ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7709" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ba1764" |
| id | "7709" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=4124bd9108a78a8eaa593abeb73167cf; main_deauth_profile_token=42f7d3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:26:35 GMT" |
| location | "/autor/7709/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ecba48" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4124bd9108a78a8eaa593abeb73167cf" |
| main_deauth_profile_token | "42f7d3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:26:17 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:26:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107960 | "HTB30Mh9CMnWvjwBFuw0XShI-_Cta7wyuasniAxp3k0" |
| _csrf/https-photo_rate_127749 | "MAW0BMJ2vV11LgOcF6sn0fgkJKQkbk0iZ93LMyFf82A" |
| _csrf/https-photo_rate_135408 | "_7ElPsIOhXxU9rTNxgf0tqayABlbRexjgfqyWNPtAd4" |
| _csrf/https-photo_rate_138984 | "1wCZnHT7hDvG30SVIUjIEc27UpEXp12RPt33hDfqjGM" |
| _csrf/https-photo_rate_150715 | "jmy1kJuRQTQ2qnR2XDtPg3m1felZgD3Vmb03bz-u20I" |
| _csrf/https-photo_rate_189916 | "E-Rs6I0u_aQOhFODjqTj62-bJLS5sWJnpfCDZWA5PLU" |
| _csrf/https-photo_rate_197575 | "cgICDnIwR6dl34X4GvXeJIVxWXTnpCVPstZuT4vml24" |
| _csrf/https-photo_rate_198024 | "-676RT_rOeNR854rhw7kWMZANWPv5mhZ44SIbcbhF8c" |
| _csrf/https-photo_rate_259340 | "JEcw8q73rNRUMdwvxl8_TXzEdH-UDluduTqIdqzsrg8" |
| _csrf/https-photo_rate_259874 | "cwRoxGOyNPhcWgVO5FghBAETxuInWk7vmGWf7oXJze4" |
| _csrf/https-photo_rate_270808 | "vrX3vr0WX9bmc4NZ8h-HL6vSsRfNlXOtPVDyS6OKBuA" |
| _csrf/https-photo_rate_303517 | "Wd9Nd0WttCLCTDkBtV86J4yfWDE1vWMCK8pENbNmB5o" |
| _csrf/https-photo_rate_315374 | "TRtfy3p5vP_CHsqHBYRgZRbNSfMTsBtf6llKvl1YdzA" |
| _csrf/https-photo_rate_340136 | "XS1puugHQrt1PPUHnhSzXSZ63SV5MQrpT8cmODsTdoU" |
| _csrf/https-photo_rate_342477 | "Vt0Agj3DaiLDdEQI1-umAW0ZtrILN7hgRJ0RPZHxmHs" |
| _csrf/https-photo_rate_359612 | "rcR3dyDljyKAoKAtM8cx0J9HRPlhua4lQTntfMg1ynM" |
| _csrf/https-photo_rate_372819 | "Z3EM5QF3t0l_zOhkF2PRkReLVl_lQ6261YgwxIenCcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_373670 | "QFLLMaEq8W0ipxvw3cNUeJTNM3KvEzuZnSNjmCIg_dg" |
| _csrf/https-photo_rate_376412 | "iQtQp2yoPZTk3ao0eFhSATtZ0jHXd4p9SIoemN56VGA" |
| _csrf/https-photo_rate_376417 | "hwbcbSrmorZUMos0qGADRDYYi2nOwtFCNW1Pmwh2l4w" |
| _csrf/https-photo_rate_381206 | "vi-_bGwVNRbiO2QN3fge4cxvPO-L9HIBjck3RTOFRRE" |
| _csrf/https-photo_rate_386046 | "CCE18fh-qhkdpbpW1MUqmHIDgHHKC8obfa0r5hH_5eY" |
| _csrf/https-photo_rate_408117 | "p92qplxtsaxYWr46Vv9qx97H5yGSe7QHo5J7CBsQq9A" |
| _csrf/https-photo_rate_444332 | "QCdZEXdJLG6D_vxLGh_JaV0B-aAVVS1twg8ab6KagE4" |
| _csrf/https-photo_rate_462670 | "-IiXzNrhSAAWAre50msR8_6XNfQonaNcZcmnyMeStEk" |
| _csrf/https-photo_rate_476009 | "91kTnmm_76MT11Qq8KtUdJLUaaiy4XuZrSh38FGS8DQ" |
| _csrf/https-photo_rate_62468 | "XtY3a5gDZK1YE-u5Xy2Kcb8xg8NNhNZpbe574Kqn2MU" |
| _csrf/https-photo_rate_63094 | "4K-eaq6J8nEEU6u1ytpxdGBOrB4fNl7Bts49Rm0ljfw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=4124bd9108a78a8eaa593abeb73167cf; main_deauth_profile_token=42f7d3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "20394" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778466395 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778466395.1099 |
| REQUEST_URI | "/autor/7709" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |