ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "177" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8f65be" |
| id | "177" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=ff6213220de6349cf4f3025e7cd82844; main_deauth_profile_token=ad3230" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:18:07 GMT" |
| location | "/autor/177/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "eacb31" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ff6213220de6349cf4f3025e7cd82844" |
| main_deauth_profile_token | "ad3230" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:17:38 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:18:06 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_116748 | "qLfOphjNKl5mbVGkiFLulCWOtN3GeZVQNb_flnQDdF0" |
| _csrf/https-photo_rate_116835 | "tjTpjo7OkkqbOh68jCDOTT09fJojeqKXUT_QnvT5rA0" |
| _csrf/https-photo_rate_118462 | "3ZFN3oKMAYZhp0tk-fMqWyEZCYGZB9IxJOzB2bbAte0" |
| _csrf/https-photo_rate_119344 | "pghG8MXU11xK-TKgSao05qyJvEcRAKq2S4UTC2fWH74" |
| _csrf/https-photo_rate_122380 | "p7G_HCDRF_ZNPsI4KdtDy-5YQY5Ta6Vme668lhZiOdk" |
| _csrf/https-photo_rate_132787 | "dz_jPZD9x3xDoGTrZiRjrqKpExVSkHApMrTCRz5KFL4" |
| _csrf/https-photo_rate_146041 | "HMw-HpLJaiONxnVdMiWc4WOnp31vFDQP7831F6Qla_M" |
| _csrf/https-photo_rate_150959 | "qMFsQGDfAFkY34Z6USLBEGKTpdSfrS2cGSivoktQ1Tk" |
| _csrf/https-photo_rate_163315 | "Iq2hh255gJIuEfUMLnsMF0EQi9zqZKI_4hephWynTrA" |
| _csrf/https-photo_rate_163947 | "AdcDXN284H6f6eHgzBmDWmFTnMf4gyk1sZRCfUaV7Rw" |
| _csrf/https-photo_rate_171472 | "vsUPqedtJXx2AGxv5n7tqYQkdPmV6xfGiMMdjDHVvqA" |
| _csrf/https-photo_rate_188204 | "Qdqy0wLzY4Jr0jhqAWIEFMD1XNcNABNQ5A_Bbo34uMA" |
| _csrf/https-photo_rate_192446 | "zNzdoSVnFAwg93_x06OXgfaIPj7403CZpeilbDSKh_M" |
| _csrf/https-photo_rate_194066 | "QXX2vIK8Dxmc316zeHvCUP7O8d24xhIx8eqVK8fdKto" |
| _csrf/https-photo_rate_198659 | "taM0ju-Nafi1Dj8xHlYS5P4m7XHaUD635dW2HYRL2H4" |
| _csrf/https-photo_rate_202674 | "EpUNu6p6pdjErnkNlAHY1saPbt5xa_olSslKQJ8aurc" |
| _csrf/https-photo_rate_233484 | "lUVdNTbE9ya6x7BCcKwvnkqXXPXh9BKQzlJd_5Sf3Eo" |
| _csrf/https-photo_rate_240711 | "BsTJOcv2nwqWEB9TIsUVQXfYN6zWH-IECyvCKXwRIEA" |
| _csrf/https-photo_rate_245584 | "6oNgYZd4Z4Mk2Ab9lPxMy92PiIFw9VypNhnRetQsTY8" |
| _csrf/https-photo_rate_247225 | "IJ4YR7OsqqdEKIWOrlU69Er82QHJhGiRwuD58an1TfE" |
| _csrf/https-photo_rate_252161 | "dBhASs1Mz4O48VYqceXthotfb5kVFNHGY1MjpXHsPDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_255797 | "nKMmOgI0IsFiKciHRZt27rU2SRx6MWh-nkXyH6n0Vc8" |
| _csrf/https-photo_rate_266587 | "JAUIcZZuAgZTHSILAg4wYDunuM0VgpHloeSuLaFmuIE" |
| _csrf/https-photo_rate_285468 | "0ivU_zTUEq7jxRgI4UmdLKiYQo0uDlPEPDkpeYM2vOs" |
| _csrf/https-photo_rate_292070 | "sBivxokq8mLEO59Q9efw873kz_ke3eY4kmbPf7nQQd0" |
| _csrf/https-photo_rate_312622 | "LkHA32u6jpY7bZN_XppcbniLDsUIBUBi83BvJTH4uKI" |
| _csrf/https-photo_rate_327361 | "2ZEbWeVXPXB7gJ5dgy2Eqr2uIE4VqInvtZJ3iVagDIU" |
| _csrf/https-photo_rate_329298 | "8VPHf70kCvDixwd_qaDuy2UwgeyqWJeK_mwVXvY_Unc" |
| _csrf/https-photo_rate_347034 | "SP2xsOr_P34i0FqaADq6Ed2BliC5K1u3TTlN2MS_4ho" |
| _csrf/https-photo_rate_351168 | "1_GaI7e6H9iJb7AzPZDohZklhHp_4-_8jGCpVlThUzU" |
| _csrf/https-photo_rate_356130 | "KhOP8DxRNiDsCMdjZUnZL9xD8-iv9sK2mTWh3--s3lQ" |
| _csrf/https-photo_rate_386917 | "V8zVc593YBVoYL-rHpFZSyHh4wOw2nMI6YfhhUsaooQ" |
| _csrf/https-photo_rate_403962 | "l_-V3KAcLbEsuTxETMcARqwMcVX3P8B9f22LvGqNxN4" |
| _csrf/https-photo_rate_422724 | "H7pXgWA7sPD7HA56Ww6X_VELyHTLZk2Wb2Mj81nQvUg" |
| _csrf/https-photo_rate_442305 | "AGhH4uryLhU4ebkg5Alv0n5T2lrOWxSzNfVzxq441SQ" |
| _csrf/https-photo_rate_451726 | "6jugbZe5a-JH52ysQEIz5qIhg9RizDNHKmWV-H1RtfE" |
| _csrf/https-photo_rate_472214 | "aGtNzkTs3LqFV8-2-zJ-DchRv2bgZKd3OR5eDSZJC7I" |
| _csrf/https-photo_rate_72888 | "f-gGTqI7K3yLKIkwetIvBHpWR8Ugn43zeylaW6aa9RA" |
| _csrf/https-photo_rate_91512 | "rZAHbORP1Hpyi_0McIPUiEE-tdCntl6dEBmxJLYA6mM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=ff6213220de6349cf4f3025e7cd82844; main_deauth_profile_token=ad3230" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "13863" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778455087 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778455087.3534 |
| REQUEST_URI | "/autor/177" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |