_aAVZNXlsWs_Jzll-XtU1GXOpLoObfXIxIHFC24" |
| _csrf/https-photo_rate_220814 | "CUOjf7NmEt4sySLrsUovvbjcg7YOgd7U0qDt2jynA0U" |
| _csrf/https-photo_rate_245762 | "Yun1MIXBlMd9IHzY924xd6eWNUpwnt5xrdq8gLD9EIM" |
| _csrf/https-photo_rate_251270 | "Fr8-JeXCYCVOuDEgDSs_905h4-BbaEiLCZvNp3vSTKM" |
| _csrf/https-photo_rate_255562 | "gwibsONSWn30N-WsYXTQ0vXsgn6GnszxX3coY5rGMn8" |
| _csrf/https-photo_rate_264943 | "YszX35B9NR7YqMKPjQyyRls6WfujaCx3Se6I6eIj4Q4" |
| _csrf/https-photo_rate_278353 | "0i9QZ2M0eHw3iO3ZOrR8cHUrf6XQa2gOnfVerqZvWX0" |
| _csrf/https-photo_rate_302503 | "8c8BxTV5NdyE9_SDA73d0ymvsN_Ps7ANGd3gMU6uCTE" |
| _csrf/https-photo_rate_317924 | "5OlXcf9CXHmZG5FFgv72y7iGUfvHMOVLmwNc3Ik9LN8" |
| _csrf/https-photo_rate_318185 | "dFj1k6KaBH0kEf6sSYWWnNejwIbHpx6iqU55qV1V2FM" |
| _csrf/https-photo_rate_320426 | "APpTg1HpwQroGQFegP9Zrb9NnAGXmg7dUGxl11xrazo" |
| _csrf/https-photo_rate_350633 | "fue1-P3sE5-tocwu1DEBlcfptMH33vaVL9-ayI7CfUE" |
| _csrf/https-photo_rate_371157 | "HJp36QUJWrbSgFv4uN-vECuQyBPaszCwTF0XvHWUSls" |
| _csrf/https-photo_rate_376999 | "eKt_83uwMa65uFaHvvcj-P_INzMWfMcc6r4KHDjMEts" |
| _csrf/https-photo_rate_399972 | "dliFQCGzLKn1I2Yoz8AR3-w4dZ0vL-qDP6JgREF1Qog" |
| _csrf/https-photo_rate_410975 | "1SjU13ILN6YHG0lY584gNQVJhG7B8B7D3dGXOTCkgZY" |
| _csrf/https-photo_rate_421523 | "JcDYLoK3jBqMnFX7_j8hZcuyRDG9RNGi6k6Ji5lRVTE" |
| _csrf/https-photo_rate_432526 | "w0-Mp0KiDN2xv_ENl7bYXBTa6Z6i3u7OYDpM1rzn3OM" |
| _csrf/https-photo_rate_450812 | "LyngcBC82-hAKD2lj9YkM_1Eec5zg9fgf0212GSVWKw" |
| _csrf/https-photo_rate_470917 | "ooA8xs-1PjLFf6tG0QSou1TR_TDZYaciyQX2Hs47XJc" |
| _csrf/https-photo_rate_474862 | "023vqXYYHPgqK68PA1JgQZs3ZIi8nF6YHXuOhLFwpk0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=4bfada; PHPSESSID=323a2ebc56ad624abf40add32e09509c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "29203" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624758 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624758.8843 |
| REQUEST_URI | "/autor/115484" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |