ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14989" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3af2a6" |
| id | "14989" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=df498f; PHPSESSID=b10556bd41b13846c65b7d325cfdeb70" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 00:21:43 GMT" |
| location | "/autor/14989/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ede7bc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b10556bd41b13846c65b7d325cfdeb70" |
| main_deauth_profile_token | "df498f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 02:20:48 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 02:21:42 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102800 | "w5C4iX3pZY3WAXStP9kKQ1m2eZ6st366XGbUeJMbUfc" |
| _csrf/https-photo_rate_103026 | "nYNQvBzTWCggfCOZ1805xSOsB2sllB1M5TJoYF-XcDo" |
| _csrf/https-photo_rate_110114 | "5hlMwHNREd-NMJ1bJ0EW5Tc81YLz0105rEiQxjJEnJw" |
| _csrf/https-photo_rate_111638 | "nsmVtB32OpH4xVyBA9nqk9EoJiAZR0ZsXPPNdVbGJ9s" |
| _csrf/https-photo_rate_112821 | "m42mctTXIrXEGvQTFnPJi-0QUEfh4-qFNKjIJYsi6v0" |
| _csrf/https-photo_rate_114973 | "_ZyGbLbHxD3wROGazHm2nlLGC7iBx3miykalf10Vs9E" |
| _csrf/https-photo_rate_116538 | "9CyvthzRVHP9UHmtAYhvbqsHgPYSMiqK3EaZ3Om34bU" |
| _csrf/https-photo_rate_118101 | "wiD4qy1sTvyLRqVn3M7qaIbK_2pcdBFTl3f27vnEFaw" |
| _csrf/https-photo_rate_121721 | "lqVStE1-sqcRbldkOJoqVxx2FHfvJ6F4CdL0M55b8jw" |
| _csrf/https-photo_rate_122321 | "3FrcawYY_lLsaU8jmtc9qu6CcRJeEtgTcOXHLvCVNaY" |
| _csrf/https-photo_rate_132073 | "gXiOXLWWM4jN_9oIPXCi3O17kQhcq0E4YpIjYavwqSk" |
| _csrf/https-photo_rate_143838 | "QkJyf_DyWj_qRkd8aJOFeQ00PLjt-1WKMEWmod9YyPU" |
| _csrf/https-photo_rate_146055 | "W1kEMYsBVJrnG9ZP_EkCtk7GpFEI_bNbfZ3s9GUzzNs" |
| _csrf/https-photo_rate_151357 | "g3ul27lArIhXSpSwmsjdeQr05OZ8KbrSGSWA_5La_0g" |
| _csrf/https-photo_rate_151415 | "3Js-SJBbpLTJ3uiWV2s8XlAJWu9yFZUychPwVj710WE" |
| _csrf/https-photo_rate_151436 | "YN5S8DjjaXDplvN0jzv5ylbJjJYGVW51TAFQT4HrnkQ" |
| _csrf/https-photo_rate_151625 | "cQk3a1IivIoFnH8H80Q8C_7yGsIwLUVs2p0SgzD09Dk" |
| _csrf/https-photo_rate_151631 | "Gk1F3cDICdYyxcBsnxI2RRt43vTT79f2Hhotbiz-_JA" |
| _csrf/https-photo_rate_151912 | "uSRhQRGMdgh_Yj_ja0U0cTYd2FTClEBnNqakCuawzrk" |
| _csrf/https-photo_rate_151923 | "tjqNg3-dyjZiZSnRC-Y7ie7Z-rWNZLVAiIxBe6XDv3I" |
| _csrf/https-photo_rate_152331 | "GzWiFGFOx67IlgQ1hSHAoU2eEyLvrXDqkTfiEjj4hNg" |
| _csrf/https-photo_rate_152495 | "hBefw83SaoXppuUGBWQ7qfC40reSQsFoUhkpM9y918k" |
| _csrf/https-photo_rate_152942 | "LtygyvYjzFx4txQa40LeFr1cT88hVAhzhlFqJ7_tixk" |
| _csrf/https-photo_rate_153988 | "0-nP3ZcyVsyWFTeo_jWtnW3CnUaSD5lr168-B7CJp5w" |
| _csrf/https-photo_rate_154364 | "2LYPzLkc87SaRgFQ-b96jNquyg0U2sudJjfOl4j4_Mw" |
| _csrf/https-photo_rate_155511 | "vqD-eNdb1lvarE55bqTaYvZ9nYPQEzv2F5F4-u9ldc4" |
| _csrf/https-photo_rate_156742 | "u-RT4qE8o-V2s41spoZ3UBiZGg0FOs7Wm6cLKEVmIhs" |
| _csrf/https-photo_rate_157056 | "RytgDN_uE9C3qFNE0Xlvfgqo9vbCSsXmS_OFeVy5iRs" |
| _csrf/https-photo_rate_158411 | "Xum2lYWDkxdnB92NLIuBZyTFu3P-rM20PfdoexxZWx4" |
| _csrf/https-photo_rate_160073 | "gBjfWWBynBH23FbqiG8CG5fL-rxy0N4fUlPFITyTbcU" |
| _csrf/https-photo_rate_168838 | "qqTHK5Yg_RbqGpDTg0Sgo9C7OaSb7Qhc3LoYXKp1TVY" |
| _csrf/https-photo_rate_171727 | "s1PStpBxq_fruz1aKlh0I7pu4-BD3VwlLEiMxYHWYUc" |
| _csrf/https-photo_rate_177504 | "fnodnd1hqTLvMaZWBhX5FJjJHN9a5L7C5Iu9VVcGKkk" |
| _csrf/https-photo_rate_178700 | "ERJmkEZU3G4XkJQe11HU5UpYrdBdISJUrj-TUzATCl8" |
| _csrf/https-photo_rate_184500 | "XTa9PQYmR_ZlzwNicRJYtCxigq4HHV272KuU5W0Nams" |
| _csrf/https-photo_rate_185421 | "BkFVpiMF5zLWkwjBPSihEOV3yGuuNgBnND5dMFHMMGU" |
| _csrf/https-photo_rate_226336 | "JkJSuJMJUsgi1Vs0dvVR8_YFIt6J9Y8pxtf0n8e2EnI" |
| _csrf/https-photo_rate_226621 | "ODld3haItkEs9d0PHGJ8LjiDAvYArVL4ZNSUa4wOkWI" |
| _csrf/https-photo_rate_237400 | "HWKKeyvQ5S2j0z4SVscpQjTf-en0Zapvyq06ieZews8" |
| _csrf/https-photo_rate_243300 | "rh-0_4lqRQFiKFAvOdoDQMbJYkQeN3FHuXCdMAgK72g" |
| _csrf/https-photo_rate_250546 | "zEHQjgNX4sKgPJSfxJkLciGYngfxqpqdTbnb3DIxM_4" |
| _csrf/https-photo_rate_253859 | "Oui3lQBC-NeqX3_zJdl4QhN7l7OHnOOzPaQGlI5OfD4" |
| _csrf/https-photo_rate_261411 | "TdW12PHIqxCmPHDF8nw_JymsOAUoXb5W2D24Cjn7u1U" |
| _csrf/https-photo_rate_261486 | "UWGTEsktC1PNl2n2vmGMQYLTqkEYcbWW-6YH8b6ebQs" |
| _csrf/https-photo_rate_261542 | "9NVfR8X8-vlU1AQTP7AW69A4U44aPaEMcokA3MCXuZc" |
| _csrf/https-photo_rate_262238 | "KVQo5XfCifqc70IUljRJOupL30BXLf2w8N0JyiNy3tc" |
| _csrf/https-photo_rate_268021 | "g3-7ZTQVzCmalWxHmPZmYGnCO6BVQ_5BZ57_qEnKgVs" |
| _csrf/https-photo_rate_269521 | "A-oDBkSfz9n54587UuL5dLEmMR8gqn9DWnp3XZ1r81o" |
| _csrf/https-photo_rate_297163 | "knDaakvweqrGGOq3IzuA7Fd4sVjFUKTL314iz71Irvc" |
| _csrf/https-photo_rate_303793 | "BA8qEWPOX1znlP7B8WoXO5uLWUnw-LaHMpcA7Lg39co" |
| _csrf/https-photo_rate_305005 | "tpR-TlMcy4nZkV5EUxFKYNGXILlBVOK9nUSAi4sQLVA" |
| _csrf/https-photo_rate_316476 | "gdeSWB0K5Vb2smrwJc1Qby_yyOxYQRWI762k9U8iJJs" |
| _csrf/https-photo_rate_339438 | "zboF_oTRe3puNn0dgLk49xgSQe2jyNOPmTULvKX69PA" |
| _csrf/https-photo_rate_350336 | "B6WYTJyDW3OYgLsjHS37ZNTWXkeORs9tLwbGkOFBIM8" |
| _csrf/https-photo_rate_351700 | "oJx-PSkILEDQbkHg_8eoIep1MkMuCuzXofaMcREktPE" |
| _csrf/https-photo_rate_361438 | "fHqfkUsZIFhQFwMOucxK51IpvXSe9CGSBfULOvlPNK8" |
| _csrf/https-photo_rate_393339 | "TszWumArD35zUCLSc0TDzQuCrK30cfuLMKhRljNiclc" |
| _csrf/https-photo_rate_395106 | "1k4WJbx7jR89hbYpTflD8TIte2rRSkhqB1c-fSfRDmo" |
| _csrf/https-photo_rate_395270 | "mUU1OzWdLjcZ9HM2ucz-Ga63PSm26R_DkzV5YOOKcnE" |
| _csrf/https-photo_rate_420283 | "bXEHCMigAaEK8Q-v9l6cQC0FK36mymEgd0Uk1hO0BWk" |
| _csrf/https-photo_rate_427881 | "ZJSD6Ffli9NeJGpvuQFjFeZQKMoYNTeFnfzVa0Nz-7s" |
| _csrf/https-photo_rate_430391 | "tHESqcmQ6t4s-28__2U9qyvCN53tAEwSqCzC07MrwWQ" |
| _csrf/https-photo_rate_436538 | "vAOpqmnp9gnBKWl1Gdp40wLtuXxnE-ZK0dr03G0RTEU" |
| _csrf/https-photo_rate_445228 | "VmAde1zasTApTojXpNc2UjQKrwHZBCkBi7bZaEi_Keg" |
| _csrf/https-photo_rate_446082 | "tJA_2J1QEmwsCvhClp3NzNc0Y_qfacd6W54wLLZYqk4" |
| _csrf/https-photo_rate_459445 | "0X27s6llRIa7wtx2Dyq_vUNJDQn2qApn3OINdogbHlE" |
| _csrf/https-photo_rate_465750 | "7s7RMaojOg6LxCJooicak_GL7z6UcAbECldx9-ybXXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_472119 | "SacJTP8TW_1uKKQJxSLq0CfNmAQ8okupQkaWNTfj2pQ" |
| _csrf/https-photo_rate_48373 | "JASGK2wyuMg_Wu7j2mPNQabxiZiyld3Ek4zlN7lqc1s" |
| _csrf/https-photo_rate_96359 | "AWo0-1K5w4WOaMiiF0VdIqqt7bCV2bu5AnATLIO7S-I" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=df498f; PHPSESSID=b10556bd41b13846c65b7d325cfdeb70" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45200" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778545303 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778545303.7695 |
| REQUEST_URI | "/autor/14989" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |