ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5602" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "700920" |
| id | "5602" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=fec36b; PHPSESSID=b3aa710a0ebce0147b0bf54d9a7579c3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:54:48 GMT" |
| location | "/autor/5602/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ea1c20" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b3aa710a0ebce0147b0bf54d9a7579c3" |
| main_deauth_profile_token | "fec36b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:54:28 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:54:48 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_117379 | "MOBiHEudci58C7oMioaU-AYkshxiqlrK084kkPX7_5k" |
| _csrf/https-photo_rate_120978 | "5aK_WC10m8iY99yCJrYz3NHrq5cn8D2TDs6cjTc8vPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_122352 | "DNo_wCML1k02t0vIS-rp0MEGFRhfcmbpd3bqsQF0S5A" |
| _csrf/https-photo_rate_125376 | "vYxp5rhuT-MVASvUIhtBRUFXC2B3ik8SNRsWS_-BhmM" |
| _csrf/https-photo_rate_125850 | "ska3olR3kK26p6rCJM9T8gnt17sHUrWwMph9C85skgw" |
| _csrf/https-photo_rate_130659 | "U2riJHppZtP7yfpRXVKCSxaYUeGPNKKZBQX7noFk81o" |
| _csrf/https-photo_rate_138761 | "RgNWV0JTBoLOtnqFyTCG-bzfdsIB89WmkNP4BGvRICw" |
| _csrf/https-photo_rate_160360 | "AapQ-9KHzqNbnIXLhiu3YPW-JtCsWKpcW0Jnkyso9gY" |
| _csrf/https-photo_rate_161553 | "9W1-zgIepdZtN7iPIN6_mKxPWum-2Xc3R62_PsHkRSw" |
| _csrf/https-photo_rate_175319 | "JTK8TxBk3cdztFYoxnh6LlJrpJvH8_HCG0YEGapJ1Z8" |
| _csrf/https-photo_rate_176029 | "-VvsYuvIushuDAXhouZdGn6TC9foE9SODWr99PJGQeg" |
| _csrf/https-photo_rate_191634 | "CAACxVXamXAgVyZMd4pLQffaMPeqAEniyaJj1DNIj64" |
| _csrf/https-photo_rate_198803 | "-TphxEXUiUJr6SWRpPX8_kfPRIXHXqRRJwj6UcecP0A" |
| _csrf/https-photo_rate_221519 | "Q00XuVxMU_5edECYb2k70erkYlAHQ5kAq8y2yMFiWMg" |
| _csrf/https-photo_rate_221917 | "HKQHBVWe0HpbsSczyibj8DW_pJ5eLo3pqumwAX7wQgA" |
| _csrf/https-photo_rate_224098 | "L8iDYgOd0giQbeDXk2KvU7KchAhwzdcsmLg9Km3E8IQ" |
| _csrf/https-photo_rate_231135 | "aYJmAk7Fo7m8Lret3T5ThXDDq0XpLkiP0K067yWDrfA" |
| _csrf/https-photo_rate_231747 | "Pup5HUebzaRn5Qx-cOFUmdGcJD5rSUZ_BY238iURweM" |
| _csrf/https-photo_rate_244710 | "rkw5j9_LNcPfnuaXlYCIRNCouglxNrDKxuV9EX_PR6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_251064 | "hLYanWkag_JncsRzwxFrs_yyyTHEb3UELqQn91YLa5I" |
| _csrf/https-photo_rate_270590 | "2qtDnjyEGILSTOWWTYOBXJdm7luTHMfaBlSc41YTrFY" |
| _csrf/https-photo_rate_317193 | "8sGWqhitf0534PIl5Kv7hyAzOtWeuUumygayH4Hcl0I" |
| _csrf/https-photo_rate_319961 | "GksDBxvioBYgBd0I738PBVtWEVvKcWSNbvc4T83nPmk" |
| _csrf/https-photo_rate_340410 | "RX0KrQRRUKV84V2QIxZF6sYr4SvfJlTDA1tcu2opGxM" |
| _csrf/https-photo_rate_356778 | "kIZmGKgbuwXGNm8TwP7z7lrr1T5kD2U-luGAfqzCkJE" |
| _csrf/https-photo_rate_370823 | "jwPmhrIvYyhuU1-1r2KoQPiBwHVuMW-mnmD44QiQTn0" |
| _csrf/https-photo_rate_380256 | "fnDbYcN4UWXQIVRBCYa-Bd0eZO3bHpMhyJvs1QAbetY" |
| _csrf/https-photo_rate_381732 | "K9QhknyhO1lCpaSO6AI9n7-Rccf5tQ_3AqFs_irYLnk" |
| _csrf/https-photo_rate_410403 | "Mc2PG9BofIRlMnDHnGL6_ygAGYx7paY0qq2a9-dYfbc" |
| _csrf/https-photo_rate_422108 | "PinTUEGGbY96Ud_A-dFs7tzKrx7OjtKY77kJZ0Ubb9s" |
| _csrf/https-photo_rate_429994 | "Gg65xP_EXrcL8-tWNATM-CIL2XrVOcw3oXHINN0cmuE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=fec36b; PHPSESSID=b3aa710a0ebce0147b0bf54d9a7579c3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "51574" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778464488 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778464488.727 |
| REQUEST_URI | "/autor/5602" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |