ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4192" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "db33ca" |
| id | "4192" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=70425a403a1042a49443141ec968ac48; main_deauth_profile_token=667db9" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 08:45:27 GMT" |
| location | "/autor/4192/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "eb4499" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "70425a403a1042a49443141ec968ac48" |
| main_deauth_profile_token | "667db9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 10:45:11 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 10:45:27 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102974 | "JOj84YO51eKoAnp-nv6tMmg4UgmXYUSdesVzWmRTQ2E" |
| _csrf/https-photo_rate_119722 | "F6_LphnVj2KL6Sj_xcS64wzNLGmLeLT4jlP4P6sM2Ho" |
| _csrf/https-photo_rate_140268 | "HWKXHdUw2qCwGF8Sx86JOozYltL2efxnuPVPoxfhfxw" |
| _csrf/https-photo_rate_159983 | "5PcNvdbk0rQ8PE5gFgPq8ZJBv8PcDG_uTvhxxoqnsxs" |
| _csrf/https-photo_rate_163575 | "WgwWpUBZH1ZuIzQW3ZjvtqQKfkSm-4HF6ACQXw6z8lk" |
| _csrf/https-photo_rate_163586 | "4cUj9FAxGzDrwi-4BlluEmpAbyZyFXN5B-j5Iq4y_L0" |
| _csrf/https-photo_rate_179545 | "HvPXY2jGOPQVTm1skHo6wuzsiUyGTmKbDOswB98wvnU" |
| _csrf/https-photo_rate_214485 | "zrnAxi--MqLT8_w4T6wh4q2CASkMllEsW_G2cQYpBZs" |
| _csrf/https-photo_rate_237216 | "BqXFc5Y9_5I5FjVR484q8yPmMtqJYm4M7VKiZS5wo98" |
| _csrf/https-photo_rate_248762 | "jjXsj-XhQUz4vENG4pM7X_Gl20U06jITE2_dPaALLWE" |
| _csrf/https-photo_rate_270871 | "mgWzpSRG6puA-9sPU5KUKruw_npg-j84oOpC7LNEvr4" |
| _csrf/https-photo_rate_278669 | "6RCG7aGiHAJrD4juAK-iQzkSalnAhRfYogP_qvHXryk" |
| _csrf/https-photo_rate_283795 | "3kh0wnsec2Iz9qCZZjHQqTajNOM8Eih0x1C2JG2Exr4" |
| _csrf/https-photo_rate_296528 | "J_xTCka1Zpo9sejXrUD4Se4CvEIMTYCeaPt6PlOcHKs" |
| _csrf/https-photo_rate_301334 | "FBNX5qllGnQYdFHOH5jEbf6KNOQxN-55uHLB1B4ekhk" |
| _csrf/https-photo_rate_302123 | "zT_Ef387NCvHrzVzfxbWrJuQi408pq1QSSIulhKt3Vo" |
| _csrf/https-photo_rate_305030 | "VcFZj4E1693luhN-KJ-ZFnEzAy4IvDdlS2q5hooEJVw" |
| _csrf/https-photo_rate_309096 | "flThaC2UqEiQxEFCpLMCvHzIU0VjIJ9L_BbvLl0_rWc" |
| _csrf/https-photo_rate_317647 | "qID4AxOYerVUGcb7fRDjFJUoVN6AGTYKEqV61sUaMIw" |
| _csrf/https-photo_rate_335025 | "IlwExzi9dtZEWvymsvXJGpHO5g-gU0FYinK72OUXYno" |
| _csrf/https-photo_rate_335810 | "KIyi5mOeD-7l3C6dJmjxzNas3VaKjcL74QJYqhNRmXs" |
| _csrf/https-photo_rate_342934 | "-egw9uxGsudSqBvfqVd-W2U9H9YEVY0dN3WMSpcKYCY" |
| _csrf/https-photo_rate_349547 | "WqnLeQEeEzrY5LEa-ZSROxhWCzE5AzvBK6yDUW283V8" |
| _csrf/https-photo_rate_378437 | "TcshLf9uJo08nUvrur9Qx5zZzXyiQez3yFISAuMvPMM" |
| _csrf/https-photo_rate_411805 | "idBG9Vu922Db5138yfEQ-_rUEHNCcbHE2UxIUXTnkeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_413728 | "CTIl8fwW9ISL4wasd5c9dzUAHXvn6B8R5DcLkHfpvnA" |
| _csrf/https-photo_rate_465811 | "rQPYhvXrTC_BDPkaEQZkXvoCNyAqEQhsUvJYxZq1skY" |
| _csrf/https-photo_rate_475098 | "OLxsdOOV4IslS7wmUriv_VGmU29qFPK4XwCfxYUhpCw" |
| _csrf/https-photo_rate_78526 | "SQKkj7v15QAZLltn0bPjMavEAau9kvyo1Gbl28eoumA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=70425a403a1042a49443141ec968ac48; main_deauth_profile_token=667db9" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "5126" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778489127 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778489127.6209 |
| REQUEST_URI | "/autor/4192" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |