ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4202" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e3ef93" |
| id | "4202" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3c86be; PHPSESSID=23de839924a8153e4259cd783d16a67b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 02:05:46 GMT" |
| location | "/autor/4202/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ec611e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "23de839924a8153e4259cd783d16a67b" |
| main_deauth_profile_token | "3c86be" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 04:05:41 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 04:05:46 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113775 | "zVVDFTprjpM6doVJfZG_E4RjmBx2GbeMv7jwzaWJqpk" |
| _csrf/https-photo_rate_119249 | "69sjkIfmF8HR8t7OH3pf3BL-ow2D0pBKIo2Z6_NhVJs" |
| _csrf/https-photo_rate_120582 | "D0iNKK56Wa-uA3pUjjRoFZIx4VPgXAbq-o46YJ0ZgRs" |
| _csrf/https-photo_rate_122422 | "y5tvJ9cAl40E7v7whXic_1tIdkHNMWyORvuufpUY-5I" |
| _csrf/https-photo_rate_123394 | "Mb7jc7rMR4_LvG-zk0Q089A_gIuWB3pR2S3vtGYztzc" |
| _csrf/https-photo_rate_160530 | "KMa5I45fl8px5GUe24QLTK0GV0x6B0eiPbAM27TJHRg" |
| _csrf/https-photo_rate_161133 | "mqwJCuCDO5FBaD1CX1hSwkUPp-WgpF57ElhPiFziZr0" |
| _csrf/https-photo_rate_161548 | "IMjsxcWkUMnCX4m1VwWoM4qllPltcx1E6nQ7KzL-KUE" |
| _csrf/https-photo_rate_168988 | "-o76g6Vz4lJhtCotSUm2tCPNCTtD5-37Hk_zLLoRNOI" |
| _csrf/https-photo_rate_180598 | "wSnlBYEFz6-POnZyCtKsEj0ZcvkKaCQ-T_9oJhmQj44" |
| _csrf/https-photo_rate_214254 | "WmeVpbVnXFkXtRjntlZOkPp3X7CKgXg6cjBqeSSqABI" |
| _csrf/https-photo_rate_216724 | "nGTuyDk1mii_ltzblshS45u53go199id_SkCvkr7LRU" |
| _csrf/https-photo_rate_221066 | "MNbijmhR9OvQstRlKorpjrYXBXNFIP7txb5AT__UyF4" |
| _csrf/https-photo_rate_223911 | "QLr-NnE5tUlQQh_T1muzYVqjSfyelv9Q34xWpRy8P_o" |
| _csrf/https-photo_rate_231934 | "cYVSkHq6Ls7fXRfkUqpDoDLJMt0-GpGIlKlwL9ljA6A" |
| _csrf/https-photo_rate_234273 | "77rAulB-K_DuKWLyNfIEauMHuJY9i_O6EshgOvhZK0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_241177 | "MEXQZ1xxQ9tgLlOmBNfx6Sxo08uKAtBoHxTZPPm6N-g" |
| _csrf/https-photo_rate_242674 | "2bS6Yub5xGixl0ebGMEdQiOGAE1H3_YL0dGCtgjX18A" |
| _csrf/https-photo_rate_244918 | "w62ld-YLMlb-7w74qAKRW6Ipbec8NZqfj_U8_bmLoyA" |
| _csrf/https-photo_rate_251882 | "2_SI5_lVkRJc4cb3zPbKR-1c2Zx43LVxrO6bH0ybDCs" |
| _csrf/https-photo_rate_260576 | "u979ajBEdDr-TIRyTKRgczVQfCoAD6qgri6WrjnvD4o" |
| _csrf/https-photo_rate_263902 | "U8A16uTF931Za8Xpl0fb1Wsw44KsukLV8qo9Eefko48" |
| _csrf/https-photo_rate_267799 | "dPXH2vfFvxLeJQ2yh3jtkdGd1jmZhYlFQuQROm5v-ys" |
| _csrf/https-photo_rate_272464 | "Szd4zPrQ9UQOxwZYHNQY-LlDg00FiyB559tCdpMe9-I" |
| _csrf/https-photo_rate_277917 | "Oos0xZKRsJTKSAbUVljGXLzXh07qyrTjwkLQ42tT1OI" |
| _csrf/https-photo_rate_285814 | "vzLMjjlCbI3EaYYQADoMeIDxMlacPsCpPacpECRPDZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_287471 | "PJNpuQtYIUVvOtTXnaxYfi50pDuv42_pHmV0K30zcn0" |
| _csrf/https-photo_rate_302320 | "yQ8C6DHTsSjGuKtOmdY2KEeHXVQUJqak8JM7g7obIeU" |
| _csrf/https-photo_rate_303810 | "xWh6F7mzVoJilen0JAon4ooDuhWhkuHRdlvY0YKEIGY" |
| _csrf/https-photo_rate_312878 | "cvdmvQuyX_gJ9KUbb3ojvfpth8Y5T88FQPTi7I-xoY8" |
| _csrf/https-photo_rate_318672 | "pdFNKdPwPrz-LgTx4-Wd_49Edh1gvtNXR08g4658iuw" |
| _csrf/https-photo_rate_325273 | "HF-qPh2QEsiNLdc8FVIiFK8yn1UftgTplqt8szF-WOs" |
| _csrf/https-photo_rate_327695 | "RJ2zcqSVJDinTx4H6uparsDorFJWR5R16DEBStvhaL4" |
| _csrf/https-photo_rate_329815 | "0YBex5invyu9MjtXYcPck11pIZI__XcPhiJE2LCLeyM" |
| _csrf/https-photo_rate_329954 | "dMBpo_6tSpDavyEZvFS8Iwlp1mqdazUlie0iSQl3hSQ" |
| _csrf/https-photo_rate_341247 | "miUFfts0cDPgi53_H7--hPW_JZtaW4yag-sAxuiL0vU" |
| _csrf/https-photo_rate_349464 | "gRZJZxpN_F6oDdZOnn7gwbPe5l2FK6sKIeLC9YP71Iw" |
| _csrf/https-photo_rate_356627 | "8DqwDQPnKXaQQH-2gS-rKj8tErakRYz1UbKcHWGuxPI" |
| _csrf/https-photo_rate_357662 | "T78PnQXcYyyQezu9oIyZBpXoAPA5LfgnwmoEmQggWTs" |
| _csrf/https-photo_rate_371147 | "36Ox1ElaCXmhyuP8ZdxmFT8rq8o8gtHnf8_WtO5HerE" |
| _csrf/https-photo_rate_373613 | "Kqf3Z1uADrV4V8pZlrt3VnWwsvtamUAdM2KNN_ZXQJs" |
| _csrf/https-photo_rate_398991 | "4vKjFwqO0mxFqdadd8dzpGnNSWLTMMmMPmvUoQv9NMo" |
| _csrf/https-photo_rate_410480 | "x8mM5V8csESq6Xz35MnUWGMPsnlsrrN7ydXh0wSjlJk" |
| _csrf/https-photo_rate_420394 | "O8rwxbSXIvZnSuMDz-vm7WRlJcLg4O9xOUAomvQ9Z6g" |
| _csrf/https-photo_rate_421641 | "6Mlh6942XKlgUf867zCUgGiHrObZ56UsxeIZI9sFqWk" |
| _csrf/https-photo_rate_425749 | "nqghqN3uxv0ztuJp7eAqvDI9m0rqL99Ur6TbzMeyY5s" |
| _csrf/https-photo_rate_437949 | "6p_bcJnGVvBnL9m6UPcIs07BJ3BuXL9y12i55BFmlgU" |
| _csrf/https-photo_rate_440025 | "NH9sNiCt_LYIf0tMYkxNrHJYBs7WG1Wu8_s7Vakmr9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_457061 | "WqUkXWymkmaS-CGITrp_5e2GwbxmW36zI6rEopMF2dU" |
| _csrf/https-photo_rate_472658 | "DJSLasCaPxsrggfoqrluv-DDi8DAyMRPlJg8abKxO_0" |
| _csrf/https-photo_rate_476150 | "CP2Rmbvg_q9PeJNEGDrN8QvVX_7MmHWOfjILtugWXX0" |
| _csrf/https-photo_rate_50997 | "4aLhQwU9QyhTyXjiZD6NTPYUdyrXN8x8Pd4nuo3IfbQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3c86be; PHPSESSID=23de839924a8153e4259cd783d16a67b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "51721" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778551546 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778551546.7214 |
| REQUEST_URI | "/autor/4202" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |