ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "117580" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "72251e" |
| id | "117580" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=3626ebf92b3c759119a15e5b51e850b8; main_deauth_profile_token=c45196" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 20:58:37 GMT" |
| location | "/autor/117580/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ebb7f2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3626ebf92b3c759119a15e5b51e850b8" |
| main_deauth_profile_token | "c45196" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 22:57:46 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 22:58:36 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_137800 | "w_bqw9JjJlt1eWAewi3wrVhwNb0IvGT-p2DrxLKHg_M" |
| _csrf/https-photo_rate_189279 | "SA719GMAsSudHLYCXLtTmmo0_LHiI-ZAPetTmaTr8yM" |
| _csrf/https-photo_rate_222239 | "AkfC1L38bSNAK3DEuCk8AkWF1fVCw8B29rD3ecuKcpc" |
| _csrf/https-photo_rate_226539 | "noxXCieIZpDvSHu-tQKAjso3mOWlTUtstvE8MXBmnHU" |
| _csrf/https-photo_rate_327625 | "JBUmza09lh-s6XSEA0NmuieS3MnxqTU_BPARNXXvwW4" |
| _csrf/https-photo_rate_359539 | "EzgIkr2X00-peV99PyLDCaaWhdWHJpAAfeUfjbuNySc" |
| _csrf/https-photo_rate_380439 | "XbfdJ3s85qoaUaYpWgYjeOpRXQCDL4a6DcJ_ETWbnFY" |
| _csrf/https-photo_rate_403539 | "M6IjIMbVrDk-vrNSX93f0TYh5m8hLbVWpzzizOko5a0" |
| _csrf/https-photo_rate_408739 | "OXujdzIHMNk0SS4tYmXCmpMcjkg1TftaZKvFVuUPmeA" |
| _csrf/https-photo_rate_409439 | "kY58ss9GHLOmTrqaQRPo_u7xSd-5FurwqOWG02yrhH4" |
| _csrf/https-photo_rate_42232 | "58gbFj9cO9bPueTX6_Lbv7_bppl1ORd6EU9HLzVYrgw" |
| _csrf/https-photo_rate_452100 | "auYAsJIdwh6PNXJCCCBJfD3230yRKoBKkhtXvjFnMdw" |
| _csrf/https-photo_rate_476279 | "pjiP3vhAsXPVSr3aOAB4Pe8rWaLGgqry3QH0QuhCQ9g" |
| _csrf/https-photo_rate_52339 | "yz4q7M_2YTm8L6bHFu8hAbVS60xIeKHO8gEbLoucU9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_55639 | "b6zQ0i7poYgxOYc5U0CjSui_hJueTiCRPy-HUVRkYpI" |
| _csrf/https-photo_rate_84839 | "_auxnPgU9KbroVrU1hfK2Q2NU2Sza2Dt7iyBQYM9w0U" |
| _csrf/https-photo_rate_94039 | "eJUytuHH3j2mBXS9Qpw2SoYCV5XcabDkhs6sB5yhiFA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=3626ebf92b3c759119a15e5b51e850b8; main_deauth_profile_token=c45196" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "40374" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778533117 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778533117.1172 |
| REQUEST_URI | "/autor/117580" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |